bugün

havaların ısınmasıyla genç kızlarımızın getirdiği mevsimdir. ne zaman güneş tepeye bindi, babetler ayaklardaki yerlerini aldı.
40 numara ayağa sahip kızların mide bulandırdığı mevsim.
geçmesi gereken mevsim. Yoksa çatıya çıkıp o babet giyemleri avlıcam.
çok rahat görünüyor valla kız olsam kesin giyerdim kezban mezban giyerdim valla.
iğrenç ayakkabımsı şeylerin mevsimidir. Hele kürek gibi ayakları olan kızlar giyince bunları... Aynı "ugg" ları güzel sanmaları gibi, bu babet denilen şeylerinde kim yakıştığına inandırdıysa bu kızları **
ugg out babet in. çılgınlar gibi sokaklarda herkesin yerini almasıdır.
bahar mevsimidir. güzel babetler zarif ayaklarda hoş durabiliyor. kazulet insanlar yüzünden biz de babetten tiksinir olduk. yakışmayan giymesin yahu.
Yere balgam atmayı ata sporu olarak gören toplumda Çıplak ayakla gezmeye eşdeğer hissettiren pabuÇ. Ne anlarlar anlamam.
(bkz: geyikli tayt) neyse, babet de odur.
bir parmak arası terlik mevsimi değildir.
ne yazık ki bu sene de geçip gitmiş ve ayak fantezisi mevsimini gelecek bahara kadar devre dışı bırakmıştır.
geçmesiyle birlikte içimizi huzurla dolduran mevsimdir.

tüm hanım arkadaşlarım dünya ah'ret mememdir, kesinlikle art niyetle bakmıyorum ama gördüğümüz babetler de gerçekten çok çirkin efendim. kadınlara her şey yakışır elbet, ne haddimi ne maksadımı aşmak isterim, lakin bu babet olmuyor be arkadaşlar. gelin topuklu ayakkabı giyin, spor giyin, şöyle dize kadar çizme giyin ama bunu giymeyin yahu.