bugün

yazar değilken sözlükte sürtüp "ulan ben yazar olcam neler yazarım var ya" diyen, ama sonra mal gibi kalan bünye...
bu işe yaramamazlık derin bir hüzüne sevk eder yeni nesil yazarı...
kimseyle tanışamadığından danışacak birini de bulamaz...
bu çaresizlik en sonunda "silik entry im olsun" "hatta atarlarsa atsınlar yahu" dedirtir adama...salak damgası yemek bile göze alınır, ama "ne olcaksa olsun yahu" dedirtir...
çaresizce klavyede dolaşır parmaklar...
deneyimli bir yazarın tavsiyeleri beklenir...
(bkz: salak)
(bkz: çaresiz)
(bkz: yazık)

edit: bu yazar arkadas sozlukte yenidir, açtığı entry de hafif bir (bkz: yardım edin bana) edası da vardır, fakat ters tepkilerle karşılaşabileceğini bilemez, çelişki ile ironi arasındaki farkı bile bilmeyen deneyimlilerden fırça yer, hayalkırıklığına uğrar.
(bkz: özür dilerim)
(bkz: polemik)
xxxxxx yapan insan/smiley/şirin ve bilumum zerzevat üzerine sırf yazmış olmak için başlık uydurup, saçma cümlecikler veya uzun uzadıya yazılan laf kalabalıklarıyla sözlüğe katkı sağlamadan ziyade kişisel istatsitiklerini etkileyen başlıklarla,sol framede popülerlik sevdası taşıyan yazarlar topluluğunda yer alan kişileri tanımlayan tabirdir. *
(bkz: xxx yapan tuhaf insan)
(bkz: entrysi yok girmeye başlık sıçar sözlüğe)
basliklarini sictiktan sonra sifonu cekip bir de "eksi'yi gectik lan bak daha cok baslik var hohehey!" diyen yazardir.

bi dakka lan, ben dememis miydim onu?
uzaklarda değil.

(bkz: cool adam)
(bkz: warlock)
suç sende değil; seni yazar yapan ve dahi yazar olarak kalmana müsaade edendedir deyip sevgiyle, anlayışla karşıladığım, afedersiniz götlektir.
(bkz: hiç rastlanmayan yazarlar)
şuursuzca oraya buraya saldıran, daha neyi savunduğunu bilmeyen yazar modelidir. başlığı rağbet görmeyince oturup ağlar, göz yaşlarını silip başlığa bir tane daha entry girer. sonra bir tane daha, bir tane daha...

(bkz: ağlama sümeyye)
anlamlandıramadığım yazardır gerçekten. açılmamış başlık bulmanın yegane çözümü saçmalamak mıdır yani? bilgi edinmek, bilgi paylaşmak, fikir alışverişi amaçlı olduğu çok net belirtilmiş bir platformda, sırf misafirperver insanlarca "hoşgelmiş, at koştursun efendim sözlükte." şeklinde karşılandığı için çıldırmalı mıdır kişi?

(bkz: kanatlı solucan tarafından fena dövülen pembe tüylü kedi)
ya da efendime söyleyeyim,
(bkz: küvete tırmanmaya çalışırken manikürü bozulan fil)
(bkz: yanlışlıkla üvey annesine mesaj atan tek dişi kalmış canavar)
bakın bunlar da açılmamış, koşturun efenim hemen sözlükte. kesinlikle bunlarla ilgili birer anınız veya bilgi vermek istediğiniz bir nokta vardır nasıl olsa.
ne yapacağını bilemeyen ,oraya buraya saldıran sürekli ilgi , alaka bekleyen yanlış yoldan popüler olmayan çalışan şahıs.
(bkz: deve tabanı)
bildiğin ordinaryus.
önceki başlığın bir yerini değiştirerek başlık açmaya cabalayan yazarlardır.

(bkz: e bakınız durum ortada)
olmadığım, olmayı düşünmediğim modeldir. zira bu entry ile birlikte 222 sayısına ulaşacağım* ve sadece 6 başlık açtım.*
kaç model bu yazarlar?

(bkz: entry girmek için entry yazanlar)
şu anda sözlükte olduğuna inandığım model.özellikle amlı,alevili,ateistli,davulculu,ramazanlı başlıklar sıçmaktadırlar.
(bkz: başlık açmış olmak için başlık açan yazar modeli)
teknik olarak yapabileceği tek şeyi yapmış olarak değerlendirilecek yazar modelidir.

peki sen başlığı enflasyonu düşürmek için mi açıyorsun? peki senin açtığın başlık geometri sorularının çözümünde çok yardımcı olan bir formül mü? sen başlığı açarken ne için açıyorsun? başlık açmak için. neden sıçıyorsun? sıçmış olmak için.

eleştir amına koyim, duymuşsun ki aydın olmak demek sorgulamak demek; kıyasıya eleştir. aydın ol sen de, herkes filozof olsun hatta. hepimiz cicero'yuz.
sözlüge cok sıradan bi hava getirip,sözlügün sıradısılıgını ortadan kaldıran yazar ,yazarcık,yazarcagımız.yapma arkadas ! önce düşün taşın hesap yap kitap yap.sonra aç,yazalım.canımsın,cicimsin,panpişimsin.
bugün yine sözlüğü katletmekte olan modeller bunlar, kalitesiz bir trollük çabası, bir iticilik bu modellerin en temel özellikleri arasında yer alıyor.
başlık olsun diye başlık açan itici yazar ve başlık açmak serbest diye başlık sıçan yazar ile aynı modeldendir.
ayrıca, hbbia sen çok yaşa ve bluevelve geri dön gibi kampanyalar başlatma ihtiyacı uyandıran modeller.
gönül ister ki bu başlık altında ilgili yazarların nickleri listelenebilsin. onlar da şöyle bir bakıp yahu insanlar beni itici buluyorlarmış, biraz kendime çeki düzen vereyim çekici olayım, adam gibi başlıklar açayım, hatta açılmış onca başlık varken doldurulmayı bekleyen, başlık açmayayım yahu bir kere de saçmalamayayım diyebilsinler. ama ne mümkün, daha bir gaza gelip daha bir itici olmak için çaba harcayacaklar, ama tutunamayacaklar, saçmalamanın bile yolu yordamı var, yoksa itici oluyor işte, yapma, etme.

(bkz: masum bir yazarın hayal dünyası)
(bkz: herşey çok güzel olacak)
(bkz: başlık sıçmak) olarakta tabir edilen olaydır.
(bkz: nick altı doldurmak için başlık açmak)
moderatörün yazarları yeterlilik testinden ziyade abazanlık testine sokması gerekliliği ortaya çıkan durumdur.