bugün

aşkım diye kaydedilen sevgiliye gönderilecek mesajı 'aşkın' adındaki kuzene göndermek.

tamam esasında salaklık sayılmayanilir ama 'oyş aşkım 2.ye ıslandım ya o çok fenaydı.' içeriği sülalede biraz sıkıntı yaratabiliyor.
kapısında beklemek. Oğlum bunu ben yaptım lan. Sikko karı için.
sabah 6larda daha fazla mesajlaşmak ve uykuyu açmak için kafayı soğuk suya sokmak.
aşk uğruna her şey den vazgeçmek, ailenden bile.
(bkz: evlilik)
sevgilinin kapısında yatmak.
aşkın gözü kördür ama komşunun ki asla.
günüm 4' te 3' ünü alık gibi telefonda geçirmek.
aşık olduğunu belli etmektir. zira karşıdaki insanın size kolay insan gözüyle bakmasına sebebiyet verebilir.
Durduğum yerde düşebiliyorum.
Alayi salaklik.

En masum duygularla gozlerinin icine gulumseyerek bakmak bile...
sevdiğiniz insanı dinlerken bi an dalıp gidip ''heh'' diyerek kendinize gelmenizdir. bu esnada karşıdaki size "n oluyo lan" şeklinde bakıyor olabilir yada ''sıpa yaaa'' bakışı ile sevdiğini belli eder.
Gereksiz yapılan fedakarlıklar, kişinin kendinden verdiği gereksiz ödünler. Harcanan zaman geri gelmiyor maalesef.
Ben istanbulda yaşıyorum sevdicek kocaelinde, 200 numara vardır Kocaeli-Kartal arası 2 saat sürer evden kartala kadar da 1 saat etti mi sana 3 saat. O otobüs hattında bir sene boyunca haftada 3 kez gidip gelmiştim, salaklık işte.
yapmadığım salaklıklardır. icimde olgun bir cocuk, yıllardır oturduğu yerden kalķıp da pencerenin dibine kadar gitme teşebbüsünde bulunmadı. kapısında yatmadım, karşısına da çıkmadım zamansız. ne bu olgunluk, suskunluk, kabullenmislik diye kendime kizmadan edemiyorum. tüm salakliklari kendime saklamisim bu gerizekali duzende...
Her gün yolu uzatıp evinin karşısından geçmek.
Denk gelmek için sürekli yalandan senaryolar kurmak.
Uzun uzun, Özenerek mektuplar yazmak.
Ev adresine isimsiz hediye yollamak.

Evet hepsi salaklıktı. Artık eskisi kadar da duygulandırmıyor hatırladıklarım.

Avunduğum bir cümle var. Ben seni sevmemişim, seni sevmeyi sevmişim.
yapılanlar değil; yapılmayanlar salaklıktır.
lan hatırlatmayın çok utandım swh.
görsel

Sevişince geçecek daha da baglanacaksin.

Sonra kiskanacaksin, merhaba dediğinden bile,

Geçmişi bile aklını alacak,

Tutku yakacak içindeki geçmiş çalıları,

Kurumuş dalların tutuştuğunda,

Kalbi kalbinde saklı kalacak,

Rüzgar boynunun kokusuna sarıldığında,

Küçük bir kız sevinecek,

Oğlan onu bekleyecek,

"Yüreğim yüreğine değecek"

Sanki.. şimdi gelecek.

"Şiiren"
Saymakla bitmez. Ama hayat böyle, aşk böyle işte... (bkz: c est la vie)
Benim bir arkadaşım vardı fino hareketleri yapıyordu kızın önünde. Bence bu kadar finolaşmaya gerek yok. Neysen o ol yani.
Sosyal medyadaki tam 145 fotoğrafına her gün düzenli bir sekilde tek tek bakmak. Bunu saçma bulmak fakat yine de yapmaya devam etmek.
Aşık olmak.
"Aşk başa gelince akıl tatile çıkarmış. "