bugün

sevgilisinin zoruyla izleyen erkek olma ihtimali vardır. ilişki yeni sayılır ve sevgiliden şöyle bir cümle duyulur;

- aşkıııım bu akşam film izleyelim. romantik olsun amaa.
filmin romantik değil komedi kısmıyla ilgileneceği büyük ihtimaldir.
sevdiceğiyle birlikte aşk filmi izleyen erkektir.
(bkz: godoş)
(bkz: gay)
ılık olması muhtemel erkektir. ya da ağır yavşaktır.
o erkek benim.

sevmeden yaşayabilir mi insan. zaten dikkatinizi çektiyse insan dedim, ayık olun.
sevgilisiyle izliyorsa şanslı, tek başına izliyorsa salağın teki olan erkektir.
erkekler aşk filmi izlesin, şeker de yiyebilsinler.
yengeç yahut balık burcudur. ibnedir diyemem ama bi ılıklık vardır.
şuan vurduruyordur.
hayalimdekidir.
sinema'nın sadece korku ve komedi türlerinden oluştuğunu sanan cahil arkadaşların bok attığı erkektir,ha ben aşk filmi sever miyim? sevmem.fakat aşk filmi sevmesem de aşk filmi kategorisinde dram ile harmanlanmış başyapıt olan (bkz: Eternal Sunshine of the Spotless Mind) çok kaliteli bir aşk-dram filmidir bana göre.başyapıt olmasa da diğer kaliteli aşk filmleri:

(bkz: the notebook)
(bkz: Candy)

not: titanic zaten efsane,onu söylemiyorum bile.
erkek dediğinde duygulara sahip bir beşerdir. dolayısıyla aşık olmak,sevmekte duygu işidirbu nedenle izlemesi doğaldır. erkekliğe laf sürdürtmem deyip gizli kapaklı izleyeceğine mertçe izleyebiliyorum demesi gereklidir.
aşık olabilen erkek kadar doğaldır. işte aşık erkek ne kadar doğalsa...
Uykusu gelmezse eğer güzel bir andır tabi sık yaşanılan bir olaydır bu bizim için (uyku hali) .
Bu erkek tam erkek değildir. Kendine vurduruyo olabilir dikkat edin.
'Eternal sunshine of the spotless mind' izlemiş zorla başkasına da izletmiş olabilir.aşk filmi var aşk filmi var hemen yaftalamayın.
benimdir. duygusal adamımdır ama hiç belli etmem. canımda çekti açayımda melekler şehrini bir daha izleyeyim.
Tam olarak evleneceyim beydir, çekicidir.
romantik erkektir, güzel erkektir, hoş erkektir.
valla agacım izliyorum. hatta ve hatta salya sümük ağladığım da oluyor. izleyin izlettirin amk.