Hadi atayizler bunu da açıklayın.
Çözülmeyen onuncu matematik sorusu.
Dawkins'i diz çöküp tövbe ettiren soru.
Zakir naik'in cevaplayamadığı soru.
Tıp dünyasının götüyle güldüğü soru.
doktor mehmet öz'ü türkiye'ye geri döndüren soru.
papa'yı istifa ettiren soru.
ve..
En önemlisi...
Akasya durağı dizisini son verdiren soru.
geçer... her acı gibi o da geçer... ama deler de geçer. izi mutlaka kalır. küçükkten düşüp dimizdeki yara izleri gibi izi kalır. hatırası kalır.
Her acı daha buyuk bir aciyla geçer insan tabiatının özelligidir ille de bir derdi olmak, yalnız bu dert digerlerine göre en buyuk olanın digerlerinin arasından sıyrılıp en tepeye oturmasiyla hayatin merkezine alınır, ama mutlaka her insanın bir tane "en buyuk" derdi vardır.
özetle daha buyuk bir acıya sahip olunması durumunda ask acısı geçer.
cevabı geçer olan sorudur. En fazla 2 yıl. O da göz önündeyse diye.
özet şart. aşk acısı geçmez kardeşim. geçer diyen varsa o aşık değildir, olmamıştır.
Acının hangi bölgede olduğuna bağlı bir problem. Kalpteki acı sahtedir zamanla geçer, beyinde ki acı bağımlılıktan kaynaklanır bağımlılık yapan maddeyi uzun süre almayınca geçer, ama götteki acı bünyeden bünyeye değişir. Dalyan gibi delikanlıları yıktığı gözlemlenmiştir.
gervekten aşksa, aşk tükenmez. hatırladıkça ve gördükçe o acı devam edecektir.
aşk denilen şey bağımlılıktan ibaret olduğu için;fikrimce. tabii ki geçer.
"Unutmak kelimesi undan çıkmış. Bildiğimiz un yani, hamur işi, öyleymiş. Unutmak için un ufak etmek gerekiyomuş. Birini bütün olarak unutamazmışsın zaten, öyle pat diye unutamazmışsın. Öyle yavaş yavaş gidermiş, yavaş yavaş unuturmuşsun. Gözleri, kaşı, burnu ile kulağı, sesini yavaş yavaş. Unuttuğun zaman da o kişi olmazmış. hatırlamazmış. Sonra unuttuğunu unuturmuş. Ben unutmak istiyom la. Her gün ne zaman unutcam diye soruyom kendime, her sorduğum zaman da her şeyi yeniden hatırlıyorum ben, daha net. Unutamıyom ben."

(bkz: unutmak kelimesi undan çıkmış)
hoplata zıplata geçer.
aşk kalıcı olmadığı için elbette geçer. saman alevinden yıllarca bahsetmek ne kadar doğru olabilir? araba ile son sürat elektrik direğine çarpsan, gecenin karanlığında son sürat koşsan veya yorgan altında günlerce ağlasan bile bir saman alevine değer mi? o alev sizde sadece bir iz bırakır, tıpkı elinizin üzerine sigara söndürmek gibi... bir zaman gerçekten çok önemli bir olgu olabilir ama geçince aşk acısı geçer mi diye sorduklarında geçer cevabını verecek kadar geçer.
hayatında ilk defa 20 yaşında aşık olduysan ve aşık olduğun kişiyle doğum günleriniz aynı ise nah geçer. her doğum gününde aklına gelir goduğum !
geçer geçer bunlarda geçer.

aşk acısı nela ?
Geçer sanarsın karşına çıkana kadar.
Çivi çiviyi söker, ancak böyle geçer.
psikolojik ve biraz da karakter meselesidir. kişi acı çekmek isterse çeker, istemezse umurunda olmaz.
geçer. hatta bir müddet sonra arkana baktığında gülüp geçeceksin.
3 5 şarkı, aile ile zaman, birazda kendin olursan aşk acısını siktir et evlat acısı bile geçer o kadar diyorum sana.
Şu dünya da ölümden daha ciddi bir şey yokken ve ölen bile bir süre sonra eskisi kadar acıtmıyor hatta unutuluyorsa aşk acısı da gelir geçer.
Derdini s.keyim sorusu. Evet.
Bir sorudur. Cevabı geçer'dir. Biraz daha sosyal ve eğenceli olun faydası olacaktır.
unutamassın,sadece alışırsın.eğer geçmesinden kastın alışmaksa evet geçer.
Acısa da öldürmez demiş sıla.
Hepsi gecer hepsi gecer bölerde gecer demiş ibrahim tatlıses.
Allah der ki: "Kimi benden çok seversen, onu senden alırım" ve ekler: "Onsuz yaşayamam deme, seni onsuz da yaşatırım.." ve mevsim geçer, gölge veren ağaçların dalları kurur, sabır taşar, canından saydığın yar bile bir gün el olur.. Aklın şaşar, dostun düşmana dönüşür, düşman kalkar dost olur, öyle garip bir dünya.. Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur.. Düşmem dersin düşersin, şaşmam dersin şaşarsın. En garibi de budur ya.. Öldüm der durur, yine de yaşarsın!...