bugün

Böyle bir nick mi var? Basın donuzu.
Tam donuzluk nick. Mutlu ama uzak olsun.
(bkz: skeletonlara troll çeken adam)
Biz böyle troll yapsak kimse bizi siklemez. Demek ki birilerinin feyk hesaplarından biri.
(bkz: yazık sakat galiba)
görsel
önceden arapçılık yapardı.
şeriatı savunurdu.
şimdi de kuran ın hz. muhammed in uydurduğunu iddia ediyor. ne saykolar var amk sözlüğünde.
Sinir bozucu.
doğru düşünen ve öyle yazan bir yazar, adamın tek yaptığı tanrı ile görüştüğünü iddia ederek nefret dolu istek emir ve arzularını tanrı maskesi arkasından sunan dinlere karşı çıkmak, birileri demiş kız düşürmeye çalışıyor başkası demiş zaman kaybı, belki de siz öyle düşünmek istiyorsunuz diye öyle geliyor he.
Çok boş beleş adam gördüm ama. Bu biraz daha şey. Nasıl desem. Bilemedim.
Türklük sikimde değil ben moğolum deyip sonra kökenim tatar-moğol melezi diyen ki tatarlar da türktür

Sonra da arapları türklerden daha çok seviyorum diyen kelimelerle tarif edemedigim zevat.
Bu yahudi ve hristiyan yaprağı değil mi.
Sözlükteki en kral adamlardan.
(bkz: sözlükten fişlenmesi gereken yazarlar) listesine alınan müslüman görünümlü voyvoda.
badem bıyığı nerende bıraktığına bağlı.
Arch kodu iken zeki bir şey sanırdım orada yine mantıklı bir şeyler yazıyordu

Meğersem süzme malmış

lan oğlum hadi islamiyeti sevmiyorsun türklük ile derdin ne sen nasıl bir malsın ki din ile milli kimliği ayırt edemiyorsun

Ayriyeten atatürk'ü çok severim diyorsun ama türkçülüğe bok atıyorsun lan atatürk bu atatürk fikirleri ziya gökalp( türkçü bak) fikirleri üzerine yükselen bir adam

T:mal lan bu.

Edit:tanımadıysan atanamayan tarihci ben.
Keşke 3 günde bir çaylak olsa da rahatlasak.
(bkz: türklük şeyimde değil ben bir moğolum)

Diye başlık açıp içinde yine müslümanları hedef alan değişik tiptir

La oğlum siz mal mısınız moğol kimliği eşittir ateizm diye bir mantık mı var sizde moğol toplulukları da tibet budizmi,sünni-şii islam,ortodoks-nasturi hristiyan gibi dinlere inanıyor

Eğer radikal islamcılık tarafından içi boşaltılan bir ideoloji varsa o da ülkücülüktür ,türkçülük değil

Ayriyeten yine türkçülük ile derdin varsa türklere veya türklüğe değil "türkçülük akımına" bok atarsın bilindiği gibi ber türk türkçü değil(maalesef) komünist(kızıl-yeşil),islamcı,osmanlıcı,anarşist olanı da var

Devlet bonzai kullanımı için acil önlem almalı.

Edit:günümüz akp hükümetini türkçü sanıyorsan beni hiç yorma zaten.
Türklük zikimde değil deyip moğol-tatar meleziyim diyen eleman

Tatarlar kıpçak türküdürler hırbo bil bunları pontus-yunan ne ise afgan-fars ne ise türk-tatar o

Ayrıca %90 moğol olmayı ateizm sanan bir yunan veya arap dönmesidir.

Bir nogay olarak tatar,kazak,kırgız,karakalpak,kumuk,karaçay-balkar,nogay olduğunu idda edip türk düşmanlığı yapan ve kıpçak türklerinin adını lekeleyen bu itoğlu itlere itibar etmeyiniz.
Kendime methiyeler vol 1.
(bkz: yazarımsı).
merhaba badem biyikli reis kardeşim ben burak zamanım dar sana bazı şeyler anlatmam lazım. tek çarem sensin çok iyi dinle ben 30 yaşında bir dedektifim iş gereği çok pis insanları ve çeşitli örgüt üyelerini,cinayetleri çözümsüzlüğüm vardır piyasada sevilen, duyulan bir adamım ama son baktığım davada esrarengiz cinayetler işleyen bir pagan örgütü ortaya çıkarmaya çalışırken aralarına sızdım ama kimliğimi öğrendiler ben de çareyi kaçmakta buldum

Abd de yaşadığım için farklı bir eyalete kaçtım ama adamlar izimi bulup beni yakaladılar

20 gündür beni her sabah 5 de kaldırıp elektirikli sandalyeye bağlıyorlar ve elektrik veriyorlar sonrada sürekli sol koluma tornavida ile düzenli olarak delik açıyorlar bunlar artık bir rutin oldu artık canımı yakmıyor hatta bir ara hoşuma bile gitmişti ama son iki gündür bana bu siteden senin yazılarını okutuyorlar direnip gözümü kapattıkça kendileri sesli bir biçimde okumaya devam ediyorlar.

bu siteye sana yalvarmak için girdim allah aşkına artık entryi​ girme o kadar sikik yazılar yazıyorsun ki bazen bilincimi yitiriyorum ben her gün elektiriğe,tornavidaya hatta pagan tanrısı baphomet'e kurban olmaya bile razıyım ama lütfen daha yazı yazma gözünün yağını yiyim bu işkenceye bir son ver bir an evvel tüm entrylerini sildir ve bir daha girmemek üzere çıkış yap sana son kez yalvarıyorum lütfen bu azaba bir son ver.
Ben geçtiğimiz günlerde de bu başlığı görmüş merak edip tıklamadan geçmiştim. Başlığı da bizim cumhurbaşkanı adına açılmış sanırken meğerse sözlükte böyle bir yazar varmış. inşallah kızdır.
Kendi nick altını uplayan ezik. Evet.
Reis dediğin hilal bıyıklı olur.