bugün

içinde bulunduğum burç kadını. Bir başak Burcu erkeğinin karşı cins versiyonudur .
asla ev arkadaşı olunmaması gereken burcun kadınlarıdır.
eylül ayında doğmuş olabilir.
darılma huyu vardır. küsmez ama darılır. tavır yapar.

-ne oldu ? diye sorarsın .
-sen bana günaydın demedin çok darıldım der.
-yahu görmedim ki seni , nasıl günaydın diyeyim dersin.
-olsun ben seni gördüm , çok darıldım der
-hı
der kalırsın .

dargınlıktan mutluluk duyuyor bu kadınlar * ))
ben başak burcu değilim başak benim burcum.
çok titiz, pimpirikli, çalışkan kadınlardır. her şeyi enlerde yaşarlar. ayrıca kararsızlığımızı da eklemek isterim.
güçlü kadınlardır. en azından dışarıdan hep güçlü görünürler. aciz, zayıf bir yanını kimseye göstermek istemezler ama bir kez yarasını açıp gösterdiyse birine, derdini anlatıp içini döktüyse o kişi artık ağır bir yük altındadır başak kadınına karşı. bu kendine herkesten yakın görüp aczini gösterdiği insan onunla ilgilenmeli, elinden bir şey geliyorsa yardım etmeli, olmadı en kötüsü çok üzülüyormuş gibi yapıp ona bu kadar yakınlaştığı için başak kadınını pişman etmemelidir. yoksa bu kişi onun annesi, babası, kardeşi bile olsa onun için artık bir ölü demektir.
memeleri genel de küçük ölçüye sahiptir, ama çok sadık bir burç tur, güzel olurlar.
eğer yengeç burcu erkeğiyseniz tavsiye edilmez kesinlikle. tekrar ediyorum kesinlikle ama kesinlikle tavsiye edilmez. ama yinede illa diyorsanız yeşillendirin *
hayatındaki her şey düzenlidir. titizdir, canı tezdir, başarı düşkünüdür, çalışmaktan bıkmaz, takıntılıdırlar. ayrıca ona asla başaramayacağını söylemeyin.
ba$ak erkeği olarak çok iyi anla$ırız. canlarım yha.
titiz, detaycı, kuralcı, meraklı ve biraz inatçı kişilik özellikleri gösteren kadındır. ilgiyi sever, hatta bazen ilgiye boğar. bir boğa erkeğiyle mutlu olması muhtemelmiş.*
Anlaşılamayan kadın. Yahu herşeyin var daha ne istiyorsun..
Düzenliymiş aman efendim çok titizmiş. Yalan bunlar efenim geçiniz sadece mükemmeliyetçidir. Bir başağın başına ne gelirse bundan gelir zaten. Birini sever aman yanıma yakışsın * Bir işe kalkışır aman dört dörtlük hatta varsa yüz yüzlük olsun. Bir konu tartışılır aman en haklı o olsun. Eleştiri almasın, herkes onun gibi düşünsün. Hatta arkadaşlarının eksiklerini tamamlasın. Herkes mükemmel olsun. Yedin bitirdin kendini be arkadaşım! Bırak artık her şeyde bu mükemmel olma arzunu. Kim ne halt yerse yesin sen kendini düşün biraz. Şimdi sen bunu da ciddiye alırsın.Düşün düşün kendini bitirirsin. Vazgeçtim hiç düşünme.Yaşa gitsin be Başak! * *
şımarıktır, çocuk gibi umursamaz olur, kendini güçlü göstermek için çabalar ama akşam eve gidince sabaha kadar karanlıkta oturup ağlar, yardım edeceğini anladığında, değer verildiğini anlayınca, 2 kat fazla şımarır.
%97'si sevişirken domalmaz. domal dersen de "sapıkmsn sen yha slak şey!" tepkisi görürsün.
''saksı değilim ben, en çok bana soracaksınız! en çok banaaaa!'' kadını.
her şeyi en iyi kendilerinin bildiklerini düşünürler.
ama eğlenceli kadınlardır.
http://www.youtube.com/watch?v=Mu5w-g_imVs
çok alıngan olur. ama çabuk affeder.
Kadınlığin en hoş halidir.
Bir ikizler burcu kadını değildir.
Aşık olduğum. Kalpsiz. Acımasızdırlar.
herkesin en iyi arkadaşıdır. ne önde ol ne arkada, ortada ol ortada sözünün canlı temsilcileri. hiçbir duygusunu açığa çıkarmaz. içinde öyle yaşayıp gider-gittiğini sanar. hastalık hastası ve depresyon eğilimli kız. seks müptelası olanları çoğunlukta.
terazi burcu erkeği ile çok iyi anlaşan kadın. evlenseler yeridir.
hatalarını kabul etmezler. kendileri herkesi dır dır dır vır vır vır eleştirirler ama kendilerine gelince hatalarını görmezler ve kabul etmezler. eleştirilere kulakları kapalıdır. dolayısıyla hataları kusurlarıyla yaşar giderler .

sonuç :
her hali kusurlu bir kadın
dır dır bir kadın
bunalımda bir kadın
agresif bir kadın
istenmeyen arkadaş
erkek için kafa şişirici bir eş
çocukları için psikolojisi bozuk bir anne .
güncel Önemli Başlıklar