bugün

bir gün yine 29t ye kulaklığınızı takıp back to black açıp binersiniz. kulağınızda kulaklık vardır o arada da sanki başka sesler duyar ve kulaklığı çıkardığınızda gayet alımlı ve elinde yarısı kırık krik krak bulunan sapsarı saçlı mini etekli çok güzel bir hanım görürsünüz. olayı anlamaya çalışırsınız olayın özeti güzel bayanın akbili bitmiştir, otobüsçü de almak istememiştir. siz de hemen çıkarıp bayana basarsınız o da size teşekkür eder ve yanınıza oturup cüzdanımı unutmuştum ondan oldu ayh der. siz de peki dersiniz ve hemen çıkma teklifi edersiniz. o da kabul eder aynı okulda olduğunuzu öğrenirsiniz ve okulun kampüsüne el ele girip yiyişmeye giderek arkadaşlarınızı yerinize imza attırırsınız.

sonra meleğiniz sizin en büyük aşkınız olmuştur. bir cuma günü beraber namaz kılarız diye eve çağırırsınız, maklube yapacaksınızdır. fakat evde malzeme kalmamıştır. siz de aşkım ben gidip alıyım cuma pazarı kapıda zaten dersiniz fakat sevgiliniz bayan dur aşkım ya ben alırım sen yorulma kocacım deyip sizin gömleğinizi çıplak vücuduna geçirip çantasını da alarak pazara çıkar. yarım saat sonra döndüğünde malzeme almadığını saçının da dağıldığını görürsünüz ve aşkım ne bu hal ne oldu sana ya neden almadın malzemeleri diye sorarsınız. aşkınız da: aşkım ya pazar çok kalabalık çok ellediler ben de almadan vazgeçtim ben sana tavuk göğsü kızartıcma tamam mı peki hıı der. sarılırsınız ve o esnada g.tlerinizden pembe kalpcikler çıkmaya başlar.
Eskiden erkek olanı varmış da, bu kez değişiklik yapılmış, tercih bayandan yana olmuş sevgilidir.
(bkz: sen ne içtin hacı böyle)
(bkz: götten çıkan pembe kalpler)
sana sıvacı lazım. kendin altından kalkamazsın.
(bkz: bir insan mal olmayagorsun).

yelpazeni değiştir artık birader. hep aynı hep aynı.
vejeteryan pirana olması muhtemeldir diyecem başka bir yazara gönderme yapılamaz zıttırı pıttırı diye silinecek diye diyemiyorum.
elledikleri için üzülmüş gibi görünen sevgilidir.
ne dediği belli değildir.
Patlıcanları yoklarken mi diye kinayeli bir soruyla cevaplanmalıdır.