bugün

çok değişiktir kadınların araçlar hakkında düşündükleri, biri kırmızı şahine tav olur, diğeri siyah passata ne anlamsızdır ki hepsi q7 hastası olur x5 isterler...

çok uzak bir konu kadınlar için.

edit: bayan avi. değildir,

edit2: aslında böyle başlıklar açmazdım lakin bir bayan arkadaşımın eski aracımın hakkında bulunduğu yorumdan yola çıkarak açtım başlığı vallahi av felan değil...
Kimisi var x5 , kimisi var imam arabası olan Toros... sonuçta binilmezli Allahın duası var murat 131 de
Ülke geneline baktığımızda doğan görünümlü şahin olması gerekir. Bu kadar insan yanılıyor olamaz değil mi?
(bkz: audi a5 sportback)

aşığım arkadaş.
içi ağzına kadar dolu olmak şartıyla, tüm pazar ve market arabaları.
BMW & MERCEDES. kaliteli kesim tabi ki .
EN PAHALI OLANI.
kendilerine büyük geldiği halde arazi taşıtları.
çoğunluğu mini cooper'dan hoşlanır. ama çoğunluk diyorum. istisnalar elbet vardır.
(bkz: mini cooper)
kendi aracıdır. yani vay efendim neden kaza yaptın, neden şuraya çarptın, park ederken neden sürttün, şurasını çizdin gibi dırdırlara maruz kalmayacağı, yansa da yakılsa da parçalansa da sadece kendisinin düşüneceği, markası modeli ne olursa olsun, kendine ait olan arabadır.
mini cooper diyorsak kırmızı olacak o.
(bkz: bayan yazar avlama sezonu)
art arda okudum başlıkları çok eğlenceli oldu.
beyaz mini cooper.
Edit: range rover unutulmamalıdır, bir de bmw x6.
q7 dir efenim.

gerçi audi markasının, bütün modelleridir.
bayanların gönlünde ne aslanlar yatıyormuş dediğim bayan arabasıdır. En aşşağısı mini cooper mübarek. ikinci el Fiat uno bul da öp alnına koy. q7'ymiş. Sikim!
market arabası.
o değil de ciddi ciddi nissan micra hayranı benim tanıdığım kızların çoğu.
(bkz: orta halli)
audi r8.
şahin.
k.
fiyatı 100.000 euro ve üstü olan arabalardır.
görsel

asaletin yeter beeh.
mini cooper.
kesinlikle kirmizi bir mini cooperdir siyah cizgili olanindan. alacak varsa ozel mesaj atsin malum ogrenciyiz.
nissan juke tabiki. *