bugün

Fuzûlî.
kimseyi bağlamayan yazardır. klavyeme de mi kota koycaklar aq.
Sozlukte sayisi cogalan yazarlardir.

Sozlukteki basliklardan en az 5 entry ve altindaki basliklarin silinmesi gerek bence. Su an bu sabah acilan sacma basliklara bakiniz vernek isterdim ama mobil olarak cok zor. O yuzden moderasyonun tasarim falan degil icerigi temizlemeleri gerek. Hem bu sayede serverlar falan temizlenmis olur, yeni yer acarsiniz bellekte.
açtığı başlıklar,girdiği entryler silinmeyen yazardır.
(bkz: kim yazar yaptı bu pezevengi)
biz ne yazsak silinir ama. moderasyon da sendikalı heral. hemşerisini goriyi.
ilk girdiğim de bir kaç kez yapmış olmuş olmamdan dolayı benim diyebilirim. Ancak sözlükte ergenlik dönemim diye önemsemiyorum bu durumu.
başlık açımda ilgi çekim psikolojisi.
işe yaramayan bir işsizdir, bi acayip yazardır.
bende ulusözlüğü bi bok sanırdım düşüncelerine neden olan yazarlardır.
Aynı başlığı tekrar açan yazarın yaptığıdır.
Şu sıralar iyice cozutmuş yazarlardır. izlemekle yetinmekteyiz.
(bkz: yazılı düşünüyorum)
genellikle trolllük peşindedir.
uludağ sözlük'ün kalitesinin düşmesine neden olan yazardır. Özellikle derbilerden sonra ipini koparan başlık açmaktadır. Bu tür durumlarda acilen ekşi sözlük'e koşunuz.
(#19297824) konunun anlaşılması için güzel bir örnek.
an itibariyle sözlüğü forum ortamına döndüren yazarlardır.
(bkz: yazılı düşünüyorum)
Son günlerde oldukça aktif hizmet veren yazarlar.
(bkz: leb demeden başlık açan yazar)
(bkz: sırf başlık açmak için başlık açmış)
Benimdir efendim,öyle başlıklar görüyorum ki, açanların yaş, kültürel ve sosyal durumlarını düşünmek bile istemiyorum.ister istemez bu yorumu yapıyorum. Neyse Allah kendilerine şifa versin diyoruz.
Bir amaca hizmet etmek bir yerde vatani görev.
(#16072706).
(bkz: le ilkan)
laf olsun torba dolsun psikolojisini taşıyan kişidir.
insanları itici diye sınıflamak sadece tek bir bakışla durağan bir zihni tanımlıyor, sana itici gelen başkasına da gelmek zorunda di mi. sözlükte yığınla leş tabirli yazılar, "başlıklar" var, bunlar varken kabuğuna çekilir, anlayamadığı şeyleri itici gibi algılayan* bu yazarlar. sonuç olarak farklılık güzeldir, özgünlük diye bir şey var ve insanlığın peşinde koşması gereken yegane şey, he bir de yaklaşık iki yıldır başlık açmayan biri olarak demin bir başlık oluşturup* açtım, ama burası belli, eşeklerin dikkatini sadece karpuz kabuğu çeker, hoşaf fazla komplikedir ve, hoşaf koyarsanız önlerine itici gelecektir, karpuz kabuğu değildir çünkü.