bugün

tarihini hatırlayamasam da bir beşiktaş - gaziantepspor maçında uzatma dakikalarının sonlarında atmış olduğu bir golle birlikte takımına 1 - 0'lık galibiyeti getirmesiyle gönlümde taht kurmuş genç yıldız. o golü attığında daha 16 yaşındaydı.*
şimdi de eskişehir'de olay çıkarmış futbolcu.

http://www.sporx.com/futb...0/?takim=322&ref=AKM3
birkaç gün önce bir röportajda, beşiktaş ile eskişehirspor'u kıyaslayan, beşiktaş camiasının ve eskişehirspor camiasının arasında bir fark olmadığını, beşiktaş'ın sadece ismi ile ön plana çıktığını söyleyen futbolcu. hatta taraftarlar arasında bile bir fark bulunmadığı hakkındada iddialarda bulundu.

valla beşiktaşlı filan değilim ama batuhan sanki biraz sıçmış. geçtiğimiz sezon pek parlak şeyler yapmasalarsa beşiktaş beşiktaştır. "beşiktaş'ın sadece ismi var" demek biraz saçma geliyor bana. mesele, ismin ön plana çıkmış olmasıdır zaten. geçmişte büyük işler başarmış ki bugün ismi var.

ben eskişehirspor taraftarını küçümsemiyorum tabikide. ama kıyaslamak saçmadır. göz var, nizam var.

ayrıca aynı röportajda şunlarıda söyledi; avrupa'da oynamak gibi bir hedefim yok. hedefim sadece eskişehirspor'da oynamak ve futbolu eskişehirspor'da bırakmaktır.

henüz 20 yaşında böyle bir hedef varsa, yakın zamanda futbolu bırakacak gibi gözüküyor. kendiside zaten futbolu sevmediğini belirtmişti. ne diyelim, hakkında hayırlısı olsun. ama neden futbola başlamış bunu çok merak ediyorum. insan sevmediği meslekte var olmamalı. en azından ona güvenenleri sarsmamış olur.

ha belkide ileride çok büyük bir yıldız olmasada, iyi bir futbolcu olur ama önce futbolu sevmesi gerekiyor diyeceğim ama bu durum; "artık futbolu seviyorum" diyerek olacak bir iş değil. sevmesede saygı duyması gerekir dersem daha mantıklı konuşmuş olurum sanırım.

edit: bu arada yaşı 20 değil, 18 imiş. ben 20 biliyordum.
beşitaş'a geri dönmesi gündeme gelen futbolcu.

http://www.haber1903.com/...35--besiktasa-donebilirim-

umarım gerçekleşmez.
Babası tarafından hakkında Sabahtan akşama kadar PS3'de maç oynayan,Playstation 3'e çok meraklı denilen şuan bonservisi eskişehirde olan bir forvet oyuncusu.
bu çocuk hangi maça çıksa faydalı olmuş, canla başla savaşmış bi elemandır. kötü oynadığı maç hatırlamıyorum böylesine bi yeteneği nası satarsın demirören hemde o hocalığı 5 para etmez denizlinin lafıyla. acilen geri alınmalıdır , rızada gerekli anlayışı göstermelidir.bu çocuk çok büyük topçu olacak, çok.
bundan adam olmaz.
(bkz: durduramıyoz efendim problem çıkarıyor)
(bkz: overrated) cidden bu kadar konusulup bu kadar fos olan bir adam daha yok. Beğenmediğiniz serdar özkan bile daha cok iş yapar.
çok yetenekli diye balon gibi şişirilen, şu ana kadar bir yeteneğini göremediğimiz futbolcu. ayrıca yetenekli olsa ne yazar onda ki bu disiplinsizlik, şımarıklık, saygısızlık, gece kulübu merakı varken hiçbir zaman, hiçbirşey olamayacak velet...
hayatımda gördüğüm-göreceğim en şımarık, en g.tü kalkık adam.

hayır messi, ibrahimovic, ronaldo filan olursun da böyle olman anlaşılabilir. adamın bir b.k yediği de yok, sadece laf.

bu kafayla anadolu takımlarının hepsini gezer sırayla.
alpay, oktay, tümer tayfasının izinden giden futbolcu. hayır bizim ne çilemiz varmış arkadaş takımdan o kadar hem yetenekli hem efendi insan çıkarken şu üçbeş şımarığı nerden buluyorlar.
zekasının yeterince geliştiğini düşünmediğim futbolcu. herkes iyi dedi, yardım etmeye çalışanlar oldu. hepsine rağmen bu gerizekalı tavırlarda ısrar ediyorsa yardım etme çabalarından vazgeçilmelidir. hatta yardım edilmelidir ki düştüğü yerden bir daha kalkamasın. kalkamasın da şöyle gerizekalı açıklamalarını bir daha duyamayalım.
BU ÇOCUK ALMANYA FUTBOL EKOLÜYLE YETiŞSE YiNE ADAM OLMAZ.
ibb maçında suratına hiçbir darbe almadığı halde kendisini yere atmasıyla bir kere daha göstermiştir ki kendisinden adam olmaz. sarı kartıda yemiştir. *
16 ekim 2010 eskişehirspor ibb maçı'nda yaptığı türlü şaklabanlıklarla iyice antipatik olmayı başarmış genç oyuncu.
yetenek deniyor kendisi hakkında. evet öyleydi bir zamanlar bunu kabul etmeliyim . ama apranın yüzü sıcaktır derler ya . bu sıcaklık eritir bazı insanalrın yüzünü . batuhan da heryer eriyik . gevşek tavırları ile futbolculuktan uzak bir şaklaban gibi.
Futbolcunun şımarık olmaması gerektiğinin bir kanıtı olan futbolcu.
LiG TVYE VERDiĞi RÖPORTAJ iLE NEFRET UYANDIRMIŞ ŞIMARIK FUTBOLCUDUR. BOYUYLA AKLININ TERS ORANTILI OLMASINDAN SEBEP OLUP OLACAĞI YILLARCA ESKiŞEHiRSPORUN PATLAMA YAPMASINI BEKLEMESiYLE SON BULACAKTIR. AYRICA 1 SAAT 15 DAKiKADA ESKiŞEHiRDEN iSTANBULA GiTTiĞiNi iYi BiR HALTMIŞ GiBi ANLATARAK ALLAH UZUN ÖMÜR VERSiN DEDiRMiŞTiR.

http://ligtv.com.tr/Video...lt.aspx?r=1&hid=81443
7 sene sonra kendine sövecek yetenekli futbolcu.
19 yaşında malum röportajdaki lafları söyleyebiliyorsa, 23 yaşından sonra afedersiniz y*rrağı yiyecek topçudur. arda'nın değerini bilmemiz gerektiğinin en büyük kanıtıdır bu çocuk. çocuk diyorum çünkü yaşına göre söylediklerini normal karşılamak çok doğal bu ülkede. hele ki topçuları işadamı seviyesine çıkartan mal bi ülke olduğumuz sürece... ayrıca kendisi topçu falan değildir sadece fiziği müsaittir.
hiç sevmediğim bir forvet. fiziğiyle oynamasına rağmen çok çabuk kilo almaya ve yavaşlamaya da müsait. saha içinde özellikle ikili mücadelelerde sertliği toptan ziyade rakibe oluyor. itirazı, bağırması, yere atlayıp numara yapması da bitmiyor. saha dışındaki hali daha da başka, mental açıdan komple bir felaket. yahu düşünün milyon dolarlar kazanan bir adam var, güzel bir kız arkadaşı, spor arabaları var ve kariyerinin henüz başında ama bu adamı hiçbirimiz kıskanmıyoruz, bu adama gıpta etmiyoruz. sebebi kendisi.

genç bir adamın ne hale geldiğini görüp, trafikte tehlikeye attığı insanların hayatını da düşününce kayyuma devredilmesi gerektiğini düşünüyorum. insan kayyuma devredilir mi demeyin, yaptım olacak.
ekşi sözlük yazarlarına ne yaptıysa artık bütün entellerin tepkisini çekmiştir.ne yaptı lan aceba bu çocuk?.
football managerda yıldız gerçek hayattaysa yalı kazığıdır. acaba neden?
aldığım sağlam bir duyuma göre devre arasında aston villa'yla masaya oturacak süper yetenek.