aptalca ve boş yere masraf yapılmış türk filmlerine örnek. izlenen zamana yazık. yabancı filmleri taklit etseler belki daha başarılı olurlar sinema dalında.
sonunda deli gibi ağlamıştım. sonra hacı bu bildiğin beşinci boyut dedim. tabi ardından kahkahalar.
Ola ki benim gibi filmi şu zamana kadar izlememiş kişiler için;

--spoiler--
- Filmdeki Özgür karakterinin öyküsü gerçek hayattan fotoğraf sanatcısı Mehmet Turgut ile benzerlik gösteriyor ki özellikle yapılmış film içinde kendisi de var, ona tamam.
- mehmet günsür yakışıklı bir abimiz, belcim bilginde hoş bir ablamız ona da tamam.
- film içinde kullanılan müzikler de gayet yerinde ve hoş olmuş, hatta filmin en iyi kısmı bu bile denilebilir

Lakin; klişeden ölüverecektik az kalsın. tamam aşk tesadüfleri sever de yani bu kadar mı? çok zorlama değil mi o kadarı da?
--spoiler--

zaman geçirmek için, sevgiliyle izleyip koftiden duygulanmak için ideal bir film.
2011 yapımı harika bir aşk filmi. Bende yeri çok farklidır bu yuzden haftada 6-7 kez kesin olarak izlerim. giriş, gelişme, sonuç bölümü güzel yansıltılmış. Özellikle son sahneyi izledigimizde işte klasik türk filmi ne bekliyordunuz diye ahmakça yorum yapan bazi arkadaşlar sevgiyi,sevmeyi, beklemeyi bilmeyen arkadaşlardır. Sonu güzel bitmiyor ama çocuk birazda olsa hayalinde ki kadına ulaşıyor tesadüfünü yedigiminin. Bak aşk tesadüfleri severmiş. sen? sen neden onca tesadüfe rağmen beni sevmedin?
Bir arkadaş ısrar etti diye onunla beraber izlediğim film, ne bileyim pek de orijinal değil sanki.

Ve çok gerçek dışı.
müslüm babanın sesiyle mükemmel olan şarkı. Bu isimle romantik filmide vardır.
an itibariyle atv'de izlenendir. evet.
kusmuk bir bizim filmimizdir. kusmuk cunku hep ayni tantana.
Şu an atv'de devam eden filmdir.
kurgusu ve olay örgüsü itibariyle başarılı bir yapıt olmuş film. özellikle de çok değerli müslüm gürsesin vokalistliğini yaptığı film müziği de çok başarılı. lakin, emine erdoğana ait olan medical park hastahanelerinin reklamının yapılması ve filme bu sağlık kuruluşunun sponsor olması filmin doğallığını ortadan kaldırmış. adeta reklam amaçlı çekilmiş bir film gibi olmuş. filmi tek değerli kılan şey olarak geriye müslüm gürses`in parçası kalmış.
o sabah doğmasına vesile olan özgür, o gece ölmesine vesile oldu. aslında denizin ölümü, 25 sene gecikmiş bi olaydı *

güzel filmdi, nedense fazla ağlattı beni. *
(bkz: aşk beni sevmez)
iyi bok yer buna bir kere inandım daha da inanmam.
Tesadüflerin bokunun çıkarıldığı film. Yine de güzel.
bunu diyen gidip biraz ders çalışsa;aşkı değil ,turbo motor gücüyle çalışan hava sahası serbest alanda uçabilen, benzinsiz güneş enerjisi paneliyle çalışan bir araba bulurdu.
kesinlikle zaman kaybı olan filmdir. ortalarına kadar anca dayanıp izleyebildim. şişirilmiş bir balondur. ayrıca belçim bilgin çok çirkindir. daha da garibi yılmaz erdoğanın özgüvenine hayret ettiren filmdir. sen kalk karını kendinden bin kat daha yakışıklı adamın filminde öpüşmeli sevişmeli oynat. ayrıca kimse çocukluk aşkını yıllar sonra görse bu kadar samimi davranmaz.
Özgür bu kadar tesadüf olabilir mi?
Olamaz mı?
Olabilir...
Mehmet Günsür'e hayranlığımın tohumlarını atan filmdir.
şu an trt1 de.

ben gibi hic izlememiş biriyseniz aciniz. ben actim bakcam az.
az önce izlediğim Ömer Faruk Sorak filmidir. en başlarda tesadüfler tebessüm ettirmektedir, şaşırtmaktadır fakat 6-7 tesadüften sonra "e yok amına yeter" dedirtmektedir. bir hayat bu kadar tesadüfü nasıl kaldırabilir amk. tesadüf sayısını azaltırsak güzel filmdi.

(azcık spoiler azıcık küçücüükk)

babasının kasetteki konuşması ağlattı, finali şaşırttı ve kaza sahnesi tebrik ettirdi. çok gerçekçi bir sahnedi, tebrikler.
Senaryo açısından bolca tesadüf işleniş bakımından karakterime oldukça uzak başrol oyuncuları barındıran filmdir. Tam olarak karşılıyorlar mı bu tabirleri bilmem ama bir adet efendi erkek(Burak) ve bir adet piç erkek(Özgür) barındıran filmdir ayrıca. Filmi izlerken kendimi efendi erkeğe yakın hissettiğimden Tom ve Jerry'de içten içe Tom'u desteklerken hissettiklerimi hissettim.
Cok affedersiniz bok gibi film.
tesadüfe bırakmıyorum. planladım her şeyi.
zaten planlı, programlı, hazırlıklı olarak aşık olamıyoruz ki. ansızın, paldır küldür aşık oluyoruz, düşüyoruz, dizimizi, dirseğimizi yara yapıyoruz, yıpranıyoruz.

tanım: müslüm gürsesin efsane şarkısı.
Mütiş bir film. Şarkıları özellikle o şebnem ferah hoşçakal o kadar uyumlu ki sanki film için yazılmış.