bugün

patlak, bozulmuş, bakire olmayan bir bayan ile niçin, neden, hangi sebep ile evlenildiğini irdeleyen, aynı zamanda bu sorunsallara da cevap arayan felsefik ve sosyalijik entari.

-gay olmak. misal etrafa çaktırmadan patlak matlak basayım nikahı sonra vurdururum düşüncesi.
-ateist olmak. sonuçta bekaret önemsiz onlar için.
bekareti dinle ilişkilendirmeyi başarabilen göt loblarıyla beyin lobları yer değiştirmiş, insansı yaratıkların aradığı nedenlerdir.
patlak karı diye bir terim kulanan bir seyden * daha iyi bir insandır o "karıya" nikah basan insan.
annelerine "patlak karı" diye seslendiklerini düşündüğüm kişi ve kişilerin aradıkları nedenlerdir.
ruh hastası olmak ciddi bir nedendir.
sen kutunun üzerindeki uyarıları dikkate alma, fazla hava bas, bdsm olaylarına gir, meme ucunu dişle... sonra patladı bu. patlar tabii. şişme kadın sonuçta.
sevmektir. sevmek önce insanı sevmekle başlar: bakir, bakire olan/olmayan; müslüman, hristiyan, musevi, budist, ateist; türk, kürt, laz, çerkez, rum, ingiliz, arap, japon, alman, fransız; kör, topal, sağır, lâl; zenci, sarışın, esmer, kumral, kızıl... hiç fark etmez.
sevmek, önce insanı sevmekle başlar. bu yüzden evleneceğin kızın ne olduğu/kim olduğu hiç önemli değildir.
'geleceksen bir gün düşüp ardıma/yola değil, yüreğine sor beni' der sabahattin ali.

ele*** değil, yüreğine sormalı insan.

aşk bütün engelleri yok edendir.
Seks hayatı; avuçaları, g.tüne soktuğu havuçları ve şişme kadın ile sınırlı fakat fantazisi geniş insanın uydurmasyon nedenleridir.
Böylelerini inceledik biz. Akademik kariyer de yapsalar havuç etkisiyle g.tte bir etki muhakkak oluyor. Düşünceyi yönlendiren organ beyin olmaktan çıkıyor bir yerden sonra.
Ha ama iyi bir yanı da var bu durumun, kabız olmuyorlar. Tabi kötü tarafı devamlı bir ishal durumu mevcut oluyor.
Böyle sağa sola sıçıyorlar.
(bkz: bir an için şişme kadından bahsediyorlar sandım)
patlak derken, karı derken, nikah basmak derken...

Başlı başına bir cinayet sebebidir.

Bir de karı hem güzel hem de özel bir isim değil ki, "karı ya" şeklinde ayrılmış olsun. hem o kadar özel bir anlamı varsa basın nikahı gitsin.
sevmek için nedene ihtiyaç yoktur.
ayrıca "patlak karı" diye tabir edilen kişi bir kadındır. kullanılan cümlenin bu kadar basit olması; kadının bakire olmasından değil, yazarın üslubunun basit ve saygısızca olmasından kaynaklanır. patlak beyinlerden bu tarz cümleler çıkması doğaldır...
(bkz: patlak karı)
evlenmeden önce denemeye kalkmak ve sürprizlerle karşılaşmak.
+aa! sen patlakmışsın ya!
-senin pompa da pompa değilmiş yahu!
birkaç nedeni vardır.
1- piyasa durumundan haberdar olmak. efendim artık liseden sağlam çıkabilen orta güzellikteki kız bulmak bir hayli zor. tecavüze uğrayanmı dersin , 20 sevgili eskitmiş olan mı dersin ne ararsan var. anal sex olayı ise ayrı bir çalışma sahası. bakire olmayıp da anal sexin kralını yapan bolca "talebe" mevcut.

2- duygusal durumlar. bir kız düşünün , muhabbetiniz çok iyi , çok mutlusunuz , ama eski sevgilisi ile beraber olmuş. eee ne yapacaksın? daha iyisini mi arayacaksın? zordur efem. bulması zordur eline erkek eli deymemiş olanını bulmak daha da zordur.

dolayısı ile nikah basılır.
adam gibi adam olmak yeter .
(bkz: 70 yıllarda türk film klişeleri)
götü borazana dönmemiş ruhu orospu olmayan (sözüm her bakireye değildir efendim) yüce aşık olabiliceğin bir insanla nikah basmaktır.
bir kıza patlak diyebilen bir zihniyetin olabiliceği beni derinden yaralamaktadır. lanet olsundur hepsine.
böyle erkekleri gördükçe hemcinslerimden utanıyorum lan!
kadınları balon olarak gören ünlü düşünürün(!) sıraladığı bir takım nedenler. hayır nedenimsi diyecektim; ama türkçe'yi katletmek istemedim.
patlak kadın ne ya? kadınlar balon mu? o zaman erkekler de iğne mi, çuvaldız mı? ne yani?
muhtemelen gay yada geniş mezhepli olmak ile alakalı durum. öyle ki nasıl bir mide var ki bu insanoğlunda başkalarının altına yatan bir kadından bir bebek dünyaya getirecektir. kadının kendini bu duruma düşürmesi de kendi suçudur. öyle ki zaten bu olayı normal karşılayanların kızları bu duruma düştüğü için bu devir daim olarak sürer gider.
aşık olmak bana daha mantıklı geldi ne hikmetse.
yorumları okuyorumda yazarlar ya hayatlarında hiç cinsellik yaşamamışlar yada kadını sex objesi olarak görmekteler. kadın veya kadınlarla beraber olacaklar ama evlenecekleri kadın bakire olacak tebrik ederim. nasıl bir zihniyet, nasıl bir düşüncedir.

yazarlar tahminimce sırılsıklam aşık olmamışlardır. aşk gözlerini kör etmemiştir. hala evlilikten alınacak tadı; iki bacak arasından akacak kan damlaları olarak görmektedirler.

boşuna dememişler keser döner sap döner, gün olur hesap döner diye şunu gönül rahatlığı ile dile getiriyorum ki artık bakire olmayan yada yazar deyişiyle patlak kadın aylar öncesinden dikiliyor.ve gerdek gecesi kadın topuklarına kadar kan içerisinde yatarken
sizde bakire bir kadın ile evlenmenin mesutluğu içerisinde götünüzü dönüp yatarsınız.
dışarıdan kör kütük aşık olarak evleneceğiniz bir kız ile evlenmek yerine , aile olarak tanıdığınız karakterli insanların yetiştirdiği güzel hanım kızlar ile evlenerek halledilebilecek problem.
hala insan olması. *
(bkz: eşeğin siki)
*
mezhebi geniş olmak.