bugün

yıllardır baba diye bagrınıza bastıgınız kişinin aslında anneyi bafileyen kişiden başka kişi olmadıgını ögrendiğiniz gercektir.
(bkz: sevismek)
(bkz: baba dedik bağrımıza bastık)
yıllardır leyleklerin bafilenmesiyle dünyaya geldiğini düşünen sabiler için tokat gibi gelen bir gerçek. leylekler masummuş demek. *
(bkz: bafilemek) * *
(bkz: andrei bafilenko)
gerçek dışı gerçektir. (#1043550) bu girdideki bafi tanımında da görülebileceği gibi, bafi olayında duygusal ilişki yok. halbuki anne baba arasında duygusal ilişkinin alası var.
annenin baba tarafından bafilendiği gerçeği.
(bkz: babana bile güvenmeyeceksin anani bafileyen odur)*
-olm var yaa senn baban ananı bafilemiş.
+yok abi olmaz öle şey bizde. ben tüp bebeğim.
zaten gerçek değilse p*ç kadar değeriniz de kalmaz...
-baba param bitti!
-ne çabuk bitti lan deyyus, daha dün vermedim mi?!
-bitti işte...öhm... kitap aldım kendime.
-yalan söyleme ulan, ananı bafilerim bak!!!
-yapmadığın şey sanki...
-lan sirileeee!
cinselliği yeni öğrenmiş yaşça küçük olan yazarın açma gereği duyduğu ve olayı basitleştirdiği başlık. *
insanı en mutlu eden gerçek olmalıdır. baba değil de sütçü bafilese daha mı iyidir. tek bafileyen baba olsun, babaya feda olsundur.
sütçünün veya tüpçünün anneyi bafilediği gerçeğinden daha güzel bir olay.
+anne dun sozlukte okudum babam seni bafiliyomus?
-aaa ne bicim konusuyon sen oyle buyuklerinle!! sozluk senin ahlakini bozmus!
+isine gelmeyince nasi da kiviriyosun yalanci! hani vejetaryandin sen?
-bu da farkli bi bakis acisi tabi..
cinsel ilişkiyi tek taraflı bir eylem olarak gören, sikerim, amına koyarım gibi lafları dilinden düşürmeyen gençlerimizin yanılgısıdır. bu edilgen bir eylem değildir. biri sevişiyorsa, karşıdaki de sevişir. kimsenin kimseye yaptığı tek taraflı bir şey olmamakla beraber, aksini iddia eden bu insanımsılara madem öyle buyrun kendinizi bafileyin demek gerekir. * *
- şerefsizim bir andropoz her şeyi çözer.
(bkz: baba naber ya)
aslinda guresiyor onlar...ne oluyorsa o arada oluyor.
* baba annemi bafiliyormuşsun gerçek mi?
- sen nerden oldun lan hıyar... biyoloji öğretmenin bunu öğretti de, geri kalanını öğretmedi mi hıyar! sktir git gözüm görmesin...
(bkz: anne baba arasına girilmez)
aklıma vakti zamanında bir müslüm gürses hayranının bir konserinde kendisine çığırdığı cümleyi aklıma getiren başlık.

(bkz: anamı sik babam ol)
bizimkilerin unuttuğu gerçek. utanmasam gidip ben renklendiricem sakinlikten kararmış cinsel hayatlarını. bi uzak durmalar bi her şeyi eleştirmeler.
"biz el ele bile tutuşmayız, biz en son seni yaptık bitti" imajı vermeyin lan. yemiyorum.
(bkz: beni leylekler getirdi)