bugün

akp seçmeni tarafından hazırlanmış pankart...

çüş...

http://siyaset.milliyet.c...detay/1889435/default.htm

--spoiler--
" başbakanım annem kokuyorsun,

onun gibi içten ve pazarlıksız seviyorsun.. "
--spoiler--

balatalar yandı bu akp seçmeninde...
akp seçmeninin fantazi dünyasının ne kadar geniş olduğunu açıklayan pankart. bana 1 milyon dolar verseler böyle sanatsal bir cümle yazamazdım.
sözün bittiği yerdir.

(bkz: anneni yogurtlayayım)
sokaktan birine desen şu lafı dayaktan bayıltırlar adamı...

-- hamdi abi annem kokuyon

-- neeeeey?
yalakalıkta çağ atlamış kişi cümlesi.

Tamam biz de seviyoruz sn başbakanı. ama "annem gibi kokuyorsun" ne yahu? Kokusunun annen gibi olduğunu ne zaman farkettin be mübarek?

Zaten ne zaman bir dalga konusu olsak, hep bu tip seçmenlerimiz yüzünden oluyor. Gerçekten çok abartıyorlar.
(bkz: kadın kokusu)
(bkz: buranın havası bozuldu)
Anneye şirk koşmaktır.
(bkz: seçmen çıldırdı)

sempazitan mısınız, partizan mısınız, fanatik misiniz, yoksa başka bir şey misiniz belli değil. ne olduğunuzu açıklarsanız memnun olacağız.

(bkz: kafan çok güzel olmuş canım güle güle kullan)
Doğru ve yerinde tespittir. Ne kadar da içtenlikle söylenmiş.. kurban olun böyle seçmene...

Zaten sn.başbakanımız yüce recep tayyip erdoğan bu ulusun hem anası hem babasıdır.
"dur babamı çağırayım" diye devam edilmesi gereken sözdür:
bir erkeğin nasıl anne kokabileceğini çözümleyemediğim durum. yav yalakalık yaparken aşağılamak dedikleri bu olsa gerek. bir erkek nasıl anne kokar arkadaş ? ironinin ve yalakalığın bu kadarına pes.
akp seçmeninin yalakalıkta geldiği son nokta.
onlar da haklı ama n'apsınlar boşbakanlarının bölücülük, cebellezi ve kayıntıcılıktan başka bi' meziyeti yok.
mecburen kız kardeşlerini, eşlerini boşbakanın yatağına gönderip, üstüne de anneleri yerine koklamayı tercih ediyorlar.

sonra da; laikler şöyle de böyle de... yok mezhepleri geniş de...
her gece başbakana sarılarak uyuyan bi manyağın sözü.
Millet kafayi yemis diyicek bi sey bulamiyorum artik.
boşbakandaki östrojen hormonunun aşırı çalışmasını algılayan hayranının farkındalığıdır.
"ak partili olursun, başbakanı seversin anlarım da bu nedir amk" dedirtir.
yok artık bu kadar olmaz dedirten söz.