bugün

boşlukta hissederler. aslında en rahat oldukları zamandır ama farkında degildirler.
Olup da kavuşamamaktan iyidir. Yetenektir.
aşık olamamak bir sorun mudur sorusunu akıldan atamamaktır bazen.
etkilenememektir.
sarılıp uyumak istersin ama ne sarılasın gelir nede yatağını paylaasın rahatsız olursun ...
istediklerinle hissettiklerin arasında hep uçurum vardır.
sevişirsek tarafımdan sorun teşkil etmeyen durum. rol yaparım. sen orgazm numarası yap ben aşık numarası. uyar mı emmoğlu?
daha önce bir kere aşık olunup kahrolunca haklı olarak olunamayabilinen durumdur. çok çektik be abi.
bende de var bu durum bilmiyorum niye.
Beceremedigim durum... Geçmişte olanlardan sonra sanmiyo ben...
en sikko durumdur, aşık olamamak.
benim sorunum. nedense herkes aynı geliyor tek fark o daha yakışıklı o daha uzun o daha sivilceli o daha kaslı flan. ama konuşurken hep aynı cevaplar tepkiler. hep aynı heyecansızlık.

evet aşık olmak istiyorum. o heyecanı yaşamak kalbimin atışını hissetmek.

eroos nerdeysen gel bul beni.
aşkın kökü inanmaktır.

bazı şeylere inancınızı bir kere kaybederseniz, geri kazanması cok zor olacaktır.
belli şeyleri görmüş geçirmiş insan söylemidir , bi zamanlar aşk acısı ve ya acıları yaşamış artık aşka umudu kalmamıştır bunun. Hayatın öyle yada böyle geçtiğini aşktan da öte önemli olanın saygı olduğunu anlamıştır bu kişi ağzına ağzına terlikle vurulmalıdır.
Aşk tanımlanamaz.
Dolayısıyla bir olma hali değildir.
ask diye birsey yok zaten. hormonlariniza engel olamiyorsunuz sonra asik oldum falan. birakin bu isleri.

tanim : askin abartilan birsey olmasi.
çok büyük bir hastalık,
bende o hastalıktan muzdaribim.
Lise yillarina donmeyi ozendiren durumdur.
8 yıllık bir ilişkiniz bitmiştir.

artık sizin için her kadın skordur. aşk yok, sevgi yalan, seks şahane!
lanetlenmektir. kırdığınız kalplerin cezasını çekersiniz.
olsak ne farkediyor, karşılığı olmayınca bitiyor zaten.. zor iş yani bana biri aşık olcak ki ben aşık olayım... çocuk muyum karşılıksız sevicem..
Şıpsevdi olmaktir

Boktur efenim.
Aşk kavramına inanılmadığı içinde insanlar aşık olamıyor.
(bkz: Uyuşturucu bağımlısı olmak) asgari karşı cins tarafından beğenilme koşullarını sağlayıp hala beceremiyorsanız tek açıklaması budur.
Aşk her yerde karşıya çıkmaz ve kolay bulunmaz ve bu yüzden aşık olamamak olmaktan daha kolaydır.
Kalbin buz tutmasıdır.
sonuna kadar hissettiğim hadise.
dün bi arkadaşla konuşuyoruz adam platonik olarak aylardır hatunun tekine vurgun ve bu çarşamba kızın doğum gününde açılacak. dolayısıyla stres heyecan son noktada. arkadaş anlattıkça elini eteğini bu işlerden çekmiş emekliliğin tadını çıkaran bir ihtiyar gibi onu dinledim. ne yabancı geldi bu his bana lan bu kadar? benden iki yaş büyük bu arkadaş o da çeşitli aşk savaşları atlattı ama hala aşık olabiliyo.

gece yatarken her türden senaryo oynarsın bu zamanlarda, kıza açılacaksın vereceği her tepkiye bir altyapı geliştirirsin konuşmanı repliklerini çalışırsın ve sahneye çıktığında artık ne yapacağını bilen bir tiyatrocusundur. ancak işin biraz doğaçlama olması ve hatun kişinin vereceği cevapların kestirilememesi derin bir heyecan ve durmak bilmeyen bir stres kaynağıdır. ama olsun lan, bunlar tadından yenmeyen hedelerdir.
beyni fena yoran zamanlar bunlar, analiz uzmanı kesilirsin bu zamanlarda,
acaba öyle mi acaba böyle mi? hmm mesaj geç geldi, hmm ikidir bakışını yakalıyorum.
gelen mesajlara cümle cümle analiz yaparsın. picasso tablosu açıklayan sanat sevicisi gibi olduk olmadık her davranışına bir anlam yüklersin, hep bi umut, hep bi ehe ehe ile geçer bu vakitler.

platonik zamanlarım fena gerilerde kaldı, nerden baksan 8 senedir içimde hiç bi şey tutmadım her kim olursa olsun ne hissettiğimi anında söyledim. yine olsa yine söylerim (bkz: seviyosan git konuş panpa)

ama hajısos etkilenemiyorum lan ben bildiğin, içimde birine karşı hiç bir his beslenmiyor. bir dönem her keko nun istisnasız msn fotoğrafı olan ersin karabulut un çizdiği resim var ya hani erkek arkaya bakıp kanlar içinde kalbinin olması gereken yeri tutuyo, kız bi elinde elemanın kalbi diğer elinde bavulu gidiyo. işte sanırım bana yapılan komplonun sonucu da tam olarak bu (bkz: ehe)
o bi gitti, bi daha o da dahil olmak üzere kimseye karşı derin duygular besleyemedim kimseden etkilenemedim aptal aşık olamadım. zamanla sevdiğim alıştığım insanlar olsa da ben bildiğin ciddi ciddi eksik kalmışım.

biletini bin bir zahmetle bulduğu ve kesin binmesi gereken treni kaçıran talihsiz adamın hüznü var içimde bu gün. bana bu eksikliği hissettirdiği için arkadaşıma sövdüm. mona kodumu adamı ne güzel kariyer kasıyodum ben aklıma nerden getirdin bunu.
duygularınızın olmadıgını gosterir. Ama hepsinin degil. Ask, ureme icgudusune kılıf uydurmaktır. Evlenince hevesin kacar, fakat orta da bir evlat vardır. Evlat sadece bir bagdır artık ve bu yuzden tehlikelidir.
Dusunsene, sevmedigin biriyle sırf cocuk icin aynı evde kalıyorsun. Kalmayanlar da ayrılmayı secer.