bugün

anneni ne sikmişler be evlat geçen sefer bana hilmican dedi
kim lan o dedim.
5 yıl bana çakmışlığı var üzerimde çok emeği geçti dedi.
kısacası anan orospuymuş da ben anlamamışım.
bekaret bacak arasında değil de bik bik diye beni sikmiş hatun.
uyandığımda iş işten geçmişti.
kusura bakma oğul.
gayet olası bır durumdur.aferın onadır. Kadınlar sadece bakırelıkten ıbaret degıldır.bakıre olmasa da ınsandır kadındır cıcektır.
çocuğun zenci olması gibi bir durumla karşılaşılması olasıdır.
bütün mağdur olan çocukların bu başlık altında savunmaya geçmesi.
evet değişiktir. amma, entryleri okuduğumda ne kadar namusumuza düşkünüz, hepimiz beyefendiyiz, adam gibi adamız dediğim başlıktır aynı zamanda.
kız görünce ağzının suyu akan, verse soluksuz sikecek olan erkeklerin burada daha sonra şerefli namuslu erkek görünümü verenler ayrı bir götlektir.
erkek olmasam, düşüncelerinizi bilmesem neyse diyeceğim ama bu kadar da gavatlık, şerefsizlik olmaz abi. madem yiyorsun bir bok biraz olsun mert ol, arkasında dur.
millet "dul kadın yea" demiş. hz peygamber'den örnekler havalarda uçuyor.

beyler dul demişsiniz ama burda bahsedilen makarna süzgeci.
herkesin beyler biz namusluyuz şahsen ben namusun dibine vurdum yea ayaklarına yattığı durumdur.
(bkz: eğleniyor muyuz gençler)
evlenmek için bakire olmayan kadın şahsi tercihimdir.

çünkü bilirim ki bu kadın dürüst.
annesinden yola çıkarak bir yerlere varan kişilerin olumsuz yaklaştığı durum.
aşk vardır, insancadır, doğaldır ve üzerinde düşünmek manasızdır. hiçbir anlamı olmayan tabuların yerleşmesi bilmem kaç bin yıl öncesine denk gelir, ama herbiri de insanı insanlıktan daha da uzaklaştırmıştır. kafalarının içleri tabularla dolu olan canım insanlara bunu anlatabilmek ve anlayabilmelerini beklemek ve hatta saygı duymalarını beklemek bile akıllıca değildir. en baştan, bir kadının üzerinden bekaret mevzu konuşmak bile erkeğin kadından başka ve üstün bir varlık olduğunu varsaymaktır. bu da zaten kafaları tabularla dolu olanlar için gurur vesilesidir.
toplumun sıcak bakmadığı olay.

not: yalan söylemeyi sevmem eğer; sevdiğim kadın bakire değilse sorun etmem adı üstünde sevdiğim kadın.
dine referans verilerek one surulen ve @9 tan ayari yiyen onermedir.
yorum: karsi olabilirsin ama yapani kucuk goremezsin, ahlak diye yaslanilan dayanak kagittan evdir. mutlak degildir, zira mutlak olsaydi zamana mekana ve duruma gore degismezdi.
oysa vicdan mutlaktir. onerilen varsayima gore , 'bakire olmayan kadin'la evlenmeyecek kadar ahlakli fakat serefsiz ve vicdansizin tecavuz ettigi kiz da onunla evlenen de midesizdir, oyle mi?
kisacasi, tecavuzden bahsedilmedi, riza falan filan denebilir, burada da mahremiyet isin icine girer ve kimsenin aminda sikinden sana sivi damlamamasi gerek. kisa oldu
gayet mümkündür. bakire değil diye rahmi de mi yok?

evet, başlığın taşıdığı diğer anlamı isteyerek dikkate almadım...
bakire olmayan kadınların üstün olmadığı, ayrı bir ırk, ayrı bir nesil...vs olmadığı için, hatta dibine kadar kadın olduğu

için, kimseden üstün ya da altta olmadıkları için evlenmeleri de çocuk yapmaları da normal olan durumdur.

aksine evlenip çocuk yapmamaları abestir.

gerçek bir erkek (bir(!) tarafıyla değil de kafası ve kalbiyle düşünen)

gerçek bir kadın (bakire olsun ya da olmasın)

ister.
midesizliktir. net. hala dul kadın diyen var. arkadaş anlama özürlü müsünüz siz? ya da işinize geldiği gibi anlamak istiyorsunuz. evet.
bakir olmayan bir erkek için sorun edilmesi komiktir. eğer bu erkek bakirse gızlar taşağını yesin onun.
her şeyi yaşayıp bekaretine dokundurmayan kızla evlenip çocuk yapmaktan iyidir.
Elınıze kız verseler nefessız sıkerısınz sonra bakıre ıstersınız bu bır. Ikıncı olarak yıne aynı troll yazar yıne sıkık baslık. Trollsun fıkrı. Oc.
Bakire olan kadınla evlenip, dahasında çoçuğunun başka biri tarafından yapılmasından çok daha iyi olan durumdur. Fikren bakire olmalı bir insan gerisi sadece laf ü güzaf.
Adama koyar, sizden önce başkasının ona sahip olmuş olması rahatsız eder.
Kanımca en değerli şeyini size değilde bir başkasına sunmuştur.
En özel anını başkasıyla yaşamış asla unutmayacaktır.
ilkler ne zaman unutulmuş ki!

Asla tam sevemeyeceğiniz ama çocuklarınızı doğuracak kadındır.
ZATEN TAM SEViLMEYiDE HAK EDER Mi BiLMEM!
iffetini evleneceği adama kadar saklayamamış zavallıdır.
böyle hassas konularda trollük yapılıp eğleniyor olabilirsiniz, ama istemeden bekaretini kaybetmiş, kandırılarak bekaretini kaybetmiş kızlarımız da olabilir. böyle konular açarak onların yüreklerinde onarılamaz yaralar açıyor olabileceğinizi hiç düşündünüz mü?

yüreği kanayan, yüreği bu konudan ağlayan insanların ahını almayın canlar, ben yapmam dersiniz çocuğunuzun başına gelir. bir de bunun ahireti var lütfen daha dikkatli olalım.
isteyen evlenir kimseyi ilgilendirmez, kimse büyük konuşmamalı yarın karşımıza ne çıkacağı belli olmaz. fakat bu beynin bakire olması olayı tam bir saçmalık. arkadaş, zaten birisiyle seviştiysen büyük ihtimalle sevgilindir. ve o da bir kereden sonra farklı zamanlarda eminim tekrarlanıyordur. sen bu süreç içinde o kişiyle seviştiğini beyninden geçirmiyor musun ? ya da en basiti bakireliğe önem vermeyen kızlar genellikle, sizin tabular yeaaa dediğiniz şeyleri pek önemsemediklerinden eminim beğendiği hatta sadece yakışıklı bulduğu, tanımadığı erkeklerle seviştiklerini akıllarından geçirebilirler, geçiriyorlardır. ben doğru veya yanlış olandan bahsetmiyorum, var olan durumu açıklıyorum. o yüzden kimse gelip her bakirelik başlığı altında "beyni bakire olsun" falan demesin. adam gibi, ben bakireliği önemsemiyorum desin. çünkü eğer konu beynin bakireliğiyse bu hiç birimizde yok ve sanki hepimiz masum insanlarmışız gibi her başlık altına yazmanız, çok samimiyetsiz.
Sevdikten sonra pekde onemsenmicek bi konu bence, ama yinede hep bi kirginlik olur neden benden once biriyle bunu yasadin die.
isteyen evlenir bizi ilgilendirmez. ama bakir bir erkek bakire bir kadın isteyebilir ve bu en doğal hakkı. hayatındaki en özel insanın ilki olmayı istemek gayet normal. öncelikle bunu herkes kafasına soksun ve siz önem vermiyorsunuz diye bizde öyle olacak değiliz. "bakirelik önemsiz" diyemezsin çünkü buna sen karar vermiyorsun, "ben bakireliği önemsemiyorum" diyebilirsin.
Böyle durumlarda er kişiye kısaca gavat diyor toplumumuz.