bugün

(bkz: ferhunde vs bihter)
''Behlül kaçar, Bihter kaşar, Ferhunda yaşar, Matmazel basar, Adnan kasar, birtan s.çar.''
(bkz: Ne oluya ya)
(bkz: başımıza taş yağacak)
adnanın bihteri boşayıp ferhunde ile birlikde olması ve bihter ile behlül'ü rahatlatacak durum.
(bkz: rtük rahatsız)
(bkz: yaprak dökümü ne bihter in transfer olması) *
(bkz: ferhunde s bitch)
dip not: bitch köle anlamında kullanılmaktadır.
ilk başta behlül'ü aşık eder kendine. sonra onun bihter'le mazisini öğrenip nihat'a sarar. en son baktı olucak gibi değil, nihat'ın babasına yönelir. ednan bey de "hani bana hani bana" der.
iyicene erotikleşecek dizidir.

(bkz: 3 ekim ferhunde nin behlül ile sevişmesi)

(bkz: 25 ekim ferhunde nin adnan ile sevişmesi)

(bkz: 7 kasım behlül ün bihter ile sevişmesi) *

(bkz: 8 kasım ferhunde'nin bihter ile lezbiyen ilişkiye girmesi)

(bkz: 9 kasım ferhunde'nin adnan ile anal ilişkiye girmesi) *
ve derbi

(bkz: 27 aralık behlül ün adnan a emaneti göstermesi)

not: şimdilik ferhunde dedik gerçek ismi açıklanınca değiştirilecektir.
(bkz: ferhunde ve bihter aynı erkeğe aşık olursa ne olur)
(bkz: gol olur)
bunca zaman bilmeden bilincaltimizda gerçekleşmiş olan transferdir. sonunda birisi dile getirmeyi basarmis, iyi etmistir. zaten transfer oldugu takdirde yabancilik cekecegini de sanmiyorum* en kisa zamanda bekliyoruz kendisini.
(bkz: şerefsizim benim aklıma gelmişti)

(bkz: (#5963338)
ferhunde'nin alışma dönemini en kısa zamanda atlatacağına yürekten inanıyoruz.

dizinin 18+ sınır ve 12'den sonra yayınlanmasıyla sona erecek durumdur.

behlül'le ednan'ın artık anlaşmaya varması çok yakın.
*
taraftarlar çıldırtan durumdur...
(bkz: behlül gol gol gol)
(bkz: adnan uyuma karılara sahip çık)
şimdi onlar düşünsün durumudur.
haldun üstünel in halledeceği iştir.
yaprak dökümünün 'bunun saçını başını yolacaksın' ekibinin diğer bir güne ve saate transfer olması durumunu yaratacaktır. sevişme sahneleri şenlenir.
(bkz: şen sevişen)
(bkz: adnan uyuma karina sahip cik)
ali rıza bey'in de kayışı koparıp firdevs hanım'la sevüşmesine neden olacak olaydır.
vivid'in aşkı memnu'nun tüm haklarını ay filmden satın almasına sebebiyet verebilecek olay. Akabinde dizi yayından kaldırılarak artık cd'den dağıtılmaya başlanacaktır.
kaynana firdevs hanıma kapı dinleme, milletin arkasından dedikodu yapma, dizideki tüm karakterlerin ayağını kaydırma, bihtere akıl verme gibi konularda yardımcı olabilir diye düşünüyorum. bir de behlülü bihterden alır mı almaz mı bilemeyeceğim izleyip göreceğiz. *
tutkun dizi izleyicisi sözlük yazarlarının, daha da delireceğinin habercisidir bu yaşasınnn. baksana olay dizi çaprazlamaya kadar varmış şimdiden, transfer sonrasını sen hesab et artık.

(bkz: ay ben gülerim)
behlül ün memnuniyetle kabul edeceği transfer.

(bkz: sırada kim varsa gelsin)
diziyi hepten berabet edecek transfer. ağzımızın tadıyla bir dizi izleyelim yaaa.