entry'ler (150)

foals

bazen şarkılar karışık çalarken bir anda spanish sahara yada stepson ile gelir tam rahatlaman gereken anda rahatlatır seni. bazen de hayata atarlanırken what went down ile duvara kafa attırır. böyle enteresan arkadaşlardır kendileri. neyse ben duvara kafa atmaya devam ediyim. iyi günler.

anın görüntüsü

görsel
Yastığımı çaldı namussuz.

anın görüntüsü

görsel
Asilzadeler gün ışığını bekliyor..

gülsüm elvan

Hanginizin götüne biber gazı sıktı da bu kadar rahatsız etti sizi aq. Durup dururken ne aranıyosunuz da sövüyosunuz kadına?
Harbi bütün memleket kafayı yemiş.

sevgilisi için hayatını değiştiren insan

bazılarınızın enayi diye tabir ettiği bu varlık benim.

23 yaşında düzenli hayat ve para kaygısı yüzünden iş kurdum. o bunu istedi diye.

yeni bir okula kayıt oldum onun önerip benim aa evet istiyorum bu bölümü dediğim bölüme başladım.

küpe takma aile babasına yakışmıyor dedi takmadım (evet malım)

geceleri çok dışarı çıkıyosun ben çıkamıyorum ve evde hep seni düşünüyorum dedi dışarı çıkmadım.

haftada 1 gün buluşabiliriz saat 8 den önce evde olmam gerekiyor dedi tamam dedim.

4 sene çıktık 1 gün akşam yemeği yemedik, 1 kere konsere gitmedik. gelemiyor dedim ailesi sıkıyor dedim sustum.

peki ne oldu?
şuan çok mutluyuz 2 çocuğumuz var ve hayallerimizdeki gibi bir evimiz var. istediğimiz zaman konsere gidiyoruz. istediğimiz zaman hadi yirt dışına kaçalım diyip kaçıyoruz. işte cefasını böyle çekince sonu da böyle güzel oluyor.

şaka lan 2 ay önce aldattı beni. hem de şüphelendiğim ve bana saçmalıyorsun psikopatlaşıyorsun tepkisi verdiği biriyle. şuan çıkıyorlar ve çok mutlu bir ilişkileri var. yani fotoğraflardan gördüğüm kadarı ile öyle. peki ben ne yapıyorum? sikime bile takmıyorum. 4 senemi vermişim bir de böyle giden biri için olay mı çıkarıcam. neyse gelelim sadede.

ben aşıktım aq. baya kör kütüktüm yani. sonuç olarak arkadaşlar burda size verebileceğim tek tavsiye. eğer karşınızdaki size ayak uyduramıyorsa sakın ha sakın siz ona ayak uydurmaya çalışmayın. yada onun istediği yola girmeyin.
(bkz: ben yandım eller yanmasın)

hayırlı forumlar.

instagramdaki canli yayın

Sizin o bir canlı yayın başlatan parmaklarınız götünüze girsin inş. Yeter amk.

eski sevgilinin yeni sevgili bulması

Şöyle sevgili suserlar. 4 sene çıktık ayrıldık geçen ay. 2 hafta sonra sosyal medyadaki fotoğraflarımızı sildim ve 1 gün sonra çalıştığı yerdeki çocukla fotoğraf koydu el ele yanak yanağa. karı resmen transfer döneminde benim profilden onunkine transfer oldu amk.
bir de üzerinde benim aldığım kazak var kızamıyorum da olay çok garip geliyor.bari 40ı çıksaydı da helvasını yiyeydik. bırak da ayrılık acısı geçiriyim amk karısı. neyse iyi akşamlar.

türk kızlarının götünün siyah olması

(bkz: kenyadan girilen entryler)

kadınları seksi gösteren detaylar

referandumda hayır demesi.
(bkz: hayır diyen kız çekiciliği)

19 mart 2016 taksim patlaması

Kafam karışık. Çoğu kişinin de karışıktır büyük ihtimalle. Terör amacına ulaşmasın normal hayatınızı yaşayın diyenler bir yanda. Tekrar patlama olabilir evinizde oturun diyenler bir yanda. Ne yapacaz amk biz. Sokağa çıkıp eylem yapsak daha a demeden tomadan su yiyoruz ama elin orospuçocuğu bombacısı istiklalin ortasında güm diye patlatıyor bombayı.

Neyse uzun lafın kısası bundan 15 sene evvel bu siyasal islamcılara inanmayın ortadoğu gibi oluruz diyen amcalar vardı. Birde onlara söven orospuçocukları. işte keşke o orospuçocuklarının götünde patlasa şu bombalar.

sziget festival

bu sene muse geliyor olum. efsaneler efsanesi olacak. tabi daha tam liste açıklanmadı ama Muse . David Guetta , Bastille ,Sigur Rós , The Last Shadow Puppets ,John Newman,The Lumineers,Sum 41, Parov Stelar Band ,Nicky Romero ,Years & Years ,M83 ,, Bloc Party, MØ ,BRING ME THE HORIZON, Bullet for My Valentine gelenlerin bir kısmı bunlar. gidebilen gitsin sonra gelip seneye için tekrar plan yapsın. haydi rastgele.

ilkokulda zengin çocuk özellikleri

sınıfta eşşek kadar pastayla doğum günü kutlamak.

piç kuruları.

twerking yaparken altına sıçan kız

eyy ruslar biz sizi sıçmıyo bilirdik. halbuki o güzelliğin altında ne pislikler yatıyormuş.
onu bunu boşverin de o ilk bırakmadan sonra birde tutamayış varya.offf

neyse abi batının ahlaksızlığını falan alalım. ama nolur bu kızı almayalım. nolur ya.

ilk kez öpüşeceklere tavsiyeler

dilinizi çıkarın ve onun boğazına kadar sokun.bir süre bekleyin. böylece karşınızdaki kişi ölecek ve size yıllarca tripsiz öpebileceğiniz dudakları bırakacaktır.

<bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastahanesinden samsung galaxy s4 ile gönderildi>

yazarların dişlerinin durumu

+oğlumuzu dişlerinin durumu nasıl
-iyi iyi daha yeni dolgu yaptırdık. hayırlısııyla paraya kıyıp birde implant diş taktırıcaz 2 tane. sizin dişler nasıl?
+valla hanımınkiler zaten mefta. benim dişler allaha şükür taş gibi. ama bizim bir kayınço var onunda dişleri görücenaslkfhadfa

olum nasıl başlık lan bu. hayır ciddiye alıp yazan var. adam dişlerim sağlam diye sözlükten kızlar yazıcak sanıyo aahhahahah

not:2 dolgum var gerisi süt beyazı. kızlar ;)

erkekten hoşlanan erkeğin gay olarak yaftalanması

yani bencede çok saçma. metrobüste bir erkekten hoşlanabilirsin ve onun kulağına bunu fısıldayabilirsin.
gerisini ona bırak.

garsondan şal isteyen erkek

ne istesin olum. gel beni sikte ısınayım mı desin?

adam üşümüş şal istiyor. napsın sizin gibi götü donsun da delikanlıya mı yatsın.

herşeye kulp takan piçler.

erasmus la yurt dışında okuyacaklara tavsiyeler

döndüğünüzde intihar etmeyi düşüneceksiniz. bunu düşündüğünüz zamanlar hemen tuvalete koşun tahret musluğunu açın ve ülkenin artılarını düşünmeye çalışın.

akrep burcu erkeği

sapıkmışız. o zaman arkadaşlar sanırim ülkecek akrep burcuyuz. bu abazanlık başka şekilde açıklanamaz yoksa.

kurt cobain vs eddie vedder

ediie vedder black ile ağlatır.

kurt cobain smells like teen spilit ile zıplatır.