bugün

hatadır. çünkü istediği kadınla seks yapıp eşi bakire olsun istemektir yanlış olan. insanların eleştirdiği konu bu... hem istediğin kadınla seks yapacaksın hem eşin cinselliğini yaşamak isteyince aov ?? insanların karşı çıktığı bu çelişki, bakire kadınla evlenmek istemek değil...

edit: sen eksileyince gerçekler değişmiyor canım.
Kemalistler böyle düşünüyor.
evlenene kadar yaşamayacağım duyguyu başkası kucaktan inmeyerek yaşıyorsa ve buna kısıtlama deniliyorsa iki seçeneğim var sanırsam... bir evlenmemek iki onunla evlenmemek
Erkeğin orospusu olup bakire kadın isteyen adam bencildir. Pipisi vardır ve kadından üstündür. Buna inanıyordur. Her şeyin en iyisini hak ediyordur. Kadın düşmanı olmasa bile sağlıklı bir kafada olmadığı da gün gibi gerçektir. Hastadır. Acil şifalar.
ahanda halis mulis kadın düşmanlığıdır.
kadın düşmanı değilim, tam tersine benim kadınım olacak kişi değerli olduğu için başka bir herifin altına girmemiş olmasını istemem çok doğal. siz sevişmeyin demiyoruz, ne yapıyorsanız yapın. sadece saygı istiyoruz. düşüncelerimize, isteklerimize, hassasiyetlerimize saygı duyun.

bu da böyle bir entry'dir.
20 kişiyle yatmış erkekte kadında bakire eş isteyebilir, tercih meselesi. benim son iki kız arkadaşım bakire değildi ve aldatıldım. asla gönül eğlendirmedim. sadıktım. en sonuncuyla okul bitince evlenmeyi düşünüyordum. beni daha sikseler bakire olmayan biriyle evlenmem. evlenmek isteyene de saygı duyarım. kadın düşmanlığına çekmeyin her şeyi.
Sekse zorlanmış bir kız bulacaksın pampa hakkını kaybettin.
bakire kadını bekleyen isteyen erkek bakir midir sorunu bakidir.
Bakire olup olmaması önemli değil.ama isteyen varsa kendi bilir.
Bekaret tanrının bir lütfudur
Ona karşı gelmek yalnızca tanrıya değil, insan biyolojisine de aykırıdır.
Bekaret çeşitli hastalıklara karşı bir emniyet kemeridir ve aynı zamanda tek eşliliğin, nefsini kontrol edebilmenin alametidir.
Bekareti yok sayanlar, hafife alanlar bilimle de çelişirler.
Bazıları sanki kızlara Bekareti biz takmışız gibi biz anti feministlere saldırıyorlar. Hayır bu tanrının, evrendeki üst aklın işi.
Feminizmin toplum algılarına yüklediği yeni tabudur. "Eşitlik! Eşitlik!" diye diye ayarlarımızla oynadılar. Oysa kimse fakir erkeklerden iğreniyor diye kadınları erkek düşmanı ilan etmedi. Doğalarına uygun davranıyorlar dediler. Kadın arzularına hormonlar sebebiyle karşı çıkılmıyor. Ama erkekler isteyince buna eril bencillik deniyor ve o erkek kadın düşmanı ilan ediliyor.
Evlenirken hala bakire kadın isteyenler bana çok saf çok masum gelmektedir. Hele bu devirde bakire olmanın ömür boyu sadakatın teminatı olduğunu düşünen, yada kapalı kutu size hazır teslim hic dokunulmamış, görülmemiş olduguna emin olmak çok zor. Nasıl ki başı kapalı bir insana ahlak timsali diyemiyorsak saçı açık birine de başka bir sey diyemiyoruz. Zaten bu kavramların artık normal bir beyne sahip olan insanlar icin bakirelik, başı acıklık yada kapalılık, yada herhangi bir dine yada millete sahip olmaktan öte durumlardan farklı oldugunu bilir burda uzun uzun yazmaya gerek yok. Bakire kadın istemek kadın düşmanlıgı degildir belki ama bir iliskide bir dilek hakkım olsa onun sevgilimin bakire olması degil de mesela dürüst olması olarak kullanırdım. Bir insan dürüstse gecmisinden ve geleceginden emin olursun degil mi.
Freud hep haklı çıkmak zorunda mı? Muhafazakarlar nefret ettikleri bu adamı hep haklı çıkartıyor.
Şüphesiz biraz mal olmak demektir. Size ne kardeşim bakir de olmasam bakire kadın isteyebilirim hayat benim değil mi?
insanlık tarihi boyunca erkekler bakire kadınla evlenmek istemiştir.

Çağımızın 3-5 kaşarı yüzünden kendinden ödün veren erkekleri sikeyim.
Bakire kadın arayanlar genelde silik, sünepe tipler olur. Güzel kadınlar sizi zaten tercih etmez boşa kasmayın yani.
Bir kadının 38.si olmak isteyen adam silik değildir diyorsunuz. Anladım.
Bakire olmamak veya bekareti önemsememek kadar doğal olan bir tercihtir.
Tercih beyanı esnasında Saygısızlık edilmediği sürece Kimse kimsenin tercihine karışamaz.

Bir kimsenin tercihine müdahalede bulunmak veyahut tercihinden ötürü hakaret etmek ise faşizmdir.
Fikir ve düşünce özgürlüğüne darbedir.