bugün

nemli gözleer..
(bkz: iştahsızlık)
ajdarın şarkıları bile anlamlı gelmeye başladıysa geçmiş olsun aşıksın .
Görmeden duramıyorsanız... Geçmiş olsun.
bi adet şemsiyeyi götünüze sokuyorsunuz.. açılmıyorsa geçmiş olsun. aşık oldunuz demektir.. başka belirtileri yazmaya gerek yok.
Onunla konuşurken göz kontağı kurulamıyorsa vardır bir şeyler.
oğlum ne güzel belirtileriniz var lan sizin, ben de tuvalete girince pantolonu indirmek yerine gömleğinin düğmelerini çözmek gibi belirtileri oluyor.
artık kendimde görmek istediğim belirtilerdir. eminim bunu istediğim için ileride pişman olacağım ama bunlar hiç de tatmadığım duygular arkadaş. insan kendinde iki duygu belirtisi görsün istiyor, midesinde kelebekler uçuşsun, onu görünce içi bir hoş olsun, eli ayağı titresin istiyor, sevsin istiyor, sevilsin istiyor. seveni arıyorum sözlük belli oldu.
geç uyuyup erken uyanmak.
Konunun sürekli ona çıkmasını istemek. Aşk iyi güzel hoş da işler iyi gitmeyince bir sürü dert sıkıntı keder vs. vs.
Malak bakislar,
Kalp atışlarının vvvv yapması..
Elinde kumanda varken kumanda arattırır. Öyle bir şapşiklik, öyle bir tatlılık..
Yanındayken bile ona özlem duymak, başka şeylerle ilgilenirken gözlerini ayırmadan onu izlemek, onunla ilgili hayallere dalmak, gözlerine baktığında içinin tuhaf olması, muhabbet ederken kalp ritminin değişmesi vs. Tabi öncedendi bunlar artık bu hislerden nefret eder oldum.
aşık olma belirtileri ve yapılanlar ;

onunla ilgili hayaller kurmak
dikkat dağınıklılığı
iştahsızlık
yanındayken saçmalamak, heyecanlanmak
onun hakkında derin bir araştırma yapmak ( nelerden hoşlanır, nelerden nefret eder, zamanını nasıl geçirir vs. )
anlamlı güzel sözler, şiirler yazmak
öptüğünde kokusunu da içine çekmek, sarıldığında huzur bulmak.
Göğüs kafesindeki insana acayip rahatsızlık veren o garip, ağrıya benzeyen ama tam ağrı diyemeyeceğimiz göğsün üstünde sanki taş varmış hissidir.
sosyal hesaplarını hergün saat başı kontrol etmek , chech-in'lerini bir fbı edasıyla takip etmek.
daha 15 dakika önce fark ettim ki çok deli aşık olmuşum

yağmurlu havada camları sonuna kadar indirip 'kırk yılda bir gibisin' şarkısını son ses açtım , kafayı camdan çıkarıp bağıra bağıra şarkıyı söyledim , buraya kadar çok bir şey yok da bu olayı tren yolunda çapraz durup karşıdan gelen yük trenine selektör yapma eylemiyle birleştirince fark ettim ki kafayı yemişim amk

sonra bi baktım tren yavaşladı 20 30 metre ilerimde durdu , meğer mola veriyorlarmış sabaha kadar bekleyeceklermiş orada , ayaküstü makinistle muhabbet ettik falan garip bir gece

bi önceki gece de arabayı çektim köhne bi mahalleye amk 3 saat telefonla konuştuk , bi ara arabanın önünden at geçti ne alaka çözemedim , gecenin 1 inde bebek arabalı 80 küsür yaşında bi teyze geçti , bi baktım solumda cami sağımda mezarlık vay ananı avradını sikeyim dedim nasıl kaçtığımı bir allah bir de ben biliyorum

konu nasıl buraya geldi bilmiyorum ama çok fena vuruldum lan sözlük , reddederse sıçtım tabi orası ayrı
(bkz: mide bulantısı)

liseliler bilmez.
aptal aptal sırıtmam olabilir mi?.
Yapmayacağın şeyleri yapmak, söylemeyeceğin şeyleri söylemek, umut yüklü bir mutlulukla yaşamak, dünya nüfusu bir kişiye düşmüş gibi davranmaktır.
anlamsızca telefonu seyrederek hayal kurmak.
Durduk yere amuda kalkmak.
Ben çenemdeki sakalları kaşıyorum yanındayken. Bunu yapan tek ben değilimdir herhalde.