bugün

moderatörler uyarmaz kafadan cezayı keser. adamlara vermek gibi bir avantajınız olmadığı için sözlük hayatınızın yarısı çaylaklıkla geçer.
asiri ilgi ve alakadan bunalmak baslica zorluktur efem. sonracima, erkek olmak yetmeyip bir de bay olmak gerektigi icin "bay wc" kapilarindaki simgeler geregi, fotr sapka ve pipo ile gezmek de oldukca gucdur. zira havalar isindikca fotr sapka kafada ter ve kasinti yapmakta pipo ise oksurtmektedir.

(bkz: gel sen ne cektigimi bir de bana sor)
bayan uuserlerin surekli asilmasi. **
özel mesaj yoluyla taciz edilmek. en önemlisi ise belden aşağı başlıklara maruz kalmak. ama en büyük zorluk salak olmamız, çünkü x tuşunu kullanmayı akıl edemiyoruz, belden aşağı başlıklarda geçen kelimeleride ilk defa duyduğumuz için başlıkları anlayamıyoruz. çok zor kardeş çok.
bay olduğunu saklamaktır.
bay oldugunu caktirmadigin surece kimse rahatsiz etmez. ama eger bay oldugun anlasilirsa abazan bayan yazarlardan kimse kurtaramaz seni... dikkatli olmak lazim...
bay olduğunu açıklamak. * *
bayan gibi takılıyorsan, "ulan, gay olursam yakında n'aparım ben?" sorusuyla hem gülüp, hem de tak tak tak, tahtaya vurup, mucccukkk sesi çıkararak, kulak memesini çekmektir.
hiçbir zorluğu yoktur, alırım biramı yada kahvemi yakarım sigaramı, açarım müziğimi, başlarım yazmaya, dünyanın en kolay işidir.
erkeklerin doğası gereği devamlı çiftleşmek için kadın araması sonucunda "sapık" olarak yaftalanması. buradan rahatsız olanlara sesleniyorum, genlerimiz belli, kodlar malum. bize güzel gelen bir kadın bulup tavlamaya programlanmışız, yormayın bıkbık yapıp.

not: evde kalmış erkek sözlük yazarı*
sikini sallasan erkeğe çarpıyor olması. evet.
bayan sözlük yazarı olmanın zorlukları yanında lafı dahi edilmeyecek olan zorluklardır.
sözlükte 1 bayan 500 tane erkek düştüğü için içler acınası haldeyiz. *
motor meslek lisesinde okumak gibidir.
entrysine yorum yaptığın, eksiklerini eleştirdiğin sözlük yazarının abazanlaşarak ona asıldığınızı düşünmesi, modlara şikayet etmesi sonucu çaylak konumuna düşürülmek..

selam versen adının abazaya çıkması.

sözlük kızlarının kendini adriana lima falan sanmaları.
bay sözlük yazarı olmanın zorlukları başlığını görünce baya has özelliklerinden sunarken gereğinden fazla bayacağını düşünüp vazgeçmesini bilmek zorunda olması gerekliliği gelir aklına ve böyle bir entry boşalır.
(bkz: erkekleri bay geçmek)
Sözlüğü hamam diyaloglarından kurtarmak gibi asıl bir görevi omuzlamaktır, Sözlüğü hamam diyaloglarından kurtarmak gibi asıl bir görevi omuzlamaktır,
bay olmalarından ötürü olandır. erkek yazar olanların zannımca pek sorunları yoktur.
nasıl bayan yazarların sorunu varken kadın yazarların sorunu yoksa bu da öyle işte.
ne bay ne de bayan sözlük yazarı için bir zorluk olduğunu düşünmüyorum. abazaların dadanması için kadınlığını ön plana koyarsan rahatsız edilmekten de gocunmayacaksın, abazanlaşmazsan ve her entrye "hahaha çok güldüm ya" diye mesaj atmazsan kızlar tarafından rahatsız edilmezsin. ne bay yazarın ne de bayan yazarın bir rahatsızlığı olmamalı.
ay çok bay-dınız artık.
aman ne zorluklardır, herkes taciz eder, nick altına asılır.
boşluktan bile zorluk yaratılacağının isbatıdır.
nankördür insanoğlu.
erkekliğin hiçbir zorluğu yoktur.
hele ki o zorluk alem-i sanaldaysa.
tüm bayan yazarlar tarafından sözlük ortamında mesajla gerçek hayatta elle taciz edilmek bunlardan yalnızca bir kaçıdır. değil midir?