bugün

Yerine ve dövmesine göre güzel durabiliyor. Elletme konusunda, keske sadece bacağını elletseler.
dövmeci sevgiliye yaptırılmıştır. elinin değmesinde de sakınca görülmemiştir. sizi mi elledi de dert edindinizdir.
pek çok kişinin söylediği gibi, bacağını elleten kızdır. ehl-i namus olmasını beklemek abesle iştigaldir, zira %90 ihtimalle namusu bile gitmiştir.
her şeyi elletme olarak gören bir toplumda yaşıyor olması kendisi için acınası olan bir kızdır.
Kadın dövmeciye giderek alayını göt etmiş olabilecek kızdır.
dövmecinin ellemesini geçtim dövmeciden önce kimler kimlerin ellediği kızdır.
siz boyle dusundukce tecavuzculer kendime hak sahibi bulacaktir. diyecekleride sudur bu kiz zaten yollu ama unutmayin. herkesin gunahi kendine sevabida . son olarakta yapamadigin kiza yollu diyemezsin acik ve net yobaz pislikler
Ailesi dışında kimseyi ilgilendirmeyen kızdır. Evet.
görüntü kirliliği, bir tane koluna yada göğsüne yaptırmak varken bacakta neyin nesi iğrenç.
görsel
eğer alt kısımlarına bir yere yaptırmış ise pek sıkıntı yaratmayacak fakat üst kısımlara yaptırmışsa gözükmesi için mini etek giymek zorunda olan kızdır. evet.
görsel
yaşlı bir nine olduğunda torunlarına ne kadar çılgın bir parti kızı olduğunu anlatacaktır. Yaptırdığı dövmeleri de ispat olarak gösterecektir.
Yazın tam arka tarafın orda bikiniden sadece ortanin gözükmedigi yerde olan rüya Avcısı dövmesi.
en güzeli gül motifli olanlarıdır.
Hmmm der şöyle bi bakarım.
zevk sahibi kızdır. çok yakışıyo namussuzlara.
Yakın bir zamanda olacağım kızdır.
Bacakta dövme güzel durur, yayılsın efendim.
Bacağına dövme yaptıran kızdır. Olabilir yani normal böyle şeyler.
Ben orospuyum mesajını net olarak vermektedir.
Oranın öpülmesini istiyordur.
Dövme yaptırmıştır.
Dövmeciye dövmenin boyutuna ve zahmetine göre en az 500 lira ödemiştir.
(bkz: aranızda hala caps vermeyen hayvanlar var)