bugün

yazılanın aksine hayattan keyif almaz pek. mantık insanıdır.

en saf burcun kadınıdır.
Eylül sabahi bütün burç kadinlarini taniyor. Ilginç.
''ciğerine kadar bilirim'' denilen durumdur.
tespitin kralı yapılmış ki tam isabettir.
erkekse söylenenin tam aksidir!
Özelliklerinin tam tersi yazılmış. irade demiş bir de. Hahaha. burçlara çok inanmamda başakta iradenin tillahı vardır derler.
Hırslı tuttuğunu koparan tipler olur genelde.
işe yaramaz insanda sevmez. hayatında tutmaz.
Canım seni başak burcu kadını değil bildiğin otobüs çarpmış.
bunlar pek memnuniyetsiz olur, sürekli şikayet eder.
hayattaki amaçları ''aman modum düşmesinden'' ibarettir.

tüm hayat eğlenmek içindir bunlara göre.
kendilerine ne yapılırsa yapılsın, tüm fedakarlığı bunlar yapmıştır. nankörlüğü severler.

tüm beklenti endeksleri mutluluk, eğlenmek üzerine olduğu için devasa bir irade beklenmeyin kendilerinden.
rüzgarın estiği yere gider bunlar.

6-7 sene önce tanıma hatası yaptım ve bıraktım.
trip atar ama ilgi de bekler. ultra kezban oluyolar. fena bogar adami.
Kadının başak ve burcu kişilerine ait olduğunu ifade ediyor olabilir.
yatakta ateşlidirler.
kendi deneyimim ve çevremden duyduklarımla beraber bu kadar sinsi, yalan makinası, plancı bir burç kadını görmedim duymadım.

düşman başına.
sayısı dünyada 250 milyon civarıdır hepsi farklı karakterdedir. yani yıl 2021 burç mu kalmış dedirtir.
hayatıma hiç benden başka başak kadını / erkeği dahil olmadı ama mutlaka çekilmezdirler. ben mesela bana benzeyen başka biriyle anlaşamazdım.
Sanıldığı gibi titizlik meraklısı düzen hastası değillerdir kendilerine göre bir düzen anlayışları vardır. Ketum, mantıklı, dürüst insanlardır. Cesurdurlar ama risk almayı sevmezler. Kontrolun onlarda olmasını severler. Değişken bir ruh haline sahiptirler anları anlarını tutmaz bugün hoşuna giden bir şeyi yarın delicesine eleştirebilirler. Detaylar arasında boğulup asıl olaydan uzaklaşırlar. Kararsızlardır. Anaç bir yapıları vardır ama sık sık küçük bir kız çocuğu haline bürünebilirler. Hoşsohbet, esprili, anlayışlı kimselerdir.
Kısa süre önce ayrıldığım 4 yıllık sevgilimin dahil olduğu gruptur. Mükemmeliyetçi olup zor tatmin olurlar. Hoşlarına gitmeyen şeyleri unutmaz, içerisinde biriktirler. En ufak şeyler bile tartışma konusu olabilir. Buna rağmen güvenilir, dürüst ve çalışkanlardır.Duygu ve mantık olarak iki kutupludurlar. Genellikle mantıklarıyla hareket ederler. Mantıklarıyla ters düşmemeye çalışın, sizi sevse bile mantıkları ile duyguları çatıştığı zaman mantığının sesini dinleyip giderler. Aldıkları karar mantıklarına yattığı için arkalarına bile bakmazlar. (bkz: tecrübe) (bkz: dertli sözlük yazarları)
Normalde yıldızlara falan inanan birisi değilim ama başak burçlarına inanıyorum.

Bunlardan bir tanesine uzun süredir aşığım. Gözlemlediğim kadarıyla dışardan bayağı enerjik ve pozitif görünüyorlar. Erkek-kadın fark etmeksizin herkesle çok samimiler. Bu herkesle samimi olmaları özelliğini sevmiyorum. Çünkü bazı şeyler kişiye veya kişilere özel olmalıdır. Bayağı fazla konuşuyorlar. Mütevazılar. Cesur değiller ama korkak da değiller. Fesat olduklarını da düşünmüyorum. Çekememezlik gibi bir özellikleri yok. Çok cana yakınlar ya burunlarını ve yanaklarını sıkasım geliyor. asiller ve asil oldukları kadar yapıcılar. Yıkıcı değiller.
Erkek özellikleri gösteren kadın yaşam formu olduklarını düşünüyorum.
Halamdır.
Çok kaşar olurlar.
Sağa sola çok fazla umut dağıtır. Kendinize dikkat edin erkekler
Diğer toprak burcu kadınları gibi maddiyatçıdırlar. Şimdiye kadar ya 3 ya da 4 tane tanıdım. Bir tanesi hayatımda tanıdığım en dürüst insandı. Ne pek iyiliklerini gördüm ne de kötülüklerini. Muhabbetleri güzel oluyor. Kendi hallerindeler.
En çok sevdiğim yakın dostum da yükselen başak ikizler kadını zaten.
detay nedir? nasıl kontrol edilir. ha fbi ajanı, ha başak burcu kadını. aynıdır.
egolu, cahil, yalan makinesi.
Açılın beyler Bir tanesiyle 10 yıllık ciddi bir birlikteliğim var, şarjör çıkart, kurma kolunu çek, fişek yatağını kontrol et, hedefe tetik düşür, herkes silahını sağındaki sehpaya koysun anlatıyorum.

Başak burcu kadını en mutlu olduğunuz bir anda incir kabuğunu doldurmayacak birşeyden ötürü üstünüzde kara bulutlar dolaşmasına sebep olabilir. Bunu bilinçli olarak yapmaz, kemikleşmiş pesimist ruh halinin bir tezahürüdür. Anlayışla karşılayın.

Başak burcu kadını çok duygusaldır. Sevilmeye ve ilgiye daha çok ihtiyacı vardır. Sevin, ilgilenin.

Başak burcu kadınının hayatın her alanında ciddi bir motivasyon eksikliği vardır. Onun tamamlayıcı yönü olun. Cesaretlendirin.

Başak burcu kadınının hayatı yer yer ciddi anlamda büyük başarısızlıklarla doludur. Neden başarısız olduğunu söylemek veya nasıl başarılı olacağını söylemek gibi bir hataya düşmeyin zılgıtı yersiniz. Bu yönden iki ucu keskin bir bıçak gibidir. Başak burcu kadınının başarılı olması için gereken tüm şartları ona hissettirmeden hazırlamak durumundasınız.

Başak burcu kadını çok güzel sever, eğer bu karşılıksız ve saf sevgisi olmasaydı asla uğraşmaya değmezdi. Bu yüzden tüm zorluklarına rağmen bu saf sevginin tadını çıkartın, çünkü o sevgi herşeyi unutturacak kadar büyüktür.

Edit: önümüzdeki günlerde doğum günüdür. Sakın unutmak gibi bir hataya düşmeyin, dünyadaki cehennemi yaşarsınız!
Evet, ne yazık ki böyle kötü bir huyu var. Gerçi ne yapıyorsa kendine zaten umursayan yok.
Aşırı tatlı ve samimi olur.

:sadece bir tanesi.
Hakkında romanlar, şiirler yazabilirim.
Bunlar her morali bozuk olduğunda dünyaya küsecek mi arkadaşlar?
Diğer kadınlardan farkı olmayan kadındır. Burçlara inanarak karakter analizi saçmalığına cidden inananları anlamak güç...
Evren her insan için ayrı yer ediniyor falan filan hahaha..
Onun karakterini burcuna bağlayacak kadar aptal değilim ama o hem bu muhteşem karaktere sahip hem de eylül doğumlu bir Başak kadını.

Öncelikle gözlerinden bahsetmek istiyorum. Gözleri, gözleri çok güzel. Böyle bazen sarı gibi bazen yeşil gibi. Bakışları gözlerinden de güzel. Bir kitabın sayfalarında bulunacak anlamlardan çok daha fazlasını gösteriyor.

Saçları, saçları çok uzun ve çok güzel. Rengi kestane renginden biraz daha açık.

O biraz Özgür, aslında ait olmak istiyor. Yani hem ait olmak istiyor hem de ona ait olunmasını istiyor.
Bir ipin kapı koluna bağlanması gibi.

Ayrıca çok eğlenceli. gülüşü değil onu güzel yapan, ses çıkarmadan hafif tebessüm edişi. Gülümsemek dünya üzerinde başka kimseye bu kadar yakışmıyordur.

Aşırı zeki bi karakter, hem çalışkan hem zeki olmak bir bünyeye çok zor gelmeli ama o hiç yorulmuş gibi değil.

Herkesin dikkatini çekmeyi ve popüler olmayı sevmiyor ama sevdiği insanların ilgisine ve alaksına bir insanın suya duyduğu ihtiyaç kadar ihtiyaç duyuyor.

Utangaç gibi ama değil de.
Tam anlamıyla cesur diyemesem de yürekli. Gözünü karartınca, korkutucu olabiliyor.

Ve en önemlisi çok hanım hanımcık ve bilmediğim bir şey beni ona çekiyor. Ve ben ona onu sevdiğimi söyleyebilecek kadar cesur değilim. Keşke bilseydi.
güncel Önemli Başlıklar