sürekli farklı olmaya çalışan, internet öncesi dönemde evinde oturup zaga falan izleyen asosyallerin bayıldığı program açık ve net.
pc başında oyun oynamaktan bihal olmuş, nispeten obez, sidik kokan, ruhu ergensi, bir zamanların metalci gençlerinin eğlencesi.

şuna gülenin recep ivedik izlerken gülmekten altına sıçması gayet normal.
https://www.youtube.com/w...mfBo&feature=youtu.be geri döndüler post 42 adıyla
(bkz: post 42)
ilk başlardaki güzel vakitlerden sonra Kendini tekrara düşmüştü.

Suyunu çıkartmadan, zirvede bırakmaları kendileri açısından daha iyi olmuş. Buğra belki multiplayer’a geri döner. Boğaç zaten educatedear. Takılır. Sonat’ın kendi işi var bildiğim kadarıyla.
Berk ne halt eder bilmem.
Az önce buğra, boğaç, berk ve sonat'tan macera sona erdi açıklaması gelen youtube kanalı. Yakında yine hep beraber olacağız da dediler. bakalım ne yapacaklar?

Edit: ben mi kapattım kanalı? beni niye eksiliyorsunuz amk?
Educatedear Boğaç dışında son derece itici bir kanal.
çekememezlik yapanların yanısıra ekşide de bolca linç yiyen bu abileri savunurum. Berk'in kafasından bir arkadaşı olsa insanın ölene kadar yaşlanmaz. boğaç buğra zaten çok ayrı krallar. sadede geleyim; sadece soğuk savaş izleyerek yorum yapılmaması gereken kanal. çok daha fazlasını hak ediyorlar.
an itibariyle batesmotelpro ekibini misafir ettikleri soğuk savaş 16 yı izleyerek tanıştığım youtube kanalıdır. Ben beğendim açıkçası ama bu base42 nin mi başarısı yoksa batesmotelpro sevmemden mi kaynaklı bilemiyorum.
özelikle son dönemde soğuk savaş serisiyle yüzümü güldüren youtube kanalı.

volkan öge'li bölüm damağımızda kaldı.

siviliz-eyşan esprisine nedense hala gülüyorum...

sonat'tan hoşlanıyorum kendisine instagramdan yürüyorum hatta. evet.
Güzel kanal falan.. seviyoruz reyizleri.. boğaç, buğra, berk.. 3b..
muhabbeti güzel adamların güzel kanalı, daha da başarılı olmaları temennimdir.

sonat daha çok gelsin.
berk sevgi olmasa yüzüne bakmayacağım kanal.
berkcim tatlım seni seviyorum. bir kelden hoşlanacağımı hiç düşünmezdim. birlikte bir kahve içebiliriz bence. çok seveceğini biliyorum belki yanında bir de tatlı.

(bkz: falan) (bkz: sığ)
Snooker spikeri olan emre özcan'a yaptıkları şaka hem güldüren hem hüzünlendiren cinsten olmuş.

görsel
yüzümde bir kas bile oynamıyor izlerken. boş iş. bir kaç kişi övünce hemen sahiplenıyorsunuz aq haa guzel falan diye.
soğuk savaş dışında tüm videolarda boş yapıyorlar.
Soğuk Savaş 1-2 ve Can Sungurun katıldığı dışında hiç gülmediğim biraz kasarak gülmeye çalıştım.Hani bunla popüler oldular net ama abarmayın be abi.
son günlerde sık takipçileri olduğum kanal. bir ara çok reklam almaya başlamışlardı ama şimdi dozunda gidiyorlar. zıbın ile z raporu favorim.
+sığ
izlenilesi kanal.
Youtube Türkiye'nin açık ara en iyi kanallarından biri.Takip edilesi.
Sbo serisine devam etmelerini temenni ettiğim youtube kanalıdır.
(bkz: falan böyle)
Gülersen kaybedersin ve diğer güzel içerikli videoları ile youtube'un video oyunları kategorisine hoş etkinlikler katıyorlar, çöplükten bir güzellik daha çıkıyor.
gamer olayı nedir bilmeyen beni bile ekrana kitleyen tombiş kadrosu efsane bir youtube kanalıdır.
soğuk savaş challenge ile beni oldukça eğlendiren, komikli arkadaşların youtube kanalı. boğaç iyi boğaç.
iyi hoş da, çok fazla gülüyorlar. gülmekten konuşamıyorlar, tıkanıyorlar.

abi tamam, acık da biz gülelim amk. siz hep gülersiniz. adamlar 2-3 kelime konuşup 10-20 saniye gülüyorlar. gülen adam izlemek istesem, google'a "gülen adam" falan yazarım. (nasıl?)

neyse, iyiler, hoşlar ama bu kadar da gülmesinler. azcık da konuşsunlar, canımı yesinler.

bir de;
(bkz: bu kadar gülecek ne vardı)