bugün

Bir garibanlik hikayesidir.

Bu arada cigerdir abi ciger var mi dedi, dedim gel.

Edirne tava cigeri yedik. Ayrildik sonra.
dedi ki
-mart ta aşk başkadır.
ciğer gibi eşim olsun 10 milyar borcum olsun.
hassiktir amk aşk diye bir şey mi var.
siktiret abi sana gelmez.
(bkz: miyav)

not: kedi lan. ne demesini bekliyorsunuz?
mundar dedi. kedi de anladı aşkın mundar olduğunu.
"anana sorsana delikanlı" dedi.
görsel
mart ayıdır abi dedi.
aşk yoktur az süt vardır.
ben ve kedi
ben : aşk nedir? kedi?
kedi: hele soluklan şurda bi yiğidim.
ben : bi sigara yakayım. sen de yak kedi.
kedi: eyvallah yiğen. http://www.photoshopmagaz...yarisma/1129/calisma/3293
ben : söylesene kedi aşk nedir?
kedi: valla çok bulaşmayacaksın kardeş. yılda bir, bilemedin iki.
ben : nasıl anlamadım?
kedi: dişi milletiyle pek içli dışlı olmayacaksın. işini göreceksin. ondan sonra eyvallah.
ben : aşk bu değil kedi. ben aşık olunca, yemekden içmekden kesiliyorum. her anım her düşüncem sevdiğim oluyor.
kedi: oglum sen lafı nerden anlıyorsun. dişi mililetiyle ömür geçmez.
ben : sen aşkdan ne anlarsın be.
kedi: bak yiğen, yılda bir karı kız ayagına takılırım. sonrası kafam rahat. aslında ben 12 canlıydım. o bir ay dişilerle uğraştığımdan, 3 canım gitti anasını satayım.
ben : nasıl yani?
kedi: la dokuz canlıyız işde. bak şurdaki köprüden dokuz defa yere atlasam. ölmem. ben. ama sen bir defa atlasan pert olursun.
ben : ne alakası var şimdi bunun aşkla
kedi: alakası çok, aşk adamı dert sahibi yapar, içten içe yer, duvarı nem, insanı gam (am da olabilir) yıkar.
ben : ne yani aşık olmayalım mı yani? ben onsuz bir hayat düşünemiyorum.
kedi: yemişim aşkını. sen beni dinle. azıcık aşım ağrısız başim de. dişi milletinden uzak dur.
ben : sen sapıtmışsın kedi kardeş. aq mundar ettin dişi milletini. ulaşamadın tabi böle ( yoldan geçen süper seksi bir kızı göstererek)hatunlara bulaşma diyosun. tip mi var lan sende zaten. şu bıyıklarına bak.
kedi: hop ağır gel yiğen. bıyıklarıma laf söyleme. bıyıklarım benim yönümü ayarlar, bir duvardan bir duvara atlarken mesafeyi bıyıklarımla hesaplarım. kızdığımı, sevdiğimi, mutlu halimi bıyıklarım haber verir. ruh halimi yansıtır anlayacağın.
ben : hassttir. aq sende benle taşak geç dur. aşıkım aşık. of ulen of.
kedi: ne söylesem anlamayacaksın değilmi. ne halin varsa gör.
ben : sana soru soranda kabahat. hadi sen burda yalan dur. kendi başına. ben aşkımın yanına gidiyorum. bir mesaj atam nerdeymiş, buluşalım diyeyim.
kedi:at at
ben : ahada geldi mesaj. okuyorum dinle '' aşkım capitol da yım. çanta da kararsız kaldım. paramda yetişmedi, hemen gel seni çok özledim aşkitom. mucuks.''
kedi: bilezik almamış mı la, sana geçirmek için mesajda yazmıyor mu ? hahahahhahaaha
ben : aq asdfgasdgdgg aşkınıda aşığınıda nerdeydi la köprü?
-sen ne içtin amk.
siktir git bana balık getir .
"sen benden harbi harbi cevap bekliyorsan kafanı s.kiyim lan ben kediyim kedi" dedi.

tabi konuşabilme gibi bir yeteneği olmadığı için içinden geçirdi.
Marttır.
ölüden göt istiyon demiştir.
Tom aslında jerry'ye aşıktı sen anca öyle gotunu dönüp yaparsın.
dedi ki; eppek var mı panpa?
Size sonbahar neyse bize de mart öyle ya da amaaaann aşk mı.. bırak miyaauuv
abe zokayım böyle aşka.