bugün

Onu görmek için çabalamaktır, bu görüşmenin zamanı mekanı durumu şartları önemsizdir. Bi sesini duyayım yüzünü göreyim yeter diyerek bazen semtini boylu boyunca dolaşır giriş ve çıkış saatlerinde çalıştığı kurumun etrafını tavaf edersiniz. Eğer şansınız yanınızdaysa ve görme şerefine nail olursanız çok şaşırmış gibi yaparsınız. Ne günlerdi ah ahh.
Kalp ağrısı.Hala devam ediyor.Gerçekten buna değer mi bilmiyorum.Anlatsam da nafile.Artık anlaşılmak gibi derdim yok.
konuşurken şaşı olmuş gibi kontrolsüzce sürekli başka tarafa bakıyor veya ellerinizi koyacak bir yer bulamayıp en sonunda neredeyse gözünüzü çıkarıyorsanız aşıksınızdır.

sebepsiz yere gülme ihtiyacı, yanakların aşırı kızarması, kekeleme, uykusuzluk ve iştahsızlığa bağlı kilo kaybı ise fiziksel belirtileridir.

bu akut dönemde telefondan ve her türlü sosyal medya hesabından uzak durmak en sağlıklı olandır.
görsel
görsel
kafadan hafif bir yanık kokusu geliyorsa geçmiş olsun.
''Aradığınız duyguya ulaşılamadı,lütfen bu duyguyu keşfedip düşünmeyi tekrar deneyin.''
Ben genellikle geçmesi için amuda kalkıyorum. Valla öyle geçiyor bende. iki amuda kalkıp kan beynime doluyor daha sağlıklı düşünüp vazgeçiyorum. Deneyin.
Onunla konuşurken yastığa yorgana sarılıyorsam, buluştuğumuzda heyecanlanıyorsam net aşık olmuşumdur. Bunlar ağır belirtilerdir.
Aklı bi karış havada gezdiğin yetmezmiş gibi herşeye gülmen birde bunlara ek olarak herkese deli gibi onu anlatma ondan konuşma isteği varsa geçmiş olsun aşıksın.
kendi kendine "aşık mıyım?" sorusunu sormaktır.
görsel
Kalp ağrısı.
görsel
görsel
Onun karşısın'da konuşamıyorsanız ve gözlerine bakamıyorsanız, kalbiniz kaburgalarınızı kırıcak kadar sert ve hızlı atıyorsa. Sen Aşıksınnnnn arkadaş.

ibrahim tatlıses'den Sen Aşıksın arkadaş şarkısını armağan ediyorum.
mesajlaşırken aptal aptal gülümsemelerin başlaması.
aşk eskilerde kalmış olabilir mi?

https://www.youtube.com/watch?v=E4XAzj7vjMw
varlığı için inandığın tanrıya/ Allah'a/ evrene teşekkür ediyorsan geçmiş olsun.
Onu düşününce tatlı bir karıncalanma geliyorsa.

Onu görünce kalbin sıkışıyorsa.

Mesaj atınca elin titriyor ne yazayım acaba diyorsan. Küp gibi aşıksın.
biraz çarpıntı, biraz kelebek, biraz umut, biraz tedirginlik, biraz hüzün işte öyle bir şey.

erol abi anlatmış bak.

https://www.youtube.com/watch?v=Ul9iQiRYmws
Aradığınız belirtilere şu anda ulaşılamıyor.
Uyuyamamak, her an ondan mesaj beklemek, onunla geçen en basit sayılabilecek anın bile çok değerli olması.
salakça mutluluk ifadeleriyle yaşamak.
gündüzün geceye, hayrın şerre, gönlün de akla karışması olsa gerek.
iştahın kaçması, geç uyuyup erken uyanmak, onun yanında beyninle dilin arasındaki bağlantının kopması ve havadan nem kapmak...
Gönülün bir volkan gibi yanması.