bugün

tükiye de iktidarın ne denli hırslı ve egolu olduğunu gösterir. şimdi rahat rahat uyurlar artık.
daha yeni görülmesi 2014 yılında bu tür şeylerin fark edilmesi daha çok üzmüştür.
dikta rejimiyle yönetildiğimizi gösterir.
(bkz: çay yok bok için) deseydi böyle olmazdı...
harvard'ta okuması gerekirken buralarda harcanan bir tipin engin tecrübelerini içeren tespit.
nasıl anladın lan tehdit edildiğini süper zeka?
"ama tehdit edildiğini nerden biliyorsun yaa :(" diyenler tarafından olmadığı savunulan eylem.

bakan danışmanı peşine medyayı takıp o adamın kapısına bir kap şeker istemek için mi dayanıyor gebeş?
--spoiler--
sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun danışmanı Tuna Bekleviç, çiftçilik yapan Mümin Büyükköşdere’yi bugün evinde ziyaret etti. Danışman Bekleviç ev sahibi Büyükköşdere ile bir süre baş başa görüştükten sonra gazetecileri arayarak eve davet etti. Yılbaşı akşamı bakanın evini ziyaret etmesini istemeyen evli, 3 çocuk babası Mümin Büyükköşdere, gazetecilere Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nu tanımadığı için evine davet etmediğini söyledi.
--spoiler--

olaydan bir gün sonra danışman gidip adamla görüşüyor ve ardından içeriye gazetecileri davet ediyor.
adamın izni olmadan gazeteciler çağrılamaz. eğer adam ters gitmek istese her şekilde yargıya bile başvurabilir. haneye tecavüzden davar açar en basitinden. eğer delicesine bir akp nefretçisi ise, veyahut gerçek bir art niyetliyse o danışmanla görüşmez bile. kapıyı açmak zorunda mı lan adam? tehdit edilmişmiş. siktir lan yavşak.
göt kıllarının inkar ettiği iddia.

adam siktiri çekmiş işte daha ne kapısına gidiyorsun danışman falan yolluyorsun. sonra da vay efendim tanıyamadım kavga var sandım falan filan. bizim manuel fernandes'e saldırıp da tv'ye beni aşağı ittiler ferdiye sarılacaktım demesi gibi. he amk he yersen.
bunu savunacak kişilerin, yarımakıllı olması gerekir.

herşey ortada söyleyecek birşey yok efendim.

kısaca ego tatmini diyelim.
ortaya tek bir kanıt bile dökemeyen dansöz kemalistlerin halüsinasyonlarından biri.

ortada ses kaydı var mı? yok. video var mı? yok. ne var peki? niyet okuyuculuğu var. adamın belki de gerçekten özür dilediğine inanmıyor bunlar. hayır olur mu hiç, kesin çoluk çocuğunu kaçırarak tehdit etmişlerdir onu.

madem ortaya bir iddia atıyorsun, o halde kanıtla onu. kanıtlamayan şerefsizdir. zaten şerefsizsiniz de yine de yazmakta fayda var.
hukumetin her olay karsisinda savunma mekanizmasina gecmesinin gostergesidir. adam delikanlilik yapmis sen gelme demis, koskoca bakan cocuk gibi "ozur dileyecek !" diye tutturuyor. nasil bir ego anlamadim ki.
-şu bakanın etrafında dolaşan bir dalkavuk vardı, onun telefonu falan var mı?
+var, yaz!
-alo, ben sizi geçen akşam kapıdan sittir eden adamım. bugün marketten çay aldık, demledik, gelin zıkkımlanın.
+tamam ama önce özür dilemen lazım. gazeteci de getirecem.
-tamam tamam!

buna inanan dingiller var. negzel!
bu konuda bile hala savunma yapan beyin fukaraları varya . bu akppkk daha çok götürür .
bunlardaki zihniyet mümin diğer bir müminin ayıbını örtmeli , böylemi örtüyorsunuz amk .
(bkz: allah belanızı versin)

istenmediği yere zorla giden de şerefsizdir. net.
al işte hitler gibi diktatör bir yönetim var ülkede.
Danışamn gidecek gazeteciler olmadan 2 saat konuşacak 2 saat konuştuktan sonra ancak gazetecileri içeri alacak sevgi mesajları verecekler birlikte.

ve sonra burda 3-5 gebeş nerden biliosunuz tehdit edildigini diyecek.