bugün

Bunu da söyleyen sanırım kadın. kafalar iyi valla efendim o zaman.
(bkz: Çamaşır suyu çekerek doruk noktasına ulaşmak)
Aşağılık insanların iğrenç eylemleridir. Kadınlara yeter bunların güçleri.karaktersizdir hepsi.
özellikle bu kadını, şikayetçi olmaktan korkar hale getiren veya bu denli aşık eden her şeye lanet gelsin.

ne kadar şiddet varsa, o kadar erkek olunabileceğini düşünen, ve maalesef ona bu görüyü doğumundan itibaren aşılayan ana babanın sıçmığı.
kadin doversin bayan değil tarzi duzeltme beklenmektedir. lutfen danışmaya.
doğrusu kadın dövmek olan eylem.
birazdan bir feminist gelip bayan anandır diyebilir.
hayvanlıktır.
Daha önce yapmadim yalniz şunu diyim ben bi kızı dövmem o kendisini zorla dövdürür.
başlık açabilmek için bayan dövmek diye açılmış başlıktır. yoksa doğrusunu kendi de biliyor.

gelelim içeriğe,

kadın dövülmez. sevin ulan, adam gibi sevin, ego tatmin etmeyin, dışarıda kuzu olan adamlar evde karısına çocuğuna kurt kesiliyor. adamlık değildir. insanlık hiç değildir.
görsel
Cehennemin dibine dedirten mahluklara has davranış.
Mal kafası. Tarafımdan anlaşılamayan tekmeli, yumruklu puştluk.

Lan hacılar bi anlatın bakiim bana : Zikmek için şişme kadın, dövmek için canlı kadın. Ne ayaksınız olm siz? Hepinizi en yumruklusundan patlatasım var şerefsizler!
Feministler! Hem bayan diyor, hem dövmek diyor. Ne diyor bu?
Bu beyinlere acıyorum.

Edit: yazdığım birilerinin zoruna gitmiş galiba, tabi beyin yoksa alınmıştır.
Ben kadın erkek eşitliğine inanırım o yüzden bir kişi dayak yemeyi hakettiyse cinsiyetinin önemi yoktur.
dinimize göre yapılması gereken bir eylem. ayrıca bayan ne karı ulan karı. evet.