lan bu kıza neler etmişler ya, ama ağlamak rahatlatıyor senin 5dk da boşalttığın duyguyu ben bir ayda günde 15km yürüyüp 12 saat müzik dinleyerek anca boşaltabiliyorum, ağlayabilmekte bir erdemdir bence.
işeme sıçma gibi bir durum bu şaşırmayın.
Ağlarlar desteklerin dinlersin gün gelir unutulur gider. Ondan insana çok samimi davranmayın.
left4dead diye bi zombi oyunu vardı orda ağlayıp kendini acındıran bi witch vardı şüphesiz.. kendisine yaklaştın mı yada ona ateş ettin mi koşa koşa gelirdi sana yavşağın doğurduğu sjsjs.. timsah gözyaşlarıyla acındırmaya çalışır kanarsan kalbini söküp yer.. kanmamak gerek..
görsel

Sarılmak gerekir.
kızları ağlatmayın, vebali büyük olur.
"gözleri yaşlı, hem ağlıyor hem de nazlı" diye devam eder.
dilerim hep mutluluktan, zevkten falan aglariz
gözleri yaşlı olan kızdır.
ağlıyorum be! acayip seviyorum hemde. görüyorum okulda bakıyorum o halinden memnun. işine gidip geliyor geziyor.. o geziyor ben ağlıyorum. o işe gidiyor ben iş yerimde ağlıyorum. oh kafa tertemiz mis!
Ayrı başlık acmakk istemedim. Ne kadar güçlü ve feminist olsa da kızların çoğu cabucacik ağlar. 2 yıl önceki sevdiğim böyle çok artis ve sınırlı bi tipti ama bana tribinden(az ilgileniyomusum) bebek gibi agliyodu çok tatlı oluyodu.
--yener çevik--
ağlayan kız daki emanet kelebek sanki
--yener çevik--
bulunulan yer lise sınıfıysa ilk gözyaşı yere ulaşmadan etrafına bir sürü kız toplanır . şu diyalogları işitmek muhtemeldir ;
-yhaa bakmasanaağ kız ağlıyo şu aaan
-yha açılın da bi nefes alsıııan
-su/peçete bulun hemeeen
-üüf yok bişeey işi olmayan gitsin tamam mııaa
Bazi erkekler tarafindan asiri seksi gorunen kizdir.
bir çok sebepten ötürü ağlıyor olabilir. eğer yanındaysanız ona değer verdiğinizi gösterip o ağladığı için üzüldüğünüzü belli etmelisiniz. ama çok da şımartmayın derim.
ense köküne bir şaplak atılıp yolunuza devam etmeniz gereken kızdır.

zira illa onu seven değer veren biri vardır ama o onu ağlatana gitmiştir.

dua etsin sikmedim amk.
ciddi gorunup bir kosede salya sumuk olan kizdir.
sarılınması gerken kızdır.
gerçekçi değildir.bunu bilmem kaç yıllık ömrümde ilk kez son 1 hafta içersinde anladım.bildigin duygu sömürüsünden başka hiç bişey degil.vericek cevabı olmadıgı ya da yapıcak bişeyi olmadıgı an bi sıgınak gözyaşları .bunun dışında başka hiç bişey degil.
bizi de ağlatır.
bazen omzunuza sokularak ağlarlar. o durumda kendinizi biraz kahraman biraz aşık sanırsınız.
nefret edilse bile insanın kalbini burkan kızdır.
Ağlayan kadinlari sevmedigim gibi cidden üzüldügüm bir durumdur, belki üzülmeme sebep olduklari icindir.
her kavgada ağlıyorsa, göz yaşlarını silah olarak kullanan kızdır.

ortalama bir erkek, ağlayan kız karşısında argümanını savunmanın zorluğunu bilir.
nefret bile etsem içimde teselli etme duygusu uyandıran kızdır.