bugün

Helal be diyanet aynen devam aferin gerizekalı tabiki haram değil babişler saçmalamayıın.
Sorusu ayrı, cevabı ayrı iğrenç. Sorandan da, cevaplayandan da tiksiniyorum.

Türkler için Her şey cürcan ve talkan katliamlarıyla başladı. Karahanlılar da bilerek veya bilmeyerek büyük bir hata yaptılar ve devamı geldi.

türk kendi fıtratına uygun olandan sapıp, arap donu giymeye kalkınca her şey mahvoldu. Daha da batıyoruz.

Tengriciliğe meyletme konusunda ne kadar haklı olduğumu gördüm. Ben kadına en çok değer veren, çocukları umay adlı tanrıça ile şefkatle koruyan, türk aile yapısını düzgün ve sevimli bir biçimde ayakta tutan sistemi seçiyorum.
aldığımız kesin duyumlara göre böyle bir şey mümkün değil arkadaşlar. site hacklanmış. teknik olarak da zaten işi bilenlerin de fark edeceği üzere cevap yanlış. hem soru hem cevap montajlanmış. kasıtlı olarak diyaneti gözden düşürme çabası.
diyanet kaldırılsın deyince oradan oraya zıplayanlar.

bu utanç hepinizin.

milyarlarca lira bütçe ayrılan kurumun sana verdiği bu işte.
iğrenç ve şaşırtmamış yorum. malum diyanet son zamanlarda saçma sapan açıklamalarda bulunuyor bu da yenisi oldu. boşuna demedik. (bkz: diyanet kapatılsın)
Rezillik. Dinden soğuyup mürted olan insanları da öldürmek caiz bunlara göre. Yeter artık!
gerçek islam nedir diye haykırtan fetva. Artık biri şu gerçek islam'ı anlatsın. Sapıklar, ruh hastaları deyip geçiyoruz ama, bana pek öyle gelmiyor artık. Araplar kendi dinlerini bizden iyi biliyorlardır herhalde.
Yazara bakarım yazar mı diye, kaynağa bakarım kaynak mı diye. Habersolun yaptığı ne ilk ne de son sahte haberdir. Diyanet gerekli açıklamayı yapmıştır.
Diyanet kuranı kaynak olarak göstermeyi bırakmış mezheplere göre hüküm veriyor. Mezheplere göre yaşayacaksanız kuranı neden kutsal olarak görüyorsunuz demezler mi?

Ayrıca soruyu soran adam, sex hikayeleri yazınca çıkan sitelere girip aptal sapkın hikayeleri okumuş ve etkilenmiş bir baba olabilir. O tür sitelerde milleti saptırmak için kurulan nifak tohumlarıdır.
(bkz: Din işleri Yüksek Kurulu Dini Bilgilendirme Platformu)
(bkz: Diyanet işleri Başkanlığı)

(bkz: gerçek islam bu değil)*
akp zamanında problem olmuş konudur.
bu millet eğer müslümanım diyorsa ve gerçekten namuslu müslümanların yaşadığı bir ülkeyse burası yutulmaması, unutulmaması gereken sapkılıklardan bir tanesi.
bu halk bunu hazmederse bize allah bile yardım etmez. çünkü kuran da bunu söylüyor.

gerçek şudur ki allah, bir toplumun maruz kaldığı şeyleri, onlar, iç dünyalarındakini değiştirmedikçe, değiştirmez. allah bir topluma bir perişanlık dileyince de artık onu geri çevirecek bir güç yoktur. ve onlar için allah dışında koruyucu bir dost da olamaz!
rad suresi/ 11.ayet.

hala aklınızı işletmeyecek misiniz?

zibilyon tane surede geçen ayet.

gözünüzü açın.

yine surelerdeki ayetlerden.

ya biz nasıl insanlarız, nasıl müslümanlarız? allah bizim belamızı vermiş de haberimiz yok.
(bkz: bi siktir git amk)
Adamlar babalar kizlarini sikebilir diyo bizde oturuyoz evde hala.

Avrupada yok boyle seyler.
diyanetin kariya gitme zamani gelmis.
Alın iste övündüğümüz sünni diktatörlüğün resmi din kurumunu görün.
annesinin diz kapağından tahrik olan ve anasına hallenen şakirtleri üzmüştür. ne pislik olduğunuzu zaten biliyoruz biz, sübyanın peşinden gidip kız çocuklarıyla evlenip geceleyin kanamadan öldürdüğünüzü de biliyoruz.

din sapkınlıktır.
Er ginani kim amına koyayım.
Kuran da yasak olanlar açıkça ifade edilmişken el girani böyle der diye fetva mı verilir ?
inandırıcı değil.
Hangi inanç sistemini,mezhebi ya da örfü kaynak göstererek bunları söylediği umurumda değil, sadece bunun düşünülmesi ve bu adamlarla aynı ortamlarda bulunmak, aynı toprağa basıp, aynı dili konuşmak utanç verici.
Üstelik Ülkenin her yeri "şunu bir siksem"cilerden geçilmiyorken...
bunu diyen adamın da kızı var. kızının yerinde olmayı hiç mi hiç istemezdim. yazıklar olsun.
Diyanetin sorulan bir soruya cevabıdır. Soruyu soran ve aktaran ve gündem yapan elbette provakatör islam düşmanlarıdır. Ensest ilişki turkiyede oldukça yaygındır. Çok övünülen laik ve sosyal turkiye sisteminin bunada payı yok mudur.
Bir baba öz kızına şehvet duyduysa Diyanet buna haram dese ne olur helal dese ne olur.
Konu burda diyanetin Fetvası değil, olmamali.
Başlık da o kadar art niyetli açılmış ki direk diyaneti hedef alarak yazmış.
"Babanın öz kızına şehvet duyması" denilseydi daha masum bir düşünceyle açılmış bir konu olduğunu dusunecektim.
Allah kimseyi şaşırmasın, bir baba kızına o gözle bakabildiyse ciddi problemler var demektir.
kızına şehvet duyması haram değil demiyor. kızın annesi babaya haram olmaz diyor.

tekrar okuyun arkadaşlar.

zaten soru anneyle babanın nikah durumu. kıza şehvet duymanın haramlığı sorulmamış ki.
ismi geçen din adamları mı nedir her neyse onların dediklerinin bir değeri yoktur. kuran var akıl var acın okuyun dininizi başkasından öğrenmeyin yoksa çok yanılırsınız.
"her yöne çekilmeye meyilli olan ve yöneticilerin açıklamalarıyla şekillenen bir toplumun ahlak değerleriyle nasıl oynarız ve bir toplumu bir arada tutan unsurları nasıl yok ederiz" sorusuna cevap arayanlar diyanetin bu gist'e sahip açıklamasını okuyabilirler.