bugün

dün bi reklam gördüm ford fiesta yapıyolar reklamda ailecek.
(bkz: biz renocuyuz olum) (bkz: çiçek abbas)
mikrofonlarımız çiçek abbas filminden şakir'de, evet şakir;
--spoiler--
bu ne lan allahın fordcusu, renocuyuz olum biz; agghh, puu!.
--spoiler--
teşekkürler şakir.

böyle başa böyle tarak afedersin. ya da anlıyacağın gibi söyliyim; neyse anladın sen.
Karşılıklı b*k atmaların, aşağılamaların ve sonunda orgazm olma duygusunu yaşamanın toplumumuzdaki yerini gösteren başlık.
iğrenç düşüncelerdir. forda ses çıkarmayan kemalist, şunu yapan atatürkçü, bunu yapan dinci, onu yapmayan ateist, hepsi birilerini aşağılamak için kıçtan uydurulan genellemeler.
(bkz: cemaatçi kızın ford yapılmasına ses çıkarmaması)
garip bir durumdur.
*
ford şerefsiz sorun değil, bunu başlık yapmak sorun değil, yapılan insanın kemalist olması eğlence öyle mi. o kız o ibnenin penisini ses çıkarmadan keser eline verir burada başlık olur.
bunu dile getiren akılsızlığın, beynini neyin içinde yüzdürdüğünü söylememe gerek yok sanırım
(bkz: müstehcenliğin dayanılmaz hafifliği) * *
ülkede şeriatın hortlamasının önüne geçmektedir bir nevi. balans ayarı çekmektedir topluma.
(bkz: emniyet sübapçısı)
türkiye yaftalamaların ötesine geçmeyi başaramazsa kendisinden hiçbir şey beklemesin, diye karşılık vereceğim bir başlıktır bu.

kadınlar, sen geneli orospu olarak bilinen alman kadınlarından birini gözüne kestir, metro da arkasına geçip "ford" yapmaya çalış, bak bakalım. o senin "orospu" diye yaftaladığın kadın çantasını senin kafanda paralar, bir de polislerle köşe kapmaca oynatır sana. hiçkimse cesaret edemez öyle bir şeye, ve kemalist dinci hristiyan yahudi hiçbir kadın, ya bırak kerhane de çalışan direk fahişenin arkasına geç ve ford yapmaya çalış, senin var ya ağzına s.çar o kadın, hiçbir kadın kadınlık gururunu ayaklarının altına aldırmaz. kendisi istediğine veriyordur, vermiyordur, ama o sahnede sen o kadına resmen taciz etmektesindir - o "fordçuluğun" hukuktaki tanımıdır bu- ve kadına taciz bütün devletlerin yasalarında suçtur. onu geç ben normal şartlar da bir kadının alenen öyle bir şeye izin vereceğini hiç sanmam. bunları kadınları tanımayan şahıslar yazar.

sen ford yaptığın zaman metro da otobüs te kadının "ohhhh biraz daha biraz daha" mı diyeceğini sanıyorsun?...bi denesene bak bakalım kadın n´apıyor?...

aynen olmuştur - türkiye´den yeni gelmiş birtakım doğu şiveli erkekler frankfurt metrosunda böyle bir kadını kıskaca aldılar, almandı kadın 45 yaşlarında falan taş gibi hatundu, mini etek giymişti- kadın cep telefonundan polisi aradı, mertro yolda durdu, trende "bir polis aksiyonu yüzünden durduk" anonsu yapıldı, metro bir sonraki istasyona geldiğinde kapılarını açmadı, polisler dışardan kapı kapı bakaraktan kadının durduğu kapıya gelip kapıyi açtırdılar, ,kadın - adamlar almanca anlamıyor tabii- "taciz şikayetinde bulundu, polisler yaka paça bu herifleri götürdü. biz de hep gideceğimiz yerlere geç kaldık. yani... o kadınla diskoda falan rastlaşsan, belki eve götürür, bir güzel s.kersin...ama öyle ortamda kemalisti bırak sokaktaki bildiğin orospu bile, kendisiyle öyle bir halt yedirmez. ben hiç inanmam öyle şeylere.

baştan sona uydurma bir yaftalama. hayır madem kötüleyeceksin, bari olabilecek bir şey yaz da inanalım , derim ben böyle başlığa.
(bkz: üzülüyorum bak ama)
kemalist olduğu nereden anlaşıldığı anlaşılamayan kızdır. zaten benim tanıdığım hiç bir kız taciz edilmekten hoşlanmaz. ha burada geçmişte bir şeyler yaşayan biri var ve bunu anlatmak istiyorsa bilinmez.
ama dinci de, kemalist de tacize sessiz kalıyorsa, orospudur babam afedersin.
kemalistliği aşağılamak amacıyla açılan bir başlık.
(bkz: siktir oradan sik kafalı demeden de yapamıyorum)
ister kemalist olsun, ister türbanlı, bu baslıgı acanların insanlıgından suphe duyarım.
Sen nasıl bir yaratıksın ki, hem müslümanlık felsefesine gore yasadıgını iddia edip hem de senin kafandan olmayanları orospu diye yaftalayabiliyorsun?
Aynı sözler tarikatçi kızın fordlanırken orgazm olması diye baslık acanlar için de geçerli.
Bu nasıl bir düşmanlıktır, bu nasıl bölünmedir, kategorize etmektir yahu?
burada kastedilenin türkan saylan olduğunu düşünüyorum yada onun savunucuları.
karaktersiz olup karaktersizliği savunan ama kendini kemalist diye nitelendiren tiplerden ya bunlar, başlığın alt metninde kesin bunlar var.
10 sene önceymiş bu artık rüzgârınız değse tacizci sapık diye ifşa ederler sosyal medyada.