bugün

en küçüğünden bile bir iltifat ettiğinde beyin devreleri yanan ve ne yapacağını bilemeyen ya da şimdiye kadar hiç iltifat almamış olan kızdır...

ben bunu gördüm

-çok şirin * dudaklarında güzelmiş
+ilk yorum iyide dudak nerden çıktı?
-hiç dikkatimi çekti..
+sanane be dudaklarımda
-yuh bsg

dialog aynıdır...

valla kötü niyetim yoktu
+resimlerde çok güzelsin tatlım
-resimlere aldanma

+burnun çok güzel ne şirin şeysin öyle
-herkese aynı şeyi söylüyorsun değilmi? siz erkekler hepiniz aynısınız. nefret ediyorum sizden. nedir yani neden yorum yaptın. nedir derdin. bi kız düşürmek tek amacın değilmi? lanet olsun senin gibilere. dıt dtdıtdıt
+hay yorumu yapmaz olaydım yavv.
duymaktan sıkılmış kızdır. doğaldır. hayat çok zor.
-gözleriniz çok güzel.
+sanane?
-dıt.dıt.dıt.dıt....
dış kapıda bile mandal olmayan hanzonun iltifatından sonra kızda istemsiz oluşan huysuzlanma ve uzaklaşma belirtilerinin hanzo üzerinde algılanış şekli.
(edit: hanzolar isyanda, niye eksiliyorsun insansıcım..)
iltifat aldığında heyecanlanan ve utanan kız modelidir. olabilir, doğaldır.
bir kadına saygı duyup iltifat edersin ama o bunun karşılığında sana saygısızlık yapar. (bkz: alışmadık götte don durmaz)
iltifatı çiftleşme öncesi gereksiz ve sıkıcı bir eylem olarak görmesine rağmen, tek bir amaca yönelmiş şekilde iltifat yağdıran seks güdümlü erkeklerden bıktığından kaynaklı; her cümlenin arkasında bir amaç arayan, çevresindeki erkekleri tanımış kızdır.
iltifat etmeyi bilmeyen erkeklerin aldığı cevap neticesinde ortaya çıkan başlık.
sosyal çevreye ördükleri duvari aşmanin bir yoludur.
iltifatini yaparsın kız utanır kızarir bozarir, gardı düşer. akabinde ganimeti toplar yoluna bakarsin.
iltifatı kaldıramamak tabiri yanlıştır. kadınlar iltifattan hoşlanırlar; fakat bu iltifatın, gerçekliğine ve maksadına önem verirler ve iltifata ona göre karşılık verirler. her iltifatta yağ gibi eriyecek olsalar yanmışlardı!
(bkz: iltifata ihtiyacı olamayn kız).
Sevgisini göstermeyi sevmeyen kızdır. Muhtemelen hayatta çok şey görmüş ve dışarıya karşı sert bir görünüm almıştır.
daha çok iltifat edilip tümden mavi ekran vermesi sağlanmalı...
başka şeyler kaldırarak aradaki açığın kapatılabileceği gerçek.
şimdiye kadar bi taraflarının çok kalktığından artık kalkacak yeri olmadığından ,kaldıramaması normaldir..
Özgüven eksikliğinden kaynaklanabilen durum. Çünkü özgüven eksikliği olan kızlar iltifat alınca sanki herkes ona bakıyormuş gibi hissederler ya da karşıdakinin dalga geçtiğini sanabilirler. Aslında kötü bir niyetleri yoktur.
iltifatların çok yapmacık olduğunu anlayan kızdır.
vardır böyle bir gerçek.
her kız kaldırmamalı da bana kalırsa her iltifatı.