bugün

Kadınların ne kadar içten pazarlıklı ne kadar seks düşkünü fahişe olduklarını gösterir.

Erkeklere her fırsatta abazan yaftası yapıştıran kadına sorun kesin bakire değildir.
Özellikle türbanlılar götten ağızdan memeden veriyorlar ama amından vermediği için bakire olduğunu sanıyor.

Kimse salak değil maymun gözünü açtı kızlar.

En azından dürüst olun hayatı erkeklere o saçma sapan triplerinizle zehir etmeyin.

Erkekler sizin yüzünüzden mutlu bir hayat yaşayamıyor.
Sakin ol champ... üç tane sevgilim var.
Sadık erkeğin bulunmasının imkansız olması gibi.
evlenmek istediğim kadınla bu durumu yaşıyorum dostlar.
yobazda değilim aslında fakat kapalı kutu gibi 2 sene önce öğrendim ama ondan öğrenmedim, eski sevgilisi aradı beni bir gün "ağzına verdiğim kadına, geleceğim diyorsun." diye bir ibarede bulundu içim cız etti lan sözlük.
kızın ailesi baskıcı, sözlük. kıza bir gün dedim ki "canın sıkılıyormuş boşta kalınca hemen birilerini arıyormuşsun?" o da bana "aynen, vakit öldürmek için, ilgi görmek için yapıyorum." dedi.
gel zaman git zaman bu dedi ki " annemlerle tanışmaya geleceksin bahsettim, gelsin oturalım dedi annem"
ben de sevinmiş taklidi yaptım akabinde ama düşünmeye başladım acaba bu, ailesiyle işbirliği yapıp ihaleyi bana mı bırakmaya çalışıyor? triplerine girdim..
sordum ona "o çocukla senin aranda yaşananları ailen biliyor mu?" dedim.
o da "evet" dedi sonra bir anda düzelterek "sadece kız kardeşlerim biliyor, annem bilmiyor." dedi.
ben bir işgillendim. sözlük evlenme arifesine gireceğim akıl verin bana...
http://www.youtube.com/watch?v=MRaU1Dze9V0
Sikerseniz tabi bakire kalmaz. Sikmeyin o zaman.
Hem sevgilimle yatabileyim kendini koruyan biri olmasın (sizin tabirinizle kezban) hem bakire olsun başka isteğiniz var mı efendim çay kahve?
Herkes durmadan sevişiyor zaten.
imkansız değildir, biraz zordur. bakir erkek bulmanın da zorlaşmasıyla ilintilidir. allah herkese kendi gibisini nasip etsin.
bir durum. sanırım en iyi açıklamayı şu entry numarasında ki yazar arkadaş yaparak konuyu kilitlemiş. ne eksik ne fazla. (#43354315).
Lan tahir salağı, ne türbanlılar teZgahtan geçiyor bir bilsen aklın uçar. Sendeki beyni kuşa taksak kuşta geri geri uçar.
Ya kardeşim zaten bırak isteyen istediği ile istediğini yaşasın.

Seni tercih etmiyorlar diye ne bu gerginlik?

Benim de hiç sevgilim olmadı, yaş 21 bakirim ama ben bile bu kadar dert etmiyorum..

Bakireliği dert edenler kızlık zarı dikimi olayını hiç duymadı galiba.
Ayrıca herkes hata yapabilir, sağlık ve para olsun gerisi fasa fiso.
bakireyim 20 yaşındayım ama kesine kesin ölene kadar bakire kalırım diye düşünüyorum belki hastalıktır bilemem ama ne erkekğere karşı nede kadnınlara karşı hiç birşey hissetmiyorum. Hayat mücadelesi vermekten cinselliğe karşı bile soğudum.
(bkz: çatır çatır sevişip bakireyim diyen kızlar)
Acaba bu ülke insanları biz kadınları ne zaman rahat bırakacak. Anlamıyorum . Böyle bir zihniyet olamaz. Ben hiçbir kadının erkek bakir mi diye merak ettiğini ya da bunları kendine dert ettiğini görmedim. Ya neden ne olursa olsun birlikte olmak istemiştir ve olmuştur. Vazgeçin artık kötü kadın yaftalaması yapmaktan. Bir aynaya bakın ben neyim ki ne bekliyorum. Benim ne haddime birini yargılamak ya da bedeni hakkında fikir beyan etmek . benim haddim değildir diye söyleyin kendinize.
Bununla yetinmeyip sadık erkek istemeleri de riyakarlıklarıdır. Bakire olmayan kadın erkeğinden sadakat bekleyemez.
Evrimsel sürece girmiyorum bile.
(bkz: Aramaya inanmak)
Tw de borsa kaplanının sık sık hatırlattığı can yakıcı durumdur.

Erkeklerin de bunda büyük payı var. Ezik ezik hareketlerinizle çok fazla bi taraflarını kaldırdınız meriç herifler sizi.

Sonra ananız size hadi evlen artık diyince aval aval bakıyosunuz ben şimdi kimi bulucam diye.
Niye arıyorsunuz?
Satanist ayin yapıp kurban mı edeceksiniz?