bugün

Kezo hezeyanidir. üstünde durmayın işinize bakın.
görsel
Hem kadın hem erkek için 22 yaşına kadar son kullanma tarihi dolması gereken söz.

Bu ülkede cinsel cehaletin bitmesi, ekonomik krizin bitmesinden daha önemli.

Güvenin ablanıza.
Öyle birşey yok çıkar onu aklından lütfen.
Türk kızı atasözü.

görsel
Ben çaktıklarımın ilkiyim.
Saf ve temiz Anadolu delikanlılarını yiyip bitiren söz. Evet.
görsel
ilksin diyen pek olacağını sanmıyorum ama ikincisin daha çok kullanılan gerçekçi biR ifade. O insanın hayatına giren ilk kişi değilsiniz, ikinci kişi de değilsiniz muhtemelen ama en çok etkileyen ve hayal kırıklığı yaratan ilk iliskidir. Sonrasında, hayatına başka insanlar girse de o ilkin yarattığı hüsrandan sonra artık bağışıklık kazanılmış ve sonrakiler daha çabuk ve kolayca silinmistir. Lakin ilk yaşanılan duygular bir şekliyle hala hafızada yer etmiştir; o kişiye karşı artık bir şeyler hissetmese bile...
Yani aradaki diğer ilişkiler yok sayılıyor ve yalnızca siz kaale aliniyorsunuzdur o an itibariyle... dolayısıyla, tam anlamıyla yalan denemez.
ilkinin ak. Ben son olmak isterim.
Kesinlikle hiçbir şek ve şüpheye yer bırakmaksızın katiyen yüzde yüz tüm kalbimle inandığım ve güvendiğim açıklama.

görsel
1) böyle bir cümle kurması
2) nasıl ve neden bu tür bir konuyu açması
3) bu kelimeleri söyleten nedir

Hepsini analiz edip yargılamak lazımdır. Normal bir kişi bunu söyleyecek bir gerekçe bulamaz. Demek ki var bir yaşanmışlık geçmişte ondan diyor. Gözünü aç efendi. Ortalık karışık.*
Komik kaçan söz. Evet.
Büyük yalan.
Hep öyle olur zaten.

Yersen.
dedikten sonra yankılanan o ses. Aman aman nerelere geldik.
dedikten sonra yankılanan o ses. Aman aman nerelere geldik.
Bunu diyen kişiye "seninkisi ilk, benimkisi son değil" diyiniz.
kimse kimsenin ilki olmuyor artık o yüzden bu yalanı inandıracağını düşünerek kullanan ve sizi kandırmaya çalışırken kendi zeka seviyesini baz alan kişilerden sırf seviyesi yüzünden uzak durun.
gereksiz bir söz. biri bana "sen ilksin" dese o kişiden soğurdum. dürüst olup "sen 23. erkeksin ve seni sevip sevmeyeceğimi bilmiyorum deneyelim mi, belki olur" dese gözümde değeri artar, sevgililik gibi bir isteğim olsaydı en azından bir şansı olur.

ilk olmaya önem atfetmek kadar saçma bir şey yok. dürüst olun birbirinize. taraflardan birinin veya iki tarafın da ilk olmayı önemsediği bir ilişki hiç başlamasın daha iyi.
görsel
ben size demiştim ama. bir ilişkide taraflardan biri "ilk, hep, en, tek" sözcüklerinden birini kullanıyorsa %90 yalan söylüyordur.

evet rakamlar tüik'den alındı.
Yalancıyı dilenciye ..... neyZe .
görsel
Biri beni silksin. Diye devam edip tekerleme olacakmış gibi bir cümle.