bugün

entry'ler (112)

karı dediğin öyle 2 3 ke aldatılmayı kabullenecek

yanındaki kadına karı diyenlerin hayallerini süsleyen önerme.

sözlük kızlarının bilgi içerikli entry girememesi

genelde karşısındakinin anlayamayacağını bilmesinden kaynaklıdır.

ilk buluşmada hesabı kıza ödeten erkek

işi şova dönüştürmeyen erkektir.

öderim arkadaşım ve bundan gocunmam. ben de çalışıp kazanıyorum, ben de onunla yiyip içiyorum, içimden gelirse de ben ödüyorum. bunun garipsenecek bir tarafı yok. cebinizdeki üç kuruşla kimseye şov yapmanın da anlamı yok.

çocuk damadı öldüren çocuk gelinin sevgilisi

saçma sapan bir gelenekler zincirinin kopuk halkası olan çocuktur. lisede sevgilicilik oynayacak yaştaki çocukları evlendirmeye kalkarsan onlar da böyle oyun oynar gibi birbirini keser işte.

zihniyeti hastalıklı bir toplumun katlettiği çocuktur. çok yazık.

canım sıkıldı deyip sokaktaki çocuklara ateş etmek

https://www.haberler.com/...dan-vurdu-9757127-haberi/

bir orospu çocuğu eylemidir.

pencereden ateş edip çocukları vuran o.ç savunmasında canım sıkıldı ateş ettim diyor ve serbest bırakılıyor. buyrun bireysel silahlanmanın sonucu. adaletini sevdiğimin ülkesinde sokakta birileri canı sıkıldı diye adam vuruyor.

19 haziran 2017 istanbul soğuğu

soğuk yazamayan kişi sitemidir. iki kere deneyip ikisinde de başarısız olmuştur.

hamile kalamayan eşi boşamak

haklı eylemdir. bu kafayla kadına bir ömür işkence olacağına boşa da kadın da kendi hayatını yaşasın.

sana 499 gr beyin yazıyorum diyen doktor

(bkz: entry nick uyumu)

tavsiye almış kişinin tavsiye ettiği doktordur.

tayt giyen kız götüne bakılmasını ister

mal beyanıdır. bakıp iç geçirip elde edemeyince gelip burada ağlayıp kendince aşağılayan mal kişi beyanıdır.

cinayetleri bana cinler yaptırdı

bunları bir güzel çarpıp cin çarptı diyeceksin işte.

t: bir saçma savunmadır.

dünyayı kadınların ayaklarının altına sermek

gereksiz harekettir. kadın erkek fark etmeksizin insan gibi davranmanız, anlamanız önemlidir. dünya mars falan hikaye.

bir kadın için 7 yıl sonra diş fırçalamak

fırçalayacak dişi olduğuna şaşırtan kişi davranışıdır. yedi yılda ağzı düşer insanın be.

sevgiliyle öpüşerek sahil yolunda yürümek

bu ülkede dayak yemekle sonuçlanacak eylemdir. dövseniz kimse ses çıkarmaz da öperseniz Müslümanlık zedeleniyor.

kızların aslında iyi kalpli insanlar olmaması

ne kadar da tatlı yazarlar düşüncesine sürükleyen bir fikir beyanıdır. yersen.

pet şişeye evden su doldurup çantasına koyan kız

akıllı kadındır. parasını nereye harcayacağını iyi bilir.

aldatan kocasını affeden kadın

hata yapan kadındır. çünkü insan affedildikçe arsızlaşır. nasılsa affediyor düşüncesiyle tekrar aynı şeylerin yaşanmayacağını garanti edemez kimse.

evli olduğu halde çok açık giyen bayan

evli olmadığı halde burada boş gezip kendince kadını aşağılayanlara dert olmuştur. kimsenin kimse üstünde hüküm sürmeye hakkı yoktur. sen de anca gelir burda boş muhabbet kasarsın.

bilecik te 8 aylık hamile kadının öldürülmesi

bir insanın acı çekmesine dayanamayan ben buna yapılacak türlü işkenceyi zevkle izlerim ve hatta uygulamaktan da zevk alırım.

t: maalesef olağanlaşan olay.

kadınların ilgi manyağı olması

ilgi her insanın ihtiyacıdır. genelleyeceksek ancak bu şekilde genelleyebiliriz. bunu abartan bir grup insanı genele mal edemeyiz. ilgi göstermeyince erkeklerin de ne olduğunu biliyoruz.

manavgat ta 17 yaşında liseliye tecavüz edilmesi

aldığı nefes dünyaya zarar insan suretindeki yaratıkların gerçekleştirdiği iğrenç ötesi eylemdir. yetersizliğini gücü yetene saldırarak kendince gidermeye çalışan pisliklerin kendi pisliklerinde boğulmasını umuyorum. herkes ettiğini bulsun.