1. 26.
    Yıllar geçsede ateşi geçmeyen ablamız taştır.
    ... kiz varmis herhalde burada
  2. 25.
    200 bin erkekten evlenme teklifi alan bayan insanın oha diyesi geliyor .
    ... tarihcix
  3. 24.
    arkasında anne babasının soyadını kullanarak fiziğiyle bir yerlere gelmeye çalışan,
    her çıktığı programda şan eğitimi aldım , opera eğitim aldım demesiyle kendini daha çok batıran şahıs.

iyi anladık opera eğitimi almış ta , ses nerede? peki. biz niye opera eğitimi almış güçlü bir diyaframdan çıkan bir ses duyamıyoruz? .

güzel kadın allah için . ona bir lafımız yok ta ...ses yok ses....
    ... fugie
  4. 23.
    Annesi Yasemin zorlu nun büyük yardımlarıyla bir seyler yapmış bir kadın.
    Eski nişanlısı kerem okten in de cok büyük destegini almıştı.
    Şarkıcı olması cok zor.
    Sezen aksu şarkıları okuyarak başka bir hamle yapsa da bu hamelsi de tutmaz.
    Antipatik.
    ... ozan oyunbozan
  5. 22.
    Bu kadin sarki söyleyebiliyorsa herkes söyleyebilir kendisi bunu ispat etmistir bana. (bkz: deger mi hic) sence?
    ... nickim ne olsun karar veremedim
  6. 21.
    an itibariyle gökhan kırdarın ''yerine sevemem'' şarkısını gözlerimizin önünde katleden insandır.
    ... felisdomesticus
  7. 20.
    türkiye de jön yok diyen insan.
    ... thebalkanboy
  8. 19.
    estetikli olduğu söyleniyor ya, sertab erener'in yıllar önceki ateşle barut şarkısının klibinde oktay kaynarca'ya eşlik eden kişiyi fena halde banu zorlu'ya benzetmekteyim, özellikle de göz yapısını. yoksa o mu demiyor değilim. buyrun bakın(özellikle klibin sonlarına doğru inceleyin):
    `http://www.dailymotion.co...erener-atesle-barut_music`
    ... lovely
  9. 18.
    geçen gece oray eğinin programında vj bülent ve yıldonun yanı sıra ferhat güzelinde gelmesiyle "nereye düştüm lan ben" çabasıyla programı terkeden baayanımızdır.
    ... pu sa
  10. 17.
    1996 ya da 1997 senesinde vay başımıza gelen diye bir şarkıyla meydana fırlamıştı, ülke adına zor günlerdi. kendisi de diğer muadilleri gibi baldırıçıplakgillerdendir.
    ... pulemjot kalashnikova