bugün

herkesi eleştirdiği gibi kendini de eleştirebilen kadınlardır.
b(a)(ş)a(k).. fazla söze gerek yok.. başak burcu kadını bir başkaadır..
Başak burcuyum. Kadınım. Mükemmel değilim. Üstelik zorum, yorarım insanı!etrafımdaki hiç kimse de mükemmel değil, hiçbir burcun olmadığı gibi.
Benim tanıştığım bir tanesi, 'bugün güzel olduğumu yanlarından geçerken sokaktaki işçilerin bana dik dik bakmalarından anlıyorum.' demiştir.
başak veyahut burcu kadınları seksi olur.
benimle hemen hemen aynı günde doğmuş kadınlardır. burçlarla ilgilenmediğim için iyi mi kötü mü bilemiyorum.
güzelinden çirkinine hepsinde değişmeyen tek bir özellik var.. o da gerçekten sevilecek sayılacak değer bilen kadınlar olması.. tanıştığım bütün başak burcu kadınlarının böyle olması tesadüf olamaz, pek sallamasam da burc olayını mesela terazi yay ve oğlak kadınlarını sevmem.. ama başak olsun, kova olsun, ne bilim balık olsun hatta boğaya bile kanım çabuk ısınıyor..
Tam bir anne burcu .
he melek he diyorum entryleri okudukça ama sevimliler gerçi.
(#21096942).
hırsından ya kendini yer, ya da tersine başarısını katlar.* duygusal olmaması lazım bunların valla bak. rica etsem o özelliği bi silebilir miyiz sözlük?*
materyalist bir anlayışa sahip ve bazen harekete geçmek onlar için inanılmaz zordur..
çok çabuk bağlanırlar, sadık birer sevgilidirler. sonsuz bir sevgi potansiyelleri vardır.
benden uzak dursun kadınıdır efendim. şimdi düşünün bir oğlak burcu erkeği var ortada var manyak gibi çekiyor bu başak kadınlarını. oğlak malum sınırları çok belirgin ve sinir bozunu özelliklere sahip. inadına falan hiç girmiyorum, dediğim dedik. şimdi bu başak burcu kadınları genel olarak mı böyleler yoksa hep bana mı denk geliyor bilmiyorum ama sanki benim sinirlerime kasti olarak basmak üzerine kurulmuş birer metabolik sendrom yaşıyor bu canlarını sevdiklerim. aşırı sevip kendilerini aşırı sevdiriyorlar. ne kadar yüksekten olursa düşüş yaraları da o kadar derin oluyor. sonra kaşı bakalım yaraları.
kendilerini aşırı seven,aşktan şımaran,çoğu erkeğin doyurmayı bilmediği aşkını yetiremediği kadınlardır.ince ruhlu erkekleri severler,ruhlarına dokunan.sürekli sevgi bekler.rahat bırakılmak ister.o istediği zaman gelir size.bir erkeği seviyorsa ,vazgeçmiyorsa o erkek mükemmeldir.değilse bırakır.mükemmelde mükemmel olmalı her şey.takıntıdan çıldırır,ciddi anlamda problemlidir.problemi kendisi iledir. birde güzel kadınlardır.
gösterişe önem veren, ukala, çakma entelektüel olan mal kadınlardır.
seviyorum ben bu kadınları. ki genelde dostane anlamda kadınları sevmeyen bir canlı olarak oldukça enteresan bir durum bu. bugüne kadar tanıştıklarımın büyük bir kısmının saçları ve gözleri gerçekten olağanüstü güzellikteydi. erkekler üstünde yadsınamaz bir etkileri var. yürüyüşleri, bakışları ve dudak hareketleri konusunda aşmış, bitirmiş hatunlardır. ha bir de eklemeden geçemeyeceğim, şimdi darılmaca gücenmece yok ama bugüne dek muhatap olduğum tüm başak burcu dişileri birer cock monster idi. ancak işin hoş yanı, hiç biri de bunu saklama gereği hissetmiyordu. en azından dürüstler yani..
koç burcu erkeğine aşık olmasın lütfen. yeter artık. olmayalım. olmayayım.
kadının en az yontulmuş hali.
karizmatik kadınlardır. tıpkı başak erkekleri gibi temiz, sadık, ukala, gereksiz sosyalleşmeyen ve yalnızdırlar. onları yalnız olmaya iten mükemmele yakın olmalarıdır.
bir garip başak burcu kadını. çelişkilerle yaşar. kafasında kurduğu bir erkek vardır; işi olsun, temiz olsun, uzun boylu olsun, sevgi dolu olsun, nazik olsun şu olsun bu olsun. ona göre hemen aşk olmaz, kuru kuruya hoşlantı da salak saçma... ama bir bakarsın her şeyi tam olan adama, yok arkadaşım sana bir şey hissetmedim ben desin ve evine yollasın. yani bu kadın öyle mantıkla hareket eden bir kadın değil, düpedüz romantik tutarsız. sonra entelektüel felan demişsiniz, çok okuyor çok yiyor çok geziyor. bunlar hep dönemseldir. bir bakarsın hatun sıkı bir maratona girmiş, hayatında her şey düzenli. sabah erken kalkar kitabını okur, akşam yürüyüşünü yapar, filmini izler uyur. okulsa gündüz okulu, işse işi. sonra bir bakarsın tamamen boşluk, hiçbir şey yapmaz. her şeyden soyutlanıp sadece saatin akışını izler, kimi zaman tavana bakarak, kimi zaman tvye, genelde de yatarak. bu süreçlerde düşünmeyi bırakmaz asla. bir insan bir şey üzerinde en fazla üç defa kafa yoruyorsa bilin ki bir başak kadını 300 defa yorar hatta patlatır o kafayı. ama kimse bilmez, kimseye de bunu aleni göstermez. ha anlar mısınız, aynı yatağı paylaşıyorsan evet. derdi varsa, uyuyamaz yatakta bir sağa bir sola dönüşler... işte en kötü özelliği bu, o kafayı rahat bırak be kadın!

ama keyiflidir başak burcu kadını. sohbeti güzeldir, sizi dinler, size akıl verir. hatta aklını komple verdiği olur. sanki kendininmişcesine sahiplenir sizin dünyanızı. onun hakkında kolay kolay kötü şey duymazsınız, temkinlidir. severken de sevişirken de, her ne eylemde bulunuyorsa emin olmadan yapmaz. bu kadının dostluğu da güzeldir. sen ara ağla, ne dağ görür gözü ne yol. hani o dik ve sert duran kadın hafif titrer olmuş. neden? çünkü dostu ağlıyor...

hem sülün gibidir başak burcu kadını. öyle bulaşık çamaşır takıntılı, hasta karılar diye aşağılayamazsınız!
astrolojik bilgim pek iyi olmasa da kardesimden ve belki cok yakın tanıdıgım birinden biliyorum ki daginiklikta sınır tanımayan kadınlardır.
oğlak burcunu çileden çıkarabilen tek burç kadını.
dünyada ki hakiki nimetlerden biridir.
(bkz: natalieflyyn) basak burcu kadini olupta kotu dusunen kadin yoktur derim ve noktayi koyarim.
güncel Önemli Başlıklar