bugün

valla bi audi a6 yla olur.
(bkz: olta)
(bkz: selpak)
Balık yemi.
(bkz: nefes alsın yeter)
(bkz: satranç)
genellikle zeki olduklarından alınacak en uygun hediyedir.
mübarek aylar hürmetine alınacak, balık burcu erkeğini mutlu edecek hediyelerdir.
yarış atı alınız. çok sevinirler.
Emek vereceginiz bir sey olsun.

Ha kiymetini bilir mi? Orasi tartisilir...
akvaryum dicem düz mantık olacak.
*bir araba( araba olsun da şimdilik marka önemli değil ve ucuza kaçmamak gerek)
*bir bilgisayar
*bir saat(birazcık kaliteli olsun çakma almayın çok içerlenirler)

yani balık burcu mensupları duygusal olur arkadaşlar yapmayın.

(bkz: tamamen duygusal)
(bkz: bana bunlarla gelin)
şişme kadın alınabilir. zira balık burcu erkekleri pek yalnız kalmayı sevmezler hep bir yiyişme ve ateşli bir hal içinde olurlar, kımıl kımıl oynar içleri vericeksiniz ve onunla başbaşa bırakacaksınız değmeyin keyfine artık 3 gün 4 gece evden çıkmaz.
içinde emeğiniz olan her şey, klasiktir ama idealdir balık burcu için.
balık burcu sanatçı ruhlu duygusal adamdır. ilgilendiği bir sanat elbette olacaktır. onunla ilgili birşeyler almanız hoşuna gidecektir.
ilgileneceğini düşündüğünüz bir kitap.
balık burcu erkekler düzenli, programlı tiplerdir en makul hediyeler kravat yada kol düğmesi olabilir.
(bkz: Balık yemi)
E-dit; mk varmış bu öneri.
Sazan olarak diyorum ki bütün balıklar çiçektir.Çiçekler su ister.
Ayrılın, ben bile balık kadını olarak çekemiyorum, hem sevgilisi olmayı kabul edip hem de hediye mi alacaksın.
duygusallık falan yalan bu balık burcu erkeği için ne yaparsanız yapın hep memnuniyetsiz kalır. en iyisi mi bu işe girişmeyin bile.
Tarak afedersin.
Ulan en mazbut, en lale insanlar biziz amına koyim. Ota boka seviniriz zaten, çok düşünülmemesi gereken konudur.
Pembe sutyen hahahaha.
takarsin artik.
kendi adıma konuşmam gerekirse ciddi anlamda düşünülmesi yeterli olabiliyor ancak kimsenin düşündüğü yok, o da ayrı bir tartışma konusu. *
olta olabilir.
(bkz: dildo)
akvaryum.