bugün

kemalist zihniyetin isidir.

goruldugu uzere kizli erkekli ayip seyler yapmak icin hic bir firsati kacirmiyorlar. kizlarin etek boylarina bakar misiniz ? ben buradan utandim. bu memleket nereye gidiyor? yazik.

http://www.youtube.com/watch?v=pF_hSoDBzNI
Sen erkek erkege dansı mı tercih ediyorsun.
31 çekmeden izleyemedin dimi. Dikkat ettiysen oradaki erkeklerin bayram kutlama adına dans etmekten başka bir derdi yok.
O değil de game of thrones jeneriği nedir yahu! Bizim milli vals muzigimiz sarı çiçektir.
(bkz: geldi yine tipini siktiğimin)
en kötü günahımız bu olsun .
Din öğretiyorum adına oğlancılık yapmak , küçücük çocukların psikolojisini alt üst etmek değildir.
Turkiyr Cumhuriyeti devleti laik sosyal hukuk devletidir.
Dans etmek veya etmemek özgürlük hakkidir. Ama ona laf soylemek boyle bir hak taninamaz. Çünkü hakaret var ve suctur.
Simdi bu dans mevzusunu cekemeyen insanciklar lutfen defolup gidin!
erkek erkeğe dans etmek isteyen ipnelere dert olmuştur...

not: balo malo felan umurumda değil...
Artık bu niyet okumaları geçsek diyorum. Herkesi kendiniz gibi zihniyeti bozuk zannetmeyin.
SANA NEdir.
izmir sen ne güzel bir yersin.
Benim okulumdur geçen sene ben de dans ettim hala müslüman mıyım hocam??
Türkiye cumhuriyeti sen insanların özgürlüğüne dil uzatma diye var
Önce türkçe kuranı oku sonra al eline bir anayasayı oku anlayana kadar oku sonra birkaç ateist yazar oku sonra görüş ayırt etmeden eline geleni oku ona rağmen böyle şeyleri önemseyecek misin acaba çünkü sen önemsersen ve biz sana şiddetle karşı çıkarsak sen zaten okumadığın için kalbin kin ve şiddetle dolu olduğun için kardeşi kardeşe kırdırmış olurlar Türkiyede yaşıyoruz hepimiz kardeşiz Ne mutlu türküm diyene
(bkz: ortadoğuya bak)
(bkz: ilk ayet OKU)
(bkz: sen kimsin)
Erkekli erkekli etseler sorun yok muydu?
Bayram veya kutlama eğlenmek için yapılan bir organizasyondur. Ben daha önce hiçbir bayramda toplaşıp da ağlandığını, hiçbir kutlamada da herkesin surat astığını görmedim şahsen.
gel de batı özentisi demeden dur şimdi. arka fona koymuşlar game of thrones müziğini, giydikleri kıyafetler zaten komedi.kızlar açık giyinmişler falan demiyorum erkeklerin kıyafeti için de geçerli tamamen batı özentiliği. bizim kültürümüzde yok böyle şeyler. yok smokin giymiş eldiven giymiş papyon takmış. sorsan sanat yapıyorlar.sanat demeye bin şahit isteyecek derecede saçma hareketler. abuk subuk bir oraya bir buraya gidiyorlar adı dans, adı kültür oluyor. hasiktir oradan. kızlı erkekli dans etmelerine bir şey demediğimi belirtiyorum tekrar. gel gör ki bana göre rezalet,fiyasko ve çok gülünç bir durumdan ibaret bu videoda izlediklerim.
özgün ve kendimize has hiçbir halt yok ortada ne varsa dışarıdan özentilik edilmiş.
Amına koduğumun kuş beyinlilerinin beyni bellerinin altında olunca baktıkları tek yer de orası oluyor haliyle. Sizin soyunuzu sikmek lazım. Genini siktiğimin cahil piç kuruları. Kafa kesen vahşilerden rahatsız olmayıp iki tane çocuğun dansından rahatsız olan zihniyetinizin çıkış noktasını sikeyim ben.
Kendi annesinin ve bacısının, elin erkeklerinin ellerinde dönmesine ve kucaklanmasına tepki vermeyen; hatta bunu çağdaşlık diye öven godoşları sinirlendiren mevzudur. Oğlum siz böylesiniz işte.

Çağdaşlıkmış! Ne oldu yani? Hangi teknolojiyi ve bilimsel eseri ortaya koydunuz? Yıllardır bu millete çıplaklığı, zinayı, dansı, içkiyi, baleyı, operayı bilim diye itelediniz. Bu millet ufaktan da olsa sizin bu bataklık limandan demir aldı. Artık heykellerle, törenlerle kendini kandırmıyor. Kendi savunma sanayisinde öz yazılımlarını yazıp, silahını üretiyor. Avrupanın bundan 80 yıl önce yapmış olduğu eserleri, altyapıyı tamamlamaya çalışıyor. Siz birbirinizin bacısını açıktan açıktan döndürüp, kucaklamayı mubah saymanın hükmünü tartışın.
Şu izmir monşerliğine kıl olduğum kadar hiçbirşeye kıl olmuyorum.
En azından biraz karakterli davranında ılık olduğunuzu itiraf edin artık hiç bayramı falan bahane etmeyin neymiş kızlı erkekli ayıpmış işin bahanesi bu sizin için. Erkek erkeğe oğlancı işler olsun koşa koşa gidersiniz gene midem bulandı la zihniyetlere bak sokayım olmayan beyninize.
Yahu et et.. dans et vals yap. Her halti et de azicik kendin olarak icra et şu işi.. muzik senden degil, dans bir baskasinin.. kiyafetin sana dair anlatacagi tek kelime yok. Kendini terk ederek modernlesmiyorsun cigerim; baskalasiyorsun, diskilasiyorsun.