bugün

entry'ler (50)

yazarların wifi şifreleri

söylemesi ayıptır baya yaratıcı bizim şifre "ogrencievi".

en yakındaki kitabın yazarı

Amin Maalouf.

oruç tutuyorsun çünkü

müslümanım.

geceye bir rap sözü bırak

bir yudumluk aşkın beni sarhoş...

aşk acısı geçer mi

unutamassın,sadece alışırsın.eğer geçmesinden kastın alışmaksa evet geçer.

beni sevenler acilen artılasın

seni sevcek kadar tanımıyoruz ki,nasıl olcak o iş.

aldatan sevgiliye söylenecek tek söz

senin olamıcak kadar dürüstüm.umarım senin karşına senin gibi biri çıkar.

sevgilisi olmadığı halde mutlu olan insan

sigara gibi,alkol gibi.. herşey ilk sevgiliyle başlar,önce seni değerli hissettirir sonra yalnızlığını öldürür.bir bakmışsın tek başına yediğin yemekten tat alamaz olmuşsun.bir gün oda gittiğinde yalnızlığın bile kalmaz seninle.yani bu insan tipi ya daha önce birine gerçekten bağlanmamıştır yada daha önce hiç sevgilisi olmamıştır.

hamileyim diyen sevgiliye başarılar deyip kaçmak

şerefsizliğin tanımını ne güzel yapmışsın.

hayatın anlamı

hepimiz bir gün toprak olucaz.kalbinizin sesini dinleme özgürlüğü verin kendinize.hayatınızı değerli yapan,sizin nasıl hissettiğiniz.

uzaylıyla tanışmak

uzaylı diye tarif edilen varlıklara göre belki de biz uzaylıyız.yani sürekli uzaylılarla tanışıyoruz,abartılacak bişi yok.

hayata dair gülümseten detaylar

trajikomik olaylar silsilesi... Gülerken ağlatır,uzaklaşmak isterken yakınlaştırır,isterken nefret ettirir.Nasıl tarif etsem ki ? Belki de tecrübe etmek gereklidir.

çıkma teklifi edilen kızın birden moonwalk yapması

translate ediyorum "sen çok iyi bir insansın ama ben seni arkadaşım olarak görüyorum".

telefonun yere düştüğü an

soğuk bir an,zamanı durdurursun önce milisaniyeler içinde milyonlarca ihtimal dans eder.daha sonra telefona elini uzatırken ekran kesilir hafifçe,çatlamış mı diye,ardından telefonu elinde hissetiğin an açma kapama tuşları kontrol edilir.Neyse uzatmayım işte sıkıntılı bir durum,umarım bu durumu yaşayanlar en az hasarla kapatmıştır meseleyi

denizli

üniversite nedeniyle 4 senedir içinde yaşadığım şehir.daha 2-3 sene daha burdayım gibi gözüküyor.

sözlük yazarlarının şu an dinledikleri şarkı

barış akarsu -Yeter ki sen sev beni.

sana göre chp neden iktidar olamıyor

genel başkaninda o vizyon yok.

günün sözü

Yola çık,yol açık.

erkeklerden kızlara tavsiyeler

farklı biri gibi davranlamayın,samimi olun ve biraz da enpati lütfen.

bleach

100den sonra bozuyor benden söylemesi.