1. 1.
  tahmin edilemeyecek kadar sessiz ve derinden giden bir sevgidir. babalar özellikle kızlarını en manyak kıskanç sevgilinin kıskançlığıyla sever. nedendir bilinmez çoğu baba sevgisini hiç belli etmez. bundandır çocuklarını onlar gece uyurken öpmeleri. belki de böyle olmasalardı bu kadar özel olmazdı baba sevgisi.
  11 ... jikase
 2. 2.
  hayatı boyunca baba sevgisi görmemiş bir kişinin soracağı sorudur. tabi cevabını alabilir mi orası malum.
  baba sevgisi görmeyen kişinin babası olmayabilir veya daha da kötüsü babası olduğu halde * sevgi görmemesidir.

  bir örnek verelim. mesela bir kız var on yedi yaşında. babası onu bu yaşına kadar hiç öpmemiş, kızım bile dememiş. bu kişi baba sevgisini bilmez. işte böyleleri bu soruyu sorabilir.
  4 ... unique270
 3. 3.
  babaların anlamsız bir şekilde belli etmedikleri sevgidir.
  (bkz: mantıksızlık)
  4 ... pilotmont
 4. 4.
  (bkz: yok öyle birşey)
  3 -3 ... freedom
 5. 5.
  (bkz: babam sağolsun) *
  2 ... the doors of perception
 6. 6.
  bu sevgiyi göremeyen birey, hayatı boyunca sorun yaşayacaktır. herkes baba sevgisine muhtaçtır ama babalarımızın birçoğu bunu göstermezler. babalarından gördükleri neyse onu yaparlar sanki onların babaları çok doğru bir şey yapmış gibi...
  4 ... black snow
 7. 7.
  (bkz: genellikle belli etmekdikleri sevgidir)
  1 ... off pff genc
 8. 8.
  öyle özel,öyle anlamlı,öyle bambaşka bir sevgidir ki..ne bu başlık altına verilebilecek bir tanımı vardır hadi verdin diyelim ne de sığacak.ve de uzaktaysan o sevgi bi büyür içinde bi büyür.* sonra gözyaşı olarak geri döner sana.kızsa da,küsse de hayattaki en hakiki ve en güzel sevgidir.
  1 -2 ... bukelasukelaukela
 9. 9.
  çok farklı bir şeydir. eğer bir de son zamanlarda bir arkadaşınız babasını kaybettiyse bu size babanızı ne kadar çok sevdiğinizi ve bunu ona çok az söylediğinizi hatırlatıp durur. gece uyanıp nefes alıp almadığını kontrol edersiniz, eve geç kaldığında hemen telefona sarılırsınız ve nedensizce ona sarılıp durursunuz.
  1 ... susam sokagi sakini
 10. 10.
  bir kız cocuğuna gosterilmedigi zaman kızın kendınden yaşca buyuk birine aşık olmasıyla sonuclanabilir.
  3 -1 ... excellent