bugün

koy götüne rahvan gitsin türü bir vurdumduymazlıktır. hafif şişman kız bol şeyler giyer, parfüme abanır vs. umudu henüz kesmemiştir. fakat basenindeki, göbeğindeki, memelerindeki yağı abaran ablamız ne yaparsa yapsın fiziksel çekim sağlayamayacağını anlamıştır. kasmayı bırakır ve daha espritüel bir insan olur çıkar. bir gece ansızın evinde bileklerini kesmezse muvaffak da olur.
kendi ve kilolarıyla barışık insan yavrusudur.kiloluyum ama sempatim var diyerek kendini teselli eder genelde.
olması gerekendir.

aşırı şişman olmak hiçbir kızın isteyeceği birşey değildir, kimi zaman hastalık olduğu için alınan kilolar verilemez. fakat şişman kızlara virüslü gibi bakan yaratığımsılar olduğu sürece, bu kızların bunalıma girmesi kaçınılmazdır. en doğrusu vurdumduymaz olmaktır. ayrıca çoğu şişman kızın yüzü çok güzeldir. tabi kimileri sadece bayan vücudunun belli bölgelerine odaklandığı için bunu göremez.
kendisiyle barışık olma güzelliğiyle, kaçınılmaz son izdivacından türemiş bir kanıksamadır. size ne giriyor lan, ben aldım, siz mi vereceksiniz mealindeki rahatlıktır.
aşırı kemerli burun sahibi insan,
aşırı şişman erkek,
aşırı kıllı erkek,
aşırı vs olan herhangi bir insanın kendiyle barışık olup hayata gülümseyen gözlerle bakabilmesi için sahip olması gereken vurdumduymazlığın bir cinsi..
karakterindeki güzelliği fark eden ve onu seven arkadaşlarının yanında daha bir etkin hale gelen vurdumduymazlıktır.
tatildeyim. nerede tatil yaptığımı söylemeyeyim şimdi, kıskanmayın. ehe. neyse işte tatildeyim, her gün mutemadiyen sahilde yatıp güneşleniyorum ve neden bilmem yakınlarıma hep o turist kafilesindeki bayanlar denk geliyor. ulan azıcık uzaklara gidin diyorum. ama ne onlar ne ben uzaklaşabiliyoruz, zira otellerin kendilerine ait şezlongları var. turistler, allah slaw halkına ayrı bir vücut yapısı mı sundu ne kadınlar dehşet vücut hatlarına saqhip. erkekler desen bizim türk erkeklerinin yanında manken gibi yaşlısı da genci de. neyse işte. bu trurist grubunun içinde bir aşırı kilolu bir bayan var. diğer hatunlar bütün gün onun etrafında halka oluşturuyor, o anlatıyor güzel dediğimiz hatunlar gülüyor mutemadiyen. bir gün, iki gün derken baktım hep olayları bu. şişman kadının etrafında hep birileri var. demek ki, güzellik sandığımız gibi vücutta değilmiş sadece. hatta bi ara anlamaya çalıştım ne anlatıyor bu kadar komik ve etkileyici diye ama anlayamadım. oraya gidip şişman kadının anlattıklarını dinlemek istedim. gözümü, bedensel açlığımı değil ruhumu doyurmak istedim yapamadım ve döndüm sahildeki çıbıldak kızlara.
ehh böyle işte, kimilerinin ruhunu güzel yapıyor yaradan kimilerinin vücudunu. zaten mükemmelikten geçmiş biri olarak anladım sebebini. insan güzel bakınca güzel görüyor.
belkide bundan sonra dönüş yok matığıyla dahada yemeğe bağlanmasının sonucudur.
tığ gibi olan hatunlar yemekte "salata" sipariş etme tabusunu yıkamamışken, 2 buçuk hatta 4 buçuk adana sipariş etme rahatlığına sahip kızlardır.
helal olsun onlara...
nasıl göründüğünüzü ve nasıl birisi olduğunuzu suratınıza lap diye söyleyebilecek kız vurdumduymazlığıdır. yanındayken iyi ya da kötü her türlü şeyi işitmeye hazırlıklı olmak gerekir.
kendini kabul etmişlikten doğan insan üstü bir vurdumduymazlıktır. vurdumduymazlıkta doruk noktasıdır.

yemek konusunda sıkıntıları yoktur, çünkü yapılabilecek bir şey yoktur, point of no return artık geçilmiştir, ne isterlerse yerler. tabi bazıları kendilerini salatayla kandırabilir* ama yorum yaparsanız bir etkisi olmaz, çünkü vurdumduymazdırlar.

kişiliklerine oturmuştur bu vurdumduymazlık, hiç etki etmez sözleriniz. beğenilmek gibi bir kaygıları olmadığı için rahattırlar, içleri dışları ister istemez birdir. beğenmedikleri bir durum varsa direk söylerler, sizi bozma kapasiteleri yüksektir. civarlarında dikkatli olunmalıdır.
"beğenmeyen oğluna almasın" diyen kızlardır. bu trip boşunadır, çünkü zaten isteselerde istemeselerde, hiç bir erkek onlara karşı tutku besle(ye)meyecek, besleselerde anaları tasvip etmeyecektir. git zayıfla! bırak kocayı, sağlığını düşün.
mutsuzluktan kurtulmak için aşırı yemek yemek, aslında çok hassas olmak, ve yalancı vurdumduymaz görünmektir.
hayatta, herşeyin güzel görünmek olduğunu zanneden, obur bayanların yaptıkları anlamsız hareketlerdir.böyle bir şey vardır veya yoktur, yapanlara yorumdur sadece.
bir kalp krizi ile sonlanır..
gençliğinin en güzel yıllarını popüler kültürün dayattığı vücut ölçülerine erişmek uğruna kan ter içinde geçirmenin boş olduğunu anlayan hatunun, diğerlerine kıçıyla gülme şeklidir.

lafa gelince "nejmi ben şişman mıyım" diye soran, salata siparişi veren kızlar iticidir. kendisiyle barışık bu hatunların hayatın anlamını keşfetmede hepimizin eline vereceği gerçeği görülmez ama, görülmek istenmez.
(bkz: battı balık yan gider)
adamı çileden çıkartabilir. Ki vurdunduymazlık, her insan türünde iticidir.
en çok, kahvesine yedi küp şeker atarken sezilen vurdumduymazlıktır.
neden tüm şişmanların illa da neşeli espritüel olmaları ve sempatiklik yönünde sivrilmeleri gerektiğini anlayamadığım vurdumduymazlık hali...
elbetteki hayata küsüp bi kenara çekilmemesi gereken kızdır o ayrı ama vurdumduymazlığı vücudundaki katman katman yağları sergileyecek kadar dar kıyafetler olmamalı. iğrenç dedirtince hoşlarına mı gidiyor nedir..
istediğim zaman istediğim gibi kilo verebiliyorum, 36 beden giyiyorum bi kere tamam mı? dediklerine şahit olduğum bir durumdur. * *
medyanın ve şekilciliğin dayatması olan zayıf olacaksın huleyn baskısından kendisini çekip çıkarabilmiş, neysem oyum lan diyebilmiş kadının vurdumduymazlığıdır. basmakalıp kafalara göre çirkindir evet, ama o görelerden çıkarmıştır kendini.takdire şayan kadındır.

neyse şişman değilim, şişman bi tanıdığım da yok, sadece uykum var ve yastığa duyduğum özlemdi bu satırlarım..
kaybetmeyi kabullenme durumudur.aynısı erkek içinde geçerlidir.
paraşütü açmış,açılmıyor.koymuş g.te,rahvan gitsindir.
şişmanlıkla alakası olmayan vurdumduymazlıktır. kızın kendi kişiliğiyle alakalı olan vurdumduymazlıktır.