bugün

zaman zaman cidden olabilen ve hayrete düşüren hadise. elbette bu gibi durumlarda kızlar egolarını tatmin etmek için o erkeği üzerler.
o durumlardaki kızların da ' bazı ' kızlar olabileceği gerçektir.
yaşarken ölmeyi tadan erkekler olurlar.

öldük ulan biz.
çok ayıp ediyorlar.
ayrıca erkekler kızlardan daha gerçek severler.
olağan şeylerdir. seviyorum lan! gözün kamaşsa da güneşe bakmak gibi bi şey işte seviyorum çok seviyorum.
erkek olarak tabi ki severiz, ben sadece sarılıp uyuduğumu bilirim.
ibne olmadığını gösterir.
sevmek sevilmeyi bilene yakışacağından ikinci aşamaya ve ikinci kişiye geçmiş olan olgudur.
Adam olduğunun göstergesidir.
sevilmeyeceğine ve kıymetinin bilinmeyeceğine işarettir.
kimbilir ne çıkarı vardır da öyle davranır.
evet olabiliyor böyle şeyler, ama böyle zamanlarda da karşılık bulamazlar. dünya çok garip.
ben 2 kızı seveceğim inşallah bunlardan biri karım biri ondan doğma kızım olacak.

cidden seveceğim.
Memenin çekiciliğinden olabilir. Hayırlı memeler..
biri de bendim sozluk cok sevdim askerden sonra evlenmek istemistim. kader iste olmadi sarilarak severek ayrildik. gucluyum ama mantikliyim hersey de hayir vardir. gonlumun sultanini bulana kadar ararim hic acimam bi daha olsun bi daha severim hem de cok yeterki sevgime layik olsun
Hayret vericidir.
Oysa biz sanmıştık ki hepsi şerefsiz.
Her erkek böyledir. Başarabilene.
olağan bir durumdur. cinsiyete vurmamak gerekiyor bu olayı. bazı kızlarda erkekleri sevebiliyor desek bu da tam doğru olmaz. sevmek içgüdüsel, duygusal bir durumdur.

neden sevmeyelim? erkekler kızları, kızlar erkekleri sevebilir. yine aynı şekilde her iki tarafta karşılık vermeyebilir, terk edebilir vesaire.. çok örneğini eminim sizde görmüşsünüzdür. cinsiyet ayrımcılığı ve düşmanlığı yapmaktansa üzerinize düşeni yapmanızı tercih ederim, yani sevmenizi, siz sevin..
Araştırmalara göre erkekler aşk acısını kadınlara göre daha uzun süre çekiyorlarmış. Erkek bağlandığında ciddi bir şekilde bırakır kendini. Sonra hanım kızımız kendisine bağlanan erkekten bir süre yararlanır ve sonra sıkılır bir köşeye atar. Bu noktada erkeğin iki seçeneği vardır. ya bir daha kimseye bağlanmadan ilişkilerini yürütmeye çalışacak, bağlanma söz konusu olduğunda ortamdan son hızla kaçacak, ya da tekrar eski olayları unutturacak yeni bir bağlantı arayacaktır. Genelde ikinciyi seçenler öyle kolay kolay bulamaz depresyona girer tuhaf tuhaf hareketler yaparlar. ilk seçeneği seçenler ise bir süre takılıp kendine olan güvenini yerine getirdikten sonra ikinci seçeneği seçerler.
Sevdik te ne oldu durumudur bir anda ansızın bırakılınca ortada sap gibi kalırsın. Hayatının en güzel yıllarını unutmak istersin.
bana bir türlü denk gelmeyen olaydır. ama çevremde gördüğüm örnekleri vardır.
Alışılmışın dışında olmaktan ziyade inanması güç bir durumdur.