bugün

nazi almanya'sı döneminde yaşasaydı, göbbels'in sağ kolu olurdu.
bu kadın bir tek bana mı çok seksi geliyor acaba...
Sabah akşam yalan söyleyen bir kurumun içinde olmak hiç mi uykularını kaçırmıyor, merak ediyorum.
Enerji düşürürken libido yükseltebilen a haber sunucusu.
yazık bu da ak partili gibi görünüyor. zamanında giydiği mini eteklerle ntv'ye seyirci toplardı. kameraman da özellikle arkadan çekerdi eteği görünsün diye. iki üç ekmek fazla yiyecem diye buket aydın gibi gerçek görüşünü gizliyor. esra erol da öyle gibime geliyor.
Abla senin ne işin var a haberde. Of anam of.
Yandaş falan değildir. Azılı laiktir sadece ekmeğinin kesilmesinden endişelidir. Tıpkı buket aydın gibi.
Testi güzel.
Ama içinde irin var.
fantastik düzeyde; kendinden umulmayacak raddede yandaştır bu aşırı güze hanımkişi. ilginç.
Gülümserken yakalamak imkansız olan güzeller güzeli spiker.
Yüzün gülsün kız.
çok tatlı bir kız/kadın. ak partinin kanalı olan a haber televizyonunu izleme sebeplerimden biri.
Abla senin ne işin var a haber de yahu?
Kal el ile akrabalığı var mı merak ettim.
holstein dostu 10 numara goygoycu insan evladı. seviliyosun karşim.
Efsane bir hatun kişi. Bana a haber izletiyor.
libidonun turbosunu patlatan ender türk insanlarından.
https://www.youtube.com/watch?v=PZNC_IBDHvQ

canli yayinda hatasi bile guzel. kendisi zyetindali hareketinde cok yakin mesafede olan haber sunucusu, kendizi cok guzel olan abla. bircok ödulu vardir. umarim gelecekte yolu acik olur.
Efso bir sunucu. Solcu arkadaşlarla oturup a haber izliyoruz bu arkadaş çıkınca.

(bkz: swh)
uğursuzdur efendim. darbe saatlerinde haber sunuyordu. darbeyi bu kadından haber aldim.
Gözlüklerine hasta olduğum haber spikeri.
kadın bi acayip konuşuyor robot gibi.
isim benzerliği varmış. Atv'deki için konuşuyorum:
Ben ömrümde bu kadar cansız konuşan bir insan görmedim. Nokta yok, virgül yok, tonlama yok, mimik yok, ifade yeteneği yok. Dayan düz metni gitsin. Sadece kaporta ile sunuculuk yapan bir şahıs.
onu bunu bilmem de Türkiye de daha çok beğendiğim bi kadın olmadı.tam istediğim parça ya.
tarafsız ve objektif sunucuymuş.

sağlam yere kapak atmış, iyice de kendini oraya mıhlamış.

Gazeteci / TV Journalist | 15 Temmuz Derneği Yön. Kur. Üyesi |

https://twitter.com/banuel

ne günlere kaldık yareppim.
görsel

seviyorum bu deli kızı ya.