bugün

Tarikat sistemi.

https://www.instagram.com...ti/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
Dini usullere uygun swinger şekli.
Sözlükte ki aktrollerin müptelasi oldugu.
Türbanlı bacılarımızla evli eniştelerin iyi bildiğidir.
çok savablıdır.
kızının ismini bade koyanlara nufus müdürlüğü ihtar göndermeli.
dinsel sextir.
Bir tür sapkın yolculuk.
bade motherfucker.
inançların istismar edilmesi. E oku be kardeşim o Zaman. Cahil olma. Cahil olursan daha çok sikilirsin.
islami termnolojide karşılığı; şeyhin müride kayması. mürit şeyhe kayarsa ne olur bilmiyorum. aslında bu tez konusu olabilir bak. sonuçta muğlak bir konu.
şeyh diye kendini tanıtan coşkunların müritleriyle yaptığı cinselliğin adı. ayrıca badelemek için badelenmiş olmak gerekiyormuş. badeleyen hocayıda zamanında hocası badelemiş.
(bkz: akabe dini) sadece alkol yasak ama her türlü kayma eylemi serbest.
Bedelinin kişi ya da kişilerin hakkında endişelenmeye başlaması gereken durum.

(bkz: Kıyamet is coming soon)
insanlık dışı . Adam bide yapmassam günaha girerdim diyor .
Bir zamanların gündemini sarsan terim. Şeyh dedikleri insanlar tarafından yapılan hastalıklı fiiller.
"zikir esnasında cezbelenen kişi sır odama gelir. ben hiçbir şey yapmam. onlar kendileri gelip kucağıma oturur. diyen şıh eylemi.
elli altmış kişiyi badelersen kodese düşersin, milleti badelersen el üstünde tutulursun bu memlekette.
http://www.haberturk.com/...ye-yargitaydan-kotu-haber

sahte şeyhin müritlerini tırtıklamasıdır. 2 yıl sonra mahkeme kararını vermiştir.
47 yaşındaki çakma şeyhe 188 yıl hapis.
hümanist şeyhin yaptığı eylem.

adam cinsiyet, ırk falan ayırt etmemiş arkadaş.
görev aşkı bu olmalı.
bir şeyhin müridlerine uyguladığı fantezi. *
dillere* anlamı itibariyle pelesenk olması beklenen söz öbeği.
(bkz: dinsel temas)
karısını soytarı şeyhlere becerten gavatlar "erkek doktor karıma dokunmasın!" diye arıza çıkardılar mı acaba hayatlarında?
akp nin türklere yaptığı şey. aziz nesin nin dediği doğru arkadaş telkin olmaya çok müsait bir toplum edeceğin 2-3 cümleyle badelersin herkesi. brak yahdi düşmanı etmeyi penguen düşmanı bile edersin çok basit.