Protestanlığın bir kolu.
bir yazar.
iyi yazar.samimiyeti yeter agalinin,inanıyorum istedikten sonra herşeyin üstesinden gelecek.*
vaftiz.
aynı bölgede oturan, yakın şehirleri memleket edinmiş iki gençmişiz biz.

severek izliyoruz, saygılar.
kilisesi var.
çarşamba günleri ayin yaparlar.
yazarmış sözlükte , hoş gelmiş.
aklıma nedense halit akçatepe ve kemal sunal arasında geçen bir diyaloğu getirdi;

-bu ne şaban?
+elma.
-s koy.
+selmaa.
-kıçına koooy.
+ahaha ayıp olur.
-elmanın kıçına s koy.
+elmaaas.

he buradan çıkaracağımız sonuç baptista geldi aklıma da ondan yazdım. mantık aramayın yani.
duyarlı bi yazar, sevdim.
kafamı karıştıran yazar. nickini sol frame de görsün de bi heyecanlansın.
(#12995622)

Güldüren yazardır.
kalıbının adamı. sözlükte muhabbet edilebilecek ve bu muhabbeti ederken de aynı frekansı yakalayabilecek ender adamlardan. uludağ sözlük yazarlarının atışmaları gibi bir başlık vardı, orada atışarak tanıştık ve gerçekten freestyle denen şeyin hakkını veriyor. piyasadaki bir çok adamdan daha kaliteli yazabildiğine şahidim. dakikalar içerisinde 16 bar hazır edilmiş ve geriye tek kalan beatin üzerine okunması. işte bu adam böyle bir şey. ayrıca üniversiteyi ilk girişte kazandığını da söylemeden geçemeyeceğim.

respect. *
baptistanın kızkardeşi. ***
(bkz: #12039042) 4 yılda 5,5 yaş büyümüş yazardır.
aşık atışmasında geri kalıp konuya uzak kalan yazar.

bu da ona gelsin:

geç kalma bir daha aksatma işini
sakın tutmayı unutma çişini
yazdıkların çok iyi anlıyorum da
daha iyi olabilirdi bu işin gidişi.
çok komik yahu! o kadar komik ki!!! yok arkadaş anlatılmaz bu! vallahi adamı öldürür yani! o derece!!! baksanıza şuna yav! nasılda .. hay allah cin seni! seni cin ali!!! *
(#13687389)
protestanlığın, Oğuzlar yöresinin Bozok koludur. ayrıca günhan soyunun kayı boyudur. yok lan o bu değildi.
sözlüğün tavla turnuvasında rakibim olması dolayısıyla tanıştığım, öncesinde entrylerini okuduğum ama tanışıklığım olmayan uludağ sözlük aşık atışmasında klavyesini konuşturan, konuşturdukça coşturan nesildaş yazar.
silik yazar. nerede olduğu, ne yaptığı merak edilir.
hiç mi bakmazsın buralara kardeşim?
(#16272215 ) tüm sözlügün önünde bana sevgilisi olmamı teklif etmiş yazar.burdan kendisine sesleniyorum, erkegim lan ben..
(bkz: bapstep)
tüm sözlüğe evlenme teklif eden yazar.
herkese ettiği evlenme teklifinden nasibimi almış olduğum gördüğümde ağzını burnunu ya kendim kırıp ya da abilerime dövdürteceğim yazar.

görürsün olm !
fenerbahçeli olmasıyla ün yapmış yazar.
(bkz: bapstep)