bugün

entry'ler (50)

behzat ç

çocukken korktuğum, izlediğim zaman titreyerek ağladığım adamı* şimdi izlerken kahkahalar atıyorum, çirkinliğini seviyor oyunculuğunu da takdir ediyorum.

kıyafetlerini pazardan alan güzel kız

izmir hatay pazarında bu güzel kızlardan bolca bulunur, magazin dergilerinden fırlamış gibi. pazar bir podyum, onlar da bir manken gibi salınırlar.

bu arada pazar diyip geçmeyin mağazalardan bile daha pahalıdır çoğu şey.

banyodaki insana çık baskısı

bir de evde çocuk olduğunda banyoya girme durumu vardır ki bu en beteridir. en keyifli anda elde dergi * oturmuş keyif yaparken, kapıda yırtınan bebenin çığlıkları ve kapıya tüm gücüyle girişmesi sonucu don paça panik içinde toparlanırsınız. bütün aile ayaklanır bir anda bebenin ağlamamsı çığlığı sonucu. bir de suçluluk hissedersiniz garipten. *

insanı deli eden sesler

korna sesi, tepinerek çığlık çığlığa ağlayan çocuk sesi ve benim için bayılma noktası olabilecek kuvvette olan iki metalin birbirine sürtünme sesi. düşüncesi bile fena etti.

behzat ç

ikinci sezonun en güzel bölümüydü tartışmasız.
hayalet "yine yazamadım" dedi ve bitirdi beni. ben de yazamadım be hayaletim.

en güzel oyun müzikleri

sacred ve diablo 2.

alessandra ambrosio

beyaz showa gitmiş seyircilerin arasındaki kızların bu kadına bin basacak kadar güzel olması ne komik.

sözlük yazarlarının kullandığı parfümler

azzaro - twin, lolita lempicka, versace - crystal noir, aquolina - pink sugar, narciso rodriguez - for her.

sözlük yazarlarının favori arabaları

fiat doblo.

özlenen çizgi filmler

he-man, şirinler, ninja kaplumbağalar ve tabi beverrly hills.

erkeklere özgü ayrılma bahaneleri

"I am not sure anymore" der gavur olan cinsi. neyden emin değildir? işte o tam bir bilinmezlik.

huzur veren şarkılar

babazula - bir sana bir de bana

günü en iyi anlatan şarkı

tarkan - kimdi?

pijamayla bakkala giderken yakışıklı çocuk görmek

havalı havalı yürüyüp, yakışıklı çocukla kesişirken ayak burkulup rezil olunmanın bir diğer halidir.

ingiliz aksanı

duymaya tahammül edemediğim aksan. öyle ki konuşanın ağzını yumruklayasım geliyor.

yerim seni

türk olmayan birisine söylendiği zaman onu şoka sokup beyin fırtınası yapmasını sağlayan söz.

behzat ç

son sahnesiyle beni bitiren, kalbimi sıkıştıran, çıldırtan ve ayrıca televizyon tarihinde en güzel öpüşmenin (ne yazık ki) yer aldığı dizidir.

aref ghafouri ye üzülen türk kızı

sırf türk olmadığı için birinci olamayan aref'e üzülen kızdır. (bkz: aref in birinci olamama sebebine üzülen kız)

ağzı yamuk insanların inanılmaz çekici olmaları

(bkz: gerard butler)

yazarların bıkmadan dinlediği şarkılar

pearl jam - black
morrissey - let me kiss you