bugün

"asıl kimin s.keceği belli olmaz" demeye getirmiş dişi.
çıplak ayaklarına masaj yapma fantezim olan bir bayan.
“Sevgilinizinde kriter arıyor musunuz?” sorusuna, “Başarılı, kültürlü ve statü sahibi olması önemli. Eğitimi önemli, en azından iki lisan bilsin. Bir gustosu olması lazım. Seyahati çok seviyorum. Amerika’ya, ibiza’ya gidebilmeyiz. Bu dengenin altında birisiyle zaten imkansız“ cevabını vermiş.
(bkz: itici)
görsel
Fazla seksi bir kadin. Yasina gore tasin da tasi cogu genc kizi silkip atacak guzelligi var. insan gozunu alamiyor aq.
Yıllar geçsede ateşi geçmeyen ablamız taştır.
200 bin erkekten evlenme teklifi alan bayan insanın oha diyesi geliyor .
arkasında anne babasının soyadını kullanarak fiziğiyle bir yerlere gelmeye çalışan,
her çıktığı programda şan eğitimi aldım , opera eğitim aldım demesiyle kendini daha çok batıran şahıs.

iyi anladık opera eğitimi almış ta , ses nerede? peki. biz niye opera eğitimi almış güçlü bir diyaframdan çıkan bir ses duyamıyoruz? .

güzel kadın allah için . ona bir lafımız yok ta ...ses yok ses....
Bu kadin sarki söyleyebiliyorsa herkes söyleyebilir kendisi bunu ispat etmistir bana. (bkz: deger mi hic) sence?
an itibariyle gökhan kırdarın ''yerine sevemem'' şarkısını gözlerimizin önünde katleden insandır.
türkiye de jön yok diyen insan.
estetikli olduğu söyleniyor ya, sertab erener'in yıllar önceki ateşle barut şarkısının klibinde oktay kaynarca'ya eşlik eden kişiyi fena halde banu zorlu'ya benzetmekteyim, özellikle de göz yapısını. yoksa o mu demiyor değilim. buyrun bakın(özellikle klibin sonlarına doğru inceleyin):
`http://www.dailymotion.co...erener-atesle-barut_music`
geçen gece oray eğinin programında vj bülent ve yıldonun yanı sıra ferhat güzelinde gelmesiyle "nereye düştüm lan ben" çabasıyla programı terkeden baayanımızdır.
1996 ya da 1997 senesinde vay başımıza gelen diye bir şarkıyla meydana fırlamıştı, ülke adına zor günlerdi. kendisi de diğer muadilleri gibi baldırıçıplakgillerdendir.
sarı bir tip.tabiiki fakle sarışın gerçek mi sandınız.
Eskiden güzel ama şimdi garipleşen şarkıcı.
tarzını değiştirmiş ve sarılara bürünmüş olan bir popçumuz
Albümü şu günlerde piyasaya çıkmış olması gerekiyor.

website: http://www.banuzorlu.net
eskiden le meyhane de de sık sık çıkmışlığı olup sahne performansı şahsen beğenilmiş hatun.
zamanında (10 sene oluyor) trt'de yayınlanan "hayat bazen tatlıdır" adlı dizide tuluğ çizgen, ali uyandıran gibi isimlerle ve kardeşi ayda zorlu'yla birlikte oynamış ve dizinin jeneriğini seslendirmiş şarkıcı. o zamanlar doğal bir hali vardı, hatta sempatik bile geliyordu insana. sonradan şöhret uğruna bir haller oldu bu kıza. şu anki görüntüsü ve tavırları o zamankinden epeyce uzak maalesef. estetik ameliyatlarıyla suni bir görüntüye bürünüp çirkinleşmesi de cabası tabii.
piyanist fazıl say'ın tacizine uğradığını iddia eden sanatçı.
http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=324596
çok sade bir güzelliğe sahipken estetiklerle çirkinleşen şarkıcı.
sevgilisinin arabasına bittiğim hatun.
(bkz: ferrari)
adamın araba müzesi ve 12 ferrarisi varmış. ferrariye binme olayını abartı derecede seviyor sanırsam.
(bkz: 13 ferrari olarak banu zorlu)
Sevgilisinin* 12 tane Ferrari'si olan "Her renkten 1 tane almış heralde" geyikleri döndürürken, siyah* olanın 16* plaka olduğunu görüp "Bursa'da Ferrari mi var?" sorusunu ve para insana neler yaptırıyor diye bir kere daha düşündüren şarkıcı kişilik.
tuhaf bir diş yapısına sahip kızcağız.zavallı sürekli ağzını kapatmak için garip mimiklerde bulunur.olsun.
(bkz: hoş ama boş)