1. 1.
  türkiye de mevcut bulunan ve ülkemizin yarı sömürge haline dönüşmesinin sonucu ortaya çıkan sevdadır.

  ülke aydınlarının dahi kendi ülkemizi küçümseyerek batıya hayranlığının gösterişli sunumu, gençlerin aklını çelmekte birebirdir. yıllardır süre gelen büyük balık küçük balığı yer, yutar mantığı ve bu mantıkla tarihi hayalleriyle insanları katleden batıya bu hayranlık yarı sömürgelikten tam sömürgeliğe adım adım ilerlemekten öte bir şey değildir.

  dinimizi bağnazlıkla suçlayıp, doğuyu islamdan dolayı kalkınamadı sayan ve bunu süsleyerek kendi insanlarını kandıran bu batıya sevda beyhude bir amaçtan başka bir şey değildir.

  soykırım soykırım diye savunup, ülkemizi eurovisionda da rezil edecek bir ermeni grubunun soykırıma dair şarkı söylemesi amerika için ne ifade ediyor acaba?

  ve bu amerika 1960larda bile beyazlar siyahlarla evlenebilir mi sorusunu tartışıyordu! batının özgürlük ülkesi binlerce katlettiği kızılderiliyi insanlara tvlerde öcü gibi tanıtmıştır.

  hani özgürlük? batının bize getireceği acıdan da öte bir şeydir. insanlık tarihinin en acımasız özgürlüğü kandır. kanla özgürlük olmaz bunu bilir bunu söyleriz ki batının bu zenginliğinin altında yıllardır sömürge ettiği hazinelerden dolayıdır. osmanlı gibi din, dil ırk ayrımı yapmadan huzur getiremezler. taklit bile edemezler ya o da ayrı bir mesele.
  ... lolita lempicka