bugün

en kıl durumlardandır. yapan insan için de yapılan içinde. çift taraflı bakmak lazım duruma.

banyodasınızdır, geniş geniş banyo keyfi yapmanın dayanılmaz hazzını yaşarken biri kapıyı yumruklamak suretiyle **** "üf çık hadi çok sıkıştım" der ve bütün o keyifin içine edilir. iki seçenek vardır önünüzde, ya tınlamaz devam edersiniz ya da "tamam ya çıkıyoz aq" diyerekten keyfi böler çıkarsınız.

durumun diğer tarafı da şöyle bişey yaşar; işten gelmiş yorgun ve terlisinizdir. istediğiniz tek şey ılık bir duş alıp rahatlamaktır. bornozu kaptığınız gibi banyonun kapısına varırsınız ki içerden şarkılı türkülü bir banyo keyfi yapıcısı sesi gelir *. sinir olmamak elde değildir ve bu defa kapıyı sinirle tıklatan siz olursunuz. mutlu sona ulaşma zamanınız içeride ki insanın vicdanına kalmıştır.

(bkz: umut sarıkaya mutsuzluk tipi)
bazen çıkmamakta ısrar ederseniz ananenizden dayak yiyebilirsiniz. benim tarafımdan yendi yani yemeyiz demeyin işte.
berbattır, hele birde tam kafanızı şampuanlamışsanız off. o iş orda bitmiştir abi artık siz yaşayamazsınız
(bkz: 5 dakika daha)
baskıların en kılı. banyodan çırılçıplak çıkıp komaya sokulacak insan tipi budur, herhalde.
bu baskıyı yapan kişi veya kurumun kendinde kombiyi kapatacak kadar hakkı bulması durumu vardır ki düşman başına. kafanızda şampuan kışın ortasında dımdızlak kalırsınız fazla zorlamayın.
her askerin acemi birliğinde onbaşısından göreceği baskıdır. zira 15 dk içinde sıcak olmayan suda tüm aktivitelerinizi bitirmiş olmanız gereklidir.
anne tarafından sık sık uygulanan baskıdır.
çıkınca az önce elimi siktim şimdide seni sikicem denilir.
kapıyı yumruklamaya varacak kadar artan baskılardır.
Bornozunuzu yakınlarınıza alın (havlu daha pratik) * sus sesi dışında hiçbir ses olmasın, kapı kırılana kadar banyo keyfinize devam edin, kapının pes ettiğini hissettiğinizde havlunuzu üstünüze atıp ölü taklidi yapın, 2 kez denedim, 2.yi yemedi kimse ama gayet tavsiye edilir, eğlenceli, banyo hazznı ikiye katlayan bir saçmalık. *
korkutularak yapılanı en sağlam neticeyi verir, mesela su yüklenerek kullanılıyorsa su bitmek üzre tehdidi veya şofbeni kapatıyorum şimdi gibi bir gözdağı daha hızlı sonuçlar verebilmektir.
tuvaletteki insana yapılan baskının hafif versiyonudur.
Her zaman maruz kaldığım baskıdır. Genellikle anne tarafından yapılır.
(bkz: sıcak suyu bitirme)
mahalle baskısının amcasının oğludur.
bugün yaşadığım durumdur ve hiç ama hiç hoş olmamakla birlikte insanın ağzını bozar. tam duşa girecek olmanın verdiği o tarifsiz keyfi yaşarken birinin yaptığı 'çık dışarı' çağrısı insanın bütün neşesini kaçırır. kaç zamandır akılda olan ayrı eve çıkma isteği artar da artar.
banyoda ki kişinin özel işleri olduğunu düşünmeyen kişilerin sık sık yaptığı eylem.
-tavşan kardeş iki tene yumurta kırdım lan kahvaltı hazır
-zooorrrtt
-lan bune lan çık lan dışarı

(bkz: küfürbaz haydo)
bir de evde çocuk olduğunda banyoya girme durumu vardır ki bu en beteridir. en keyifli anda elde dergi * oturmuş keyif yaparken, kapıda yırtınan bebenin çığlıkları ve kapıya tüm gücüyle girişmesi sonucu don paça panik içinde toparlanırsınız. bütün aile ayaklanır bir anda bebenin ağlamamsı çığlığı sonucu. bir de suçluluk hissedersiniz garipten. *
(bkz: bekle iki dakika yufka açmıyoruz burda)
-Ne yapıyorsun içerde?
-Küvette ayna yardımı ile basur ameliyatı oluyorum.
-Hönk

şeklinde diyaloglar muhtemeldir.
(bkz: cerrah)